M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Srpen 2012

Strach

31. srpna 2012 v 15:03 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Brána do srdce je zavřená,
cesta zpět je teď už zmařená,
neohlížej se na ostatní,
radši pěsti zatni.

Kouzla a čáry 1.díl

30. srpna 2012 v 17:37 | katt-chan |  Povídka Kouzla a Čáry
Kapitola :KNIHY

Druhý den ráno
V učebně magie…

Kakashi: Je vidět, že jste oba odpočatí takže můžeme začít s vyučováním. Nejdřív bych vám
měl asi říct, že kouzla jako taková se skládají z vaší energie, pokud jste unavení
nepovede se vám ani to nejjednodušší kouzlo. Další věc je, že někteří kouzelníci
chtějí využívat moc například k pomstě, mam pro to jedno varování, když to nevyjde
všechno se otočí proti vám. Další důležitá věc je uvědomit si jak silné kouzlo chcete
použít, pokud je nad vaše zásoby energie můžete v lepším případě zemřít.
Naruto: A co v horším případě mistře?

Vzpomínání

29. srpna 2012 v 18:30 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Myšlenku na tebe, chtěl bych si uchovat,
nikdy nezapomenout, vždycky vzpomínat,
na naše místo, budu častokrát chodívat,
když na to vzpomenu, musím se usmívat.


Kouzla a čáry úvod 3.část

28. srpna 2012 v 18:42 | katt-chan |  Povídka Kouzla a Čáry
Úvod 3/3

Kakashi se konečně trochu uklidnil a přikázal jim, ať se dojdou umýt, že se za chvíli bude podávat večeře, jen co to uslyšeli okamžitě běželi do domu. Naruto prolétl tryskovou rychlostí chodbami a za ním se držel Sasuke, aby se v těch chodbách neztratil. Konečně se dostali do umývárny a pořádně se vydrhli, aby je náhodou neposlal Kakashi umýt ještě jednou, což se Narutovi už párkrát stalo, takže to radši od té doby dělá pořádně, naposledy se skoro nedovlekl ani ke stolu, jaký už měl hlad.

Kouzla a čáry úvod 2.část

27. srpna 2012 v 15:40 | katt-chan |  Povídka Kouzla a Čáry
Úvod 2/3

Byla tak zvláštně ukovaná a veliká než všechny brány, které kdy viděl. Začal studovat co vlastně zobrazuje za ornamenty, ale nakonec přišel na to, že jsou na ní vyobrazeni dva čarodějové, kteří stojí proti sobě s napřaženými hůlkami a vedle nich se skví bájní tvorové. První zvíře poznal hned, kdo by taky neznal zlatého fénife, který má léčivé schopnosti a nikdy nezradí svého pána. U druhého čaroděje byl ovinutý stříbrný had co způsobuje všem bolest a utrpení, svým jedem úplně znehybní protivníka a pak ho za živa pozře. Vždycky se přidává na stranu černokněžníků, ale ne jen tak obyčejných sám had vždy vycítí jak silnou magii kdo má. Sasuke usoudil, že se stříbrným hadem by se dost nerad setkal a zlatého fénixe by docela rád alespoň viděl, ale ještě radši vlastnil. Naruto do něj musel šťouchnout, protože se brána otevřela a mohli vejít do parku, který se rozléhal do všech stran a snad neměl ani konec. Naruto se vydal na jižní stranu parku po úzké cestičce a tak Sasukemu nezbylo nic jíného než se vydat po jeho stopách. Po nějaké chvíli se cestička rozšiřovala, až šli po široké cestě pro dvě koňská spřežení. Zapadající slunce pálilo oba dva do zad a prodlužovalo jejich stíny na štěrkové cestě, až dosahovali na okolní trávník. Naruto zrychlil najednou krok a Sasuke se musel dát po jeho boku do mírného klusu, aby mu stačil.

Snít

27. srpna 2012 v 10:00 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Musel to být sen, co ke mně přišel z rána,
jinak se nikdy neuzavře do mého srdce brána,
je to jako když se tam usídlí krákorající vrána,
nedá pokoj, jako by hrála velké drama.

Kouzla a čáry úvod 1.část

26. srpna 2012 v 19:21 | katt-chan |  Povídka Kouzla a Čáry
Úvod 1/3

Ahoj přináším novou povídku snad není moc ulítla zatím posílám jednu část úvodu, který je rozdělen do tří částí takže se máte na co těšit.

"Ještě potřebuju kořen mandragory, jinak mě zase černokněžník potrestá." Říkal si pro sebe nahlas Sasuke a povzdechl si. Znovu se shýbl k zemi a začal hledat ale nemohl najít jakoby je někdo před ním vysbíral do posledního kořínku. Pomalu se smrákalo a nadcházela noc a tak se musel vrátit zpátky v čas, ale s nepořízenou.

Domov 4.díl

25. srpna 2012 v 18:24 | katt-chan |  Povídka Domov
Tady je další pokračování snad se bude líbit, sice se moc nedozvíte, ale lepší něco než nic _)

Po zaznění signálu v telefonu následovala změť vzkazů z nemocnice a z dětského domova s prosbou, aby se kdokoli z rodiny ozval, ale nebyl udán žádný důvod co a nebo komu se stalo. Sasuke si potřeboval pročistit hlavu a tak se vydal na své oblíbené místo v lese. Prosmekával se mezi houštím, které tady naposledy nebylo, ale to už je pár let co chodíval do skrýše, kterou si sám postavil a pak mu došlo, že bude asi v dost zuboženém stavu. Pomalu se prodral k velkému stromu vedle kterého byla postavená chatička z pár prken sotva se tam jeden vešel. Chatrč vypadala dost zachovale už z dálky a když přišel Sasuke blíž, byl už po druhé za krátkou dobu v šoku, protože stavení vypadalo jako před lety. Přiblížil se k provizorním dveřím u kterých hlídal jeho pes a ten začal na svého pána skákat a dovádět jako malé štěně. "Počkej slez ze mě si moc těžký!" Přikazoval Sasuke psovi, který z něj po chvíli slezl, ale nezapomněl mu olíznout obličej.

Domov 3.díl

24. srpna 2012 v 16:25 | katt-chan |  Povídka Domov
Proč vás to zajímá? Zeptal se Naruto ženy, která na něj shlížela jako na odpad. Rozhlédla se po chodbě a přivolala mávnutím ruky nějakého muže. "Jsem pověřená tě odvést zpátky do dětského domova dokud se tvůj pěstoun nebo příbuzný nezotaví, protože nejsi plnoletý musíš jít se mnou, pokud budeš klást odpor tady Igor se o tebe postará!" Naruto nevěřil vlastním uším co s ním mají za plány a rozhodně nechtěl opustit nemocnici. Nakonec si uvědomil, že vlastně nemá na vybranou a tak se pomalím loudavým krokem rozešel k východu z nemocnice. Venku ho dostihla sociální pracovnice i s ostrahou a řekla"hodný chlapec, hlavně že sis uvědomil kde ti bude lépe" a chtěla ho pohladit po vlasech, ale Naruto ucuknul jako by ho chtěla praštit.

Naděje

23. srpna 2012 v 19:00 | katt-chan |  BÁSNIČKY


Naděje, jak motýl se vznáší krajinou.
Naděje, možná na jednu kytku sedne si.
Naděje, snad nemyslí na jinou.
Naděje, a spolu s ní i zvadne.
Naděje, snad si dobře vybere, možná k němu padne.