M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Březen 2013

Ve skořápce.

31. března 2013 v 18:45 | katt-chan |  Ručně kreslené obrázky
Ahojte jsem tu zas :D Ještě bych ráda napsala, že na Velikonoce sem nic nepřidám, protože všichni budou v trapu. Ráda bych vám popřála pěknou pomlázku a krásne Velikonoce, i když počasí si z nás děla dobrý den :D

Přidávám jeden starší obrázek ani ho nebudu dávat dolů je takový smutnější, ale to je tím, že je sám.


Domov II. 3.díl

29. března 2013 v 19:14 | katt-chan |  Domov II.
Další dílek je tu :D Co nového se stalo našim třem oblíbencům? Kam se to vlastně dostali a co tam najdou ? Hmmm nechám vás trochu čekat :D

Rozhlédli se po stroze vybavené místnosti a nakonec je napadlo, že to bude asi nějaký sklad kam dávali zásoby jídla. Ještě než se rozhodli vylézt na chodbu podívali se na zeď jakou tam napáchali škodu, když sem lezli, ale mimo tenké čárky, kterou by nikdo na zdi nehledal nebylo nic poznat. Úlevně si oddychli. "Naruto tenhle sklad si musíme pamatovat jasný jinak se odsud nedostaneme, kdybychom museli ve spěchu utéct tak musíme jedině sem jinak jim dojde kudy jsme se dostali dovnitř." Ukončil Sasuke vyčerpávající info kdyby co by a šel ke dveřím.

Pro Kira*Yume :)

28. března 2013 v 16:05 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Hudba pro Kira*Yume

Někdo kdesi v dáli hrál melodii smutnou,
bylo to jako zpívat píseň nekonečnou,
kdo to hrál brouzdal se tmou věčnou.

První tóny byli jen náhodné,
hráli je prsty tajemné,
počkali jsme až ten zvuk zanikne.

Kdo to tak krásně hrál melodii duše?
Znělo to jako když mu srdce probodly šípy z kuše.

Nikdo už tu píseň znovu neslyšel,
svět na chvilku potemněl,
když muzikant na vždy odešel.

Básničky na přání :)

28. března 2013 v 10:02 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Ahojte zatím se mi povedlo sesmolit dvě básničky třetí sem hodím během dneška, ale ty temata :D Nějak mi to nemyslí U Haru to bylo docela v pohodě, protože na naději se dá něco vymyslet, horší jsou ty Velikonoce a hudbu teprve stvořím :)

Raděj je dám dolů :D fakt žádný zazrak se nekonal a Kira*Yume si musí počkat, až mě něco napadne, ale neboj bude to dneska :D Neměla jsem moc času.
Tak ťuk dolů :D

To co chci.

27. března 2013 v 13:35 | katt-chan |  BÁSNIČKY

Jedna kraťoučká básnička :) a vyhlašuji básničky na přáni tři nejrychlejší mužou napsat slova jaká chtějí do básničky a já se jí pokusim stvořit teda napsat :D Tak honem ať to nezmeškáte je to omezeno pouze tři lidičky :D

To, co cítit chci, dokážeš mi dát?
Zavřít oči a přestat se bát.

To, co potřebuji mít.
Dokážeš mi dát?
Svět, co hned nezhroutil by se.

A neměj strach, nechci jen brát.
Praštěné se ti to může zdát.

To, co cítit chci.
Dokážeš mi dát?
Pevnou půdu pod nohama.
I prudký volný pád.
Napořád.

Protřídění SBček

26. března 2013 v 18:23 | katt-chan |  Oznámení
Ahojte dneska tu bude pár změn a to v seznamu SB. Koukala jsem, že někdo dokonce smazal blog takže sem napíšu ty co vyřazuji. Kdyby se stalo , že začnete opět blogařit klidně si vás ráda přidám zas do aktivních SB. Je mi to líto, ale ty co sem nejdou ani jednou za týden tu nepotřebuju. Na druhou stranu kdo se chce přidat klidně může a budu za to vděčná.

Takže ať to nezdržuju první na odpis je Victorův blog a hokage naru to je prozatím vše, ale může se to kdykoliv změnit pokud by se stalo, že budete neaktivní napište mi řádek nebo dejte na blog aspoň oznamko ať vím co se děje.

Děkuji všem ostatním, že sem chodíte a komentíte. Občas mě to dokope napsat nové díly a nebo vymyslet nápad na novou povídku :) Rozhodně tu bude co číst horší je to s kreslením :D

p.s Míšo ty chceš abych nakreslila Ichiga ? Směju se už teď to se mi nikdy nemůže podařit :D Možnáááá to někdy zkusím :D Chudák tužka a papír.

Tajemná vesnice 10.díl

24. března 2013 v 11:44 | katt-chan |  Tajemná vesnice

To tady budu čekat než dokončíme misi? Proč musí bejt problém vždycky jen se mnou? Lisa si začala všechno vyčítat už od doby co se stala kunoichi. Vždycky jenom já byla ta špatná a nebo poslední a všichni se mi smáli. Ten pocit samoty a odlišnosti se ve mně nějak vzdouval a způsoboval odpor, nesouhlas s touto situaci. Už nechci! Řvalo moje myšlení. Navenek bylo vidět moje rozpoložení. Necítila jsem se už několik dní ve své kůži, jako bych se s někým dělila o vlastní tělo a taky to tak bylo. Jednou mi jeden dědula řekl, že mám v sobě dvě strany. Temnou a světlou.

Gaara

23. března 2013 v 11:56 | katt-chan |  Ručně kreslené obrázky
Jednou zas přidám nějakou čmáranici. Zas taková hrůza to podle mě není, protože se to trochu Gaarovi podobá. Je to můj oblíbenec hned po Narutovi a Kakashim takže jednoho dne jsem ho zkusila nakraslit a výsledek vidíte tady. :D
Dlouho jsem nevzala tužku a papír do rukou tak se nedivte pokud někdy obrázek nedám už nebudu mít pomalu co z obrázků přidat, ale snad se mi někdy bude chtít :D Tak už obrázek :D


Domov II. 2.díl

21. března 2013 v 20:08 | katt-chan |  Domov II.
Další dílek je na světě tak se pusťte do čtení :) Co nového se bude dít ? To vám teda neprozradím :D

Bez problémů se vrátili domů a začali se připravovat, protože za pár hodin už budou na cestě k sirotčinci. Naruto si zalezl do pokoje a na dvě hodinky si schrupnul než se začal soukat do černých džinů a černého trička, když konečně vyšel ze svého pokoje a sjel po zábradlí až do předsíně. V obýváku nervózně přešlapoval Sasuke a čekal kdy se objeví Naruto. " No to je taky dost máme nejvyšší čas." Popadl bágl, v kterém měl nachystané lano a pár dalších věcí, kdyby se dostali do potíží. Sasuke se rychle obul a vyběhl před dům. Naruto se na něj díval a přišlo mu divné jak se někdo může tak hrozně těšit na vloupání. Asi už se doma nudil napadlo ho a snažil se obout, ale vůbec se mu nikam nechtělo. Sasuke si nedal nic vymluvit a hrnul se jako první k parku, jen kdyby věděl, že jako vždycky jde špatnou cestou. Naruto ho nechal jít, protože se tam opravdu nechtěl vrátit. Sasuke po chvíli chůze zastavil a počkal na Naruta.

Vlak ujel.

20. března 2013 v 18:19 | katt-chan |  Téma týdne.
Koleje života někde končí, ale tam v tom posledním bodě vždycky budou nové. Jejich stopy nezmizí prostě se jen přehodí výhybka a jede se dál. Jsou to změny během našeho života, které to způsobují. Někdy se koleje propojí a dva vlaky jedou spolu, i když né vždy tak souměrně a občas se najde nějaký kodrcanec na kolejích. To pak způsobuje zpoždění a my musíme jen doufat, že ten vlak, který jel až doteď s námi na nás někde počká. Leckdy tomu tak není a prostě nám ujede.
Mě ujíždějí Sbčka :D Kde mam nějakou návštěvnost a co teprve komentáře, ty asi odnesla pára od vlaků někam do dálek a ne a ne se vrátit. Asi stojím na blbé zastávce jinak si to nedokážu představit. Nebo píšu až tak blbě, že tady nikdo raděj ani nekomentí ?