M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Říjen 2012

Pomoc tady straší

31. října 2012 v 17:59 | katt-chan |  Jednorázovky

Crr crr. Zvoní zvonek u domovních dveří. "Hned tam dojdu." Zařvu na celej barák a letím dolů po schodech div se nepřerazím o bačkory. Rychle proběhnu chodbou a otevřu návštěvě. "Čau holky no to je dost nahoře už to všechno chystám." Radostně je přivítala a pokukovala jestli přišly všechny. Sakura, Hinata, Tenten a Ino přišla taky. To by jsme měli zavedla jsem je nejdřív do kuchyně kde nás mamka všechny vyzbrojila všemožným jídlem a pitím jen, abychom nemusely tak často slézat dolů. Výšlap do podkroví se stal docela obtížný, už na prvních pár schodech, protože holky neviděly ani před sebe natož pod nohy díky zásobám od mamky. "Takhle nás napakovat." Vrtěla hlavou Ino a Tenten dodala. "Ještě řekni, že se netěšíš až se do toho pustíme mňam." Olízla se a pokračovala dál nahoru. Konečně jsme všechny vydupaly poslední schod a skoro bez úhony. Jen Ina zakopla o bráchovu kolečkovou brusli a zastavila se na nejbližším odpočívadle o deset schodů níž, ale krom odřeného loktu vypadala docela v pohodě. Katt se jako první hrnula do pokoje a vyklopila těžkou várku na jednu z matrací. Holky následovaly stejného přikladu akorát, že se svalily i ony. Vylézt u nás doma schody až na střechu dá zabrat. Konečně jsme si každá obsadila matraci na spaní a převlékly se do pyžama či košile. Hinata sebou měla rozkošného plyšáčka a Tenten polštářek na spaní. Srazily matrace k sobě a pošťuchovaly se pod peřinou.


Čarodějnice RPC

31. října 2012 v 14:19 | katt-chan |  Moje RPC výtvory
Další pokus o něco co vypadá trochu jako no patlanice jukněte se :)


Čarovná dýně

31. října 2012 v 8:07 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Trochu delší básnička tak si otevřete celý článek.

Jen jednou za rok jsou tu strašidla,
co na zem z vesmíru dopadla,
Akatsuki mezi ně zapadla,
o dýni mě báseň napadla.

Halloween začínáá.

31. října 2012 v 0:01 | katt-chan |  Moje RPC výtvory
Ahojda dneska je Halloween pro ty co to nevědí Smějící se takže jak jsme slíbila tady je RPC jak tak vidíte dost nepovedená dýně, ale nějak se začít musí.


Kouzla a čáry 13.díl

30. října 2012 v 12:57 | katt-chan |  Povídka Kouzla a Čáry

JAK JSEM SE STAL UČEDNÍKEM!


Jedno slovo : Halloween

29. října 2012 v 19:10 | katt-chan |  Téma týdne.

Jedno slovo, ale které je to správné. Tento článek má být o jedné věci a já si vybrala slovíčko Halloween, který se blíží každou minutou.
Co chystáte vy na Halloween u nás už svítí dýně před domem, ale jinak ho nijak neslavíme. Já se rozhodla aspoň něco hodit na blog takže středeční plán bude asi takový no strašidelný, ale zas né moc nechci návštěvníky vyděsit. Během rána zveřejním RPC pokus o dýni později přibude báseň, která se vůbec nepovedla. Odpoledne se odhodlám zveřejnit ještě jedno RPC jen to berte s rezervou je to teprve můj třetí obrázek v programu Paint Tool Sai a na závěr jedna jednorázovka o Halloweenu. Všechno dělané na poslední chvíli takže ve středu to začne.


Co máte v plánu vy ?

Záhada rozluštěna 12.díl

28. října 2012 v 12:11 | katt-chan |  Povídka Záhada Rozluštěna

"Proč mě chceš nechat stranou od případu, už jsem ti řekla, že ze sebe klidně udělám návnadu, když se k nim přidám, podle mě to bude bezpečnější, než si hrát na věřící chudinku." Dala si ruce v bok a přísně se dívala Sasukemu přímo do temných očí. Věděla, že je proti ní už od začátku, ale myslela si, že prolomí ledy, když na něj bude hodná, ale jak je vidět nic se nezměnilo, pořád byl studený jak psí čumák a nikoho si nepřipustil k tělu. Tomu se říká obrana proti všem citům. Ještě Sasukeho neviděla projevit sebemenší cit, natož lítost, jediné co z něj pryštělo bylo pohrdání, toho měl na rozdáváni, jinak neoblomný jako skála. Sasuke už toho měl právě tak akorát dost nejdřív schytal pořádnou facku od šéfa a teď se tady dohadoval. Přitom už nebylo o čem a nálada se mu nezlepšila, spíš ještě zhoršila a to nemluvil o tom jak na něj Sakura působila, a když si zapřela ruce v bok musel znovu pohledem sjet její postavu a vůbec se mu nelíbilo jak na něj působí, prostě byl ztracen a nic s tím nemohl udělat. Svěsil hlavu a díval se na špičky bot ještě nikdy mu nebylo tak trapně. Sakura byla vlastně první člověk, který se dostal za jeho obranu a pustošil jeho srdce. Už to bylo moc dávno co měl tenhle svíravý pocit a to, když byl malý a starala se o něj matka. Jakoby ho chránila přítomnost milované osoby. Cože? Milované? Tak to sem v háji, zatracené já si na ní chtěl dát větší pozor, ale jak, když jsme zavřený v jedny kanceláři.


Zkouška RPC očka :D

27. října 2012 v 21:35 | katt-chan |  Moje RPC výtvory
No je to jen pokus :D rozhodne se nepovedl jak jsem plánovala oči mi nejdou tak jsem splácala něco dohromady a abych si ušila z ostudy kabát dám ho sem :DJe trochu velké Nerozhodný

Tady je oko patlanice :Domov 14.díl

27. října 2012 v 13:20 | katt-chan |  Povídka Domov

Trochu se uklidnili a Naruto se rozhlédl po pokoji jen, aby se nemusel dívat na krev, která zůstala na podlaze. Sasuke mezitím došel do sesterny, kde poprosil o nějaký hadr, aby po sobě ten nepořádek mohl uklidit. Neslyšně vešel dovnitř a našel Naruta opřeného o okno a ještě pořád měl potíže se podívat na podlahu, aby mu nebylo špatně. Sasuke rychlím tahem krev setřel a odnesl nasáklí hadr vymáchat do umyvadla a pak uklidil do kýble, kde si ho předtím půjčil. Hned se vrátil a viděl Naruta jak se chystá jít blíž k lůžku, kde ležel strýc Kakashi.

Kouzla a čáry 12.díl

26. října 2012 v 11:58 | katt-chan |  Povídka Kouzla a Čáry
OHEŇ!

Naruto běhal po místnosti, ale mrak létal pořád za ním, už si nevěděl rady kam se schovat. Najednou z mraku začali vystřelovat blesky a snažili se dostat Naruto pod palbu, ale ten naštěstí vždycky o kousíček stihl uhnout mířené ráně. V místnosti se o hodně ochladilo až dal Sasuke ruce do kapes a dost se divil, že mistr Kakashi dávno mrak neodvolal a místo toho ho nechal vybouřit na Narutovi a vůbec do toho nezasahoval. Nakonec mrak zčernal jako uhlí a lítali od něj kuloví blesky a padali kroupy velikosti fotbalového míče, až nadělali díry do dřevěné podlahy. Teprve tu chvíli mistr mávl rukou do vzduchu a nakreslil pomyslné čáry a mrak se vypařil, zbyla z něj jen pára a loužička vody. Naruto se konečně zastavil a celý uřícený se svalil na zem a záda si opřel o zeď.