M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Únor 2013

Až na konec.

28. února 2013 v 8:20 | katt-chan |  Téma týdne.
Tam do dálek v klidu si jít, až na okraj posledního kráteru. Rozhlédnout se po vyschlém obzoru přede mnou, kde se rozléhala netknutá poušť. Vypadala tak uhlazeně, jako by po ní nikdo roky nešel a přece to nebyla pravda. Jen písek společně s větrem zahlazovali všechny stopy. Tak pustá krajina působyla dojmem posledního odpočínku. Klidně by se na ní káždý stratil a poušť by ho zahalila do jedné z písečných bouří. Vychazel z ní strach a posvátná úcta nad takovýmto pustým krajem. Snažila jsem se dohlédnout, až na její konec, ale všude se slévaly jen obrovské kopce písku a dun, které vypadaly tak klidně a nedotčeně.

Slezla jsem dolů z kráteru a do netknuté krajiny udělala první stopu. Noha se mi zabořila hlouběji než jsem čekala a bota se mi naplnila teplým pískem. Pomalu jsem jí vyprostila ze sevření neviditelných rukou a udělala další, teď už jistější krok. Během chvíle jsem byla obalená pískem od hlavy až k patě. Pronikl do všech zákoutí mého oblečení a boty mi pod jeho tíhou ztěžkly, že jsem skoro nemohla zvednout nohy. To mě však neodradilo a pokračovala jsem dál. Nekonečná poušť mě zahalila do svého nitra.

Tohle je nekonečno pomyslela jsem si a snažila se pokračovat v cestě.

Minulé téma týdne jsem prošvihla tak na tohle jsem sesmolila aspoň pár řádků. Nic lepšího mě na nekonečno nenapadlo. Rozlehlé pouště se podle mě skvěle hodí.

Na povídku Domov

25. února 2013 v 20:48 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Trochu praštěná báseň no snad se to dá aspoň přečíst, každý kdo Domov četl asi bude vědět kdo tyhle slova říká a ke komu mluví. Budu se snažit něco přidat, i když pc už by mělo tenhle týden možná dorazit, takže budu pak aktivnější jako dřív :) Držte palečky, abych ho už měla doma, protože mě napadají nové díly, ale nemam je kam psát :) a mohla bych je brzo zapomenout :D

Má to vůbec cenu začít ti něco psát,
že by sis to přečet zrovna ty, o tom se mi může leda zdát,
nemusím se tě ani nahlas ptát.

Znám tě už nějaký čas a proto vím,
že se na odpor nepostavím,
zůstanu s tebou jako ochránce,
přece nezklamu svého bratrance.

Domov jsem si u vás našel,
co víc bych si měl přát,
jen aby to vydrželo dýl, než by se mohlo zdát.

Tajemná vesnice 9.díl

22. února 2013 v 20:51 | katt-chan |  Tajemná vesnice
Po dlouhé době přidávám něco ke čtení moc se omlouvám pořád nemám svůj pc :(
Doufám, že to vydžíte já už teda ne :) Ať se vám dílek líbí :)

Manu se skoro zadusil, když zaslechl Ibikiho jméno. "To to to nemůže být pravda." Ibiki zvážněl a zamračil se. Doteď se držel, ale tenhle Manu mu nebyl nijak příjemný. Rozhodně nepochopil co tím myslel. "Co nemůže být pravda?" Dožadoval se odpovědi a zle se na Manua podíval. Tomu naskákala husí kůže po celém těle, protože se k němu ještě nikdo takhle nechoval. Vždycky ho lidé ve vesnici uznávali a spíš mu podlézali kvůli jeho skvělým schopnostem, ale dnes tomu tak není. "Vy jste můj vzor." Vyhrkl na Ibikiho a skoro se mu sesypal k nohám. To je ze mě tak vedle? Podivil se Ibiki a nechal ho skoro ležet na zemi. "No a co s námi bude?" Přešel v klidu zhroucení Manua a soustředil se na to hlavní. "Pardon já zapoměl samozřejmě můžete vstoupit do Tajemné vesnice." Manu spojil dlaně a zrušil několikavrstvou bariérovou techniku. "Působivé." Uznal Ibiki a vykročil směrem kde viděl hlavní bránu. Holkám nemusel ani nic říkat, protože byly hned za ním. Manu si ani neuvědomil svoje povinnosti a nechal je jít místo toho, aby je doprovodil k bráně jinak je stejně stráž nepustí. Jen co si to domyslel upaloval tryskem dolů z kopce a těsně zabrzdil před bránou no spíš skoro narazil.

Další oznamko :)

20. února 2013 v 12:21 | katt-chan |  Oznámení
Ahojte tak jak se vůbec máte, velice mě potěšili komentáře :D především od Míši a Yasuko ja vám dám lepidlo :D
Sem se smála ještě před chvíli, abych nezapoměla tak k těm pohromám se mi přidala ještě chřipka to mám, ale štěstí. Každý mi ji může jen závidět co :D
K věci jistě ste si všimli tady toho bílého odkazu ve sloupečku rubriky je tam napsáno bíle KLIKNĚTE SEM DĚKUJI . Chtěla bych vás poprosit jestli by jste na něj klikli vidíte ho doufám, že jo :) Potrebuju ještě nějakých 220 kliknutí to asi nenahrabu, ale i tak bych vás chtěla požádat kdekoliv můžete klikněte na to znovu z jiného počítače nebo řekněte kamarádům děkuji moc za káždé odkliknuti :) mám na to ještě 7 dnů.

Další věc co mě napadla je taková novinka na mém blogu teď jde o to jestli budete mít zájem, abych se s něčím takovým vůbec dělala. Napadlo mě přidávat sem recenze o různých filmech, které už jsem viděla a napsat k nim menší články i s odkazem kde se dají stáhnout. Co na to říkate ? NÁZORY DO KOMENTŮ DĚKUJI :) Pa pa

City

19. února 2013 v 8:11 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Dobré ráno tak sem se zas jednou dostala na počítač, kde můžu otevřít svoje psaní. Můj je pořád fuč co nadělám. Nemůžu psát, nemůžu skoro číst je to k vsteku. Nechci, aby bylo na blogu pusto, takže jsem vyhrabala z flešky jednu básničku :) aby bylo co číst. Snad tahle ujde je trochu starší úplně bych na ní zapoměla.
Tady je :

Proč zrada od tebe tak bolí,
ta rána v srdci se snad nikdy nezahojí
a to je to co nás k sobě ještě pojí,
když v dáli vyhlížím postavu tvoji.

Nikdo se však neobjeví
a tak do dálky pořád civím,
jako když tě poblíž stát vidím,
ani o píď se hnout nemíním.

Dal jsem slibů kopu,
teď jsem ještě ztratil botu,
až se vrátíš, do kuličky tě zkopu,
za to, že si mě nechal čekat dobu.

Kdy už se konečně vrátí,
být tu, přivítala by ho i máti,
čas jít zpět se ti krátí,
přece ti nemůžu své srdce dáti.

Hledaným ninjou si se stal,
tři, dva, jedna tak už pal,
lepší by bylo, kdyby ses vzdal
a nebo všechnu nenávist zakopal.

Info o mě :(

17. února 2013 v 11:21 | katt-chan |  Oznámení
Ahojte doufám, že vydržíte pár dnů. Víc článků jsem nestihla přednastavit a počítač stále nemám. Doufám, že z opravny dají vědět hned v pondělí. Pokud by se to nějak zdrželo tak něco splácám a zveřejním to se nebojte. Jen mám vše uloženo na flesce a nechce se mi to nikam přetahovat a otvírat. Pak bych si v tom mohla udělat nepořádek.

Doufám, že to chápete. Jsem ráda, když vidím na blogu nějaký koment, i když nic moc nepřidávám. Jakmile budu u svého počítače přidám vám díl Tajemné vesnice :) Určitě se máte na co těšit. Většinou teda samé čtení :D Já prostě nekreslím tužkou už vůbec :D a RPC jak bych to řekla je rozpracované a nechce se mi dokončit :D Snad ho někdy dodělám jen mít trpělivost :)

Moc se omlouvám za neaktivitu, ale SB obcházím pravidelně každý večer :)

Dávný čas o samotě.

15. února 2013 v 22:06 | katt-chan |  Téma týdne.
Je to celkem dávno co jsem se mohla jen tak zastavit a přemýšlet o minulosti. Zrovna v tyto dny se snažím odpočívat a moc se nezabívat tím co přinese zítřejší den. Prostě vypnout a nechat čas plynout pomalu bez toho, abych se ho snažila urychlit. Kam taky spěchat ono všechno příjde samo postupně.

Nevím jestli tomuhle mému výkecu bude někdo rozumět, ale i tak sepíšu aspoň pár řádků o tom co bylo a nebo bude. Nechci vám tady vypisovat nesmysli, kreré se stali během mého života a odhalit vám svou část příběhu, ale něco napsat mohu a tak je to tu.

Temnota je tak vítana v okruhu světla. Úplně jí cítím jak mnou prostupuje a vyhřívá se mi blizko u srdce. Nechci jí odehnat, aby jí nebylo stejně smutno jako mě v tuto dobu. Poprvé, když ke mně samota přišla byla nevítaná, ale za tu dobu jsme si na sebe zvykli a už se nedokážeme oddělit na dvě části. Stala se mnou a já zase jí. Jeden bez druhého jsme jen půl prostě nedokonalí. Kdyby mě najednou opustila byla by to rána přímo do srdce, která by už nikdy nemohla zarůst. Díra co vypálila by mé sny a stala se tak jedinou mou temnotou. Stala by se středem mojí bytosti. Nic jiného by nemělo smysl ani význam. Tohle jsou důvody, proč jí nikdy nenechám odejít.

Temnota co zůstala hluboko pod kůží,
je to jako trny bez růží,
jen čas na světě mi prodlouží,
můj obdiv a úctu si zaslouží.

Trochu smutné pojetí na téma tydne, ale nic lepšího mě nenapadlo. Jak se vám to líbilo ? Asi jsem ten smutek trochu přehnala :D

Kopírovací ninja

15. února 2013 v 8:45 | katt-chan |  BÁSNIČKY

Trošku otřepané já vím :) Snad se nezlobíte, že nejsem tak aktivní jako vždycky sice jsem přednastavila co jsem mohla, ale taky doufám, že už se dočkám opravy :D a noťák bude doma. Dnes jen básnička o super ninjovi :)Snad se líbí.
SB zas dojdu večer nebojte já nezapomínám.

Kakashi ninja je skvělí
a proto týmu sedm velí,
vždy nebezpečí přímo čelí,
i když o nepříteli moc neví.

Nikdo se neodváží,
podívat se do oka co září,
protože všechny jejich plány zmaří
a pak se Kakashi vypaří.

Najdeme ho na stromě,
jak čučí do knížky ohromeně.

Když povolá i Pakuna,
najde stopu a nepřítel ho proklíná,
na ty časy rád vzpomíná,
když byli ještě rodina.

Kakashi pod rouškou ukrývá svou tvář,
nikdo nevidí ten jas,
když úsměv zdobí jeho tvář,
jako by tam měl svatozář.

Prý zkopíroval přes tisíc technik,
každému tím vypálil rybník
a může protivníkovy chystat pomník
a zakope ho Konožský hrobník.

Koťata :)

14. února 2013 v 10:02 | katt-chan |  Jednorázovky

Po delší době posílám jednu jednorázovku tak snad se bude líbit. Jak název napovídá koťata dostaly hlavni roli.
Přednastaveno :) Už abych měla pc doma :)

Venku se zrovna přehnala silná vichřice a po všech ulicích ve městě létaly různé letáky a smetí, dokonce i některé popelnice byli převrácené a jejich obsah se povaloval na chodnících a krajích silnic. "To zas bude práce dát všechno do pořádku!" Říkala zrovna jedna dobrovolnice Sakuře. Ta jen kývla hlavou a daly se do práce. Rozhlédly se po tom neuvěřitelném bordelu a jen si povzdechly.

Je to on? Sotva :D

13. února 2013 v 12:47 | katt-chan |  Ručně kreslené obrázky
Jednou jsem čmárala Sasukeho a tak se s vámi o tu děsnou napodobeninu podělím :D Je to opět přednastavený takže oběhnu vás později. Kdyby chtěl někdo spřátelit stačí napsat do Spřátelení přidám si vás nebojte. Jen co budu mít svůj pc doma :) Omluva za menší neaktivitu :)

Tady je :