M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Listopad 2012

Domov 20.díl

30. listopadu 2012 v 9:51 | katt-chan |  Povídka Domov


Tak je tu 20.díl tak doufám, že se líbí :D Šoupnu ho dolů tak pěkně klik :D


Básnička pro Angie

29. listopadu 2012 v 19:21 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Holka ty si mi dala zabrat jen jedno slovo co jsem měla jako napsat :D
slovo bylo Vložka.

Tady je basnička :D

Je to hlavně pro holky,
co už nechodějí do školky,
a potřebují suchý kalhotky.

Vložka je naše záchrana,
před mokrou stopou ochrana,
jinak by to byla pohroma.

Kdo jí nemá ten má smůlu,
bude doma chodit nohama vzhůru.

Básnička pro Hirake

29. listopadu 2012 v 19:08 | katt-chan |  BÁSNIČKY
No není to nic moc, ale musí to stačit :D Tu je to co mě napadlo na slova :

Loužička, kapesník, kamarádi, housle a beruška


Z dálky zahlédla jsem přilétat berušku
a koukala jsem jak si sedla na hrušku,
já okolo ní tvořila stroužičku,
slzy padaly na zem a utvořily loužičku.

Někdo mi podal kapesník a vzal mě za ruku,
táhnul mě pryč od těch deštivých mraků.

Jeho kamarádi na mě koukali,
na housle hráli a tiše broukali,
radosti do vzduchu skákali,
když mě mezi sebe přizvali.

Blbej nápad :D

29. listopadu 2012 v 16:06 | katt-chan |  Oznámení
Čauky jako vždy mě napadla super blbost a spiš si myslím, že to bude k ničemu, aleee zkusit se má všechno :D
Tak k věci jestli se vůbec vymáčknu. Dneska máte možnost nechat tu komentář s pár slůvkama je jedno jaké a já se na to pokusím vymyslet básničku. Kdyby byl náhodou velký zájem tak udělám menší omezení!!!

KOMENTY na vytvoření básničky beru do 18 hodiny právě od teď :D Pak se vrátím z brigády a budu se snažit své vytvory sem hodit co nejdřív. Muhehee :D Asi ještě dnes :D

Doufám, že bude mít někdo zájem a pokud se vám to líbít můžu někdy zopáknout jestli si budete přát stačí napsat do komentů :D

Záhada rozluštěna 17.díl

28. listopadu 2012 v 18:39 | katt-chan |  Povídka Záhada Rozluštěna

Rozhlídl jsem se po celém lokále a snažil se odhadnout, jestli nás někdo nemůže poslouchat, na pár zjevech jsem se zastavil pohledem, ale když si mě nevšímali nechal jsem to být a přisunul si nenápadně židli blíž k Saiovi. Ten jen našpicoval uši, aby mu ani jediné slovíčko neuniklo, ale než jsem stihl něco říct vtrhli do baru nějací tupci a všechno okolo začali rozbíjet na milion kousíčku, všichni se hned rozutekli a barman se schoval pod pult. Za chvíli se ukázal a třímal v ruce ostrý nůž, vypadal skoro jako mačeta, ale já měl jiný názor. Samurajský meč napadlo mě v okamžiku, kdy se barman rozmáchl po vandalech. Meč se zatřpytil a jeho odlesky oslepovali nezvané hosty, než si stihli uvědomit co se děje, barman je pár dobrými chvaty poslal k zemi. Někteří měli pár řezných ran, jiní boule na kebuli, vypadali jako spráskaný psi. Po chvíli se rozutekli a lokál se opět naplnil těmi samými lidmi co předtím, jako by se nic nestalo. Barman vrátil meč zpátky pod pult a točil jedno pivo po druhém, vůbec nebylo poznat jestli se zlobí a nebo je rád, že to takhle dopadlo. Naruto znovu prozkoumal lokál a pak teprve promluvil na Saie.


Nastala tma

27. listopadu 2012 v 13:28 | katt-chan |  Téma týdne.

Snažila jsem si představit jaké to je být úplně sama, bez rodiny a přátel. Tohle mě napadlo můžete to brát jako úryvek příběhu, který nebyl nikdy dopsán. Nebo jako úvahu o tématu týdne.

Nastala tma

Smutek, samota, tma a divný pocit. To všechno obklopovalo mou mysl a nedalo mi pokoj. Všude bylo ticho, alespoň já jsem si to myslela a přitom neposlouchala hlasité zahoukáni sovy, která byla na lovu. Nevnímala jsem okolí jen tlukot srdce a občasné nadechnuti a úlevné vydechnutí. Byla jsem vyčerpaná a snažila se někde ukrýt před nocí, která obklopovala celý les. Přikrčila jsem se k jednomu stromu a čekala, kdy se mi podaří aspoň na pár minut usnout. Už se mi zavíraly oči, když jsem uviděla záblesk světla. Tohle mě donutilo vstát na vratké nohy, které už neposlouchaly moje příkazy. Vyčerpaná do poslední kapky sil jsem se znovu skácela ke stromu a pozorovala jak se světlo přibližuje.

Zatmělo se mi před očima a já omdlela nepamatuji se, co bylo pak. Okolo sebe jsem cítila hřejivé teplo a zvuky. Nevím co je způsobovalo, ale věděla jsem, že tady budu v dobrých rukou. Promnula jsem unavené oči a rozhlédla se po příjemně vypadajícím srubu. V křesle hned vedle mě ležel krásný kluk, který svíral mou ruku a tvrdě spal. On je moje světlo ve tmě to byla moje první dobrá myšlenka. Moje samota se zmenšovala, až zůstala zapomenuta někde v temném koutku mé mysli, pořád tam byla, ale už mi nevadila.

Kouzla a čáry 18.díl

27. listopadu 2012 v 12:54 | katt-chan |  Povídka Kouzla a Čáry

NARUTŮV BOJ

Když jsem se před pár dny dozvěděl, že mám v sobě ducha ohně a mohu se ho naučit ovládat přejel mě po těle mráz a opravdu jsem dostal strach co se mnou bude, když oheň nezastavím včas. Naposledy se projevila moje moc včera pozdě v noci, když celý zámek spal nerušeným spánkem. Znovu se mi zdálo o dnu kdy jsem zabil vrahy svých rodičů a moje mysl se obalila tím stejným žárem jako před lety, nebyl jsem schopný se probudit ani nijak uvažovat. Oheň mě celého rozpálil a nedopřál mi chvíli klidu, úplně mě pohltil. Převaloval jsem se na posteli a moje přikrývky sežehnuly plameny, které nechtěly uhasnout, jen mě se nic nestalo mimo lehkého šimrání mi oheň nijak neublíží a chrání mě. Probudil jsem se až teprve, když na mě Sasuke použil ledové kouzlo a moje tělo pokryla silná krusta ledu a tím mě schladil na normální teplotu. Než mě došlo co se asi stalo, tak Sasuke doběhl pro mistra Kakashiho, když se oba přiřítili do mého pokoje z ledu zbyli už jen kaluže vody na podlaze a já seděl na posteli v suchém pyžamu. Ohořelé přikrývky jsem hodil vedle postele a snažil se tvářit úplně normálně, i když to šlo dost těžko. Všechno kvůli mně, už jsem jim přidělal tolik starostí a pořád se hrnou samé potíže.


Špatná nálada

26. listopadu 2012 v 13:22 | katt-chan |  BÁSNIČKY

Čím víc se chci podobat tobě,
tím víc propadám velké zlobě,
na strop koukám slepě,
zesílit potřebuju nutně.

Ať se podívám kam chci,
všude vidím jen mlžný opar noci,
chci kvůli tomu získat hodně moci
a nevnímat vás jako cvoci.

Podívej se do zrcadla,
jak kytka ve váze uvadla,
ruka na posteli spadla,
nevědomost je tak zrádná.

Když podíváš se pořádně,
tak zjistíš jak ti zásadně,
otrnulo v blbé náladě,
stojíš už na tenkém ledě.

Návštěvnost mě štve.

25. listopadu 2012 v 18:03 | katt-chan |  Téma týdne.
To co potřebuji II.

Hm smutně kouká na čísilka u návštěvnosti. Nestojí to za nic. Asi dělám něco špatně, ale vymetat na blogu u někoho jiného zanechat jeden koment a nutit ho tím, aby se přišel podívat ke mě rozhodně nechci. Moc lidí na blog cestu nenašlo a doufám, že se do vánoc najde víc zvědavců co občas příjdou přečíst nějakou mou debilní povídku a nebo juknou na obrázek co jsem splácala.

Jediný co mě těší jsou spřátelené blogerky, které ke mě chodí rády a dost často. Nejvíc se mi líbí komenty od Míši a Hirake. Takových kdyby bylo víc co příjdou několikrát za den omrknout co se u mě děje.

Také jsem přemýšlela nad vánoční povídkou, ale myslím, že tentokrát ji vynechám pokud bude návštěvnost stále u bodu mrazu. Třeba si tento článek někdo přečte a bude chtít spřátelit a nebo aspoň občas zavítá sem do mého světa.

Konec smutného výkecu jednoho cvoka.

RPC poznáte je :D

25. listopadu 2012 v 13:07 | katt-chan |  Moje RPC výtvory
S tímhle jsem se patlala docela dlouho, ale nakonec se podařilo něco co ani nevypada jak by mělo :D Dneska asi víc nepřidám dalo mi to zabrat a výsledek je strašnej aspoň se zase zasmějete :D Určitě k tomu ani nikdo nedá koment :D

Tady to je :