M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Květen 2013

Tajemná vesnice 14.díl

31. května 2013 v 14:45 | katt-chan |  Tajemná vesnice
Manu trochu přibrzdil, aby si ho nikdo nestihl všimnout a zkusmo hodil pár kunaiu, které proletěly kolem medvěda a zapíchly se do dřevěných vrat. Něco okolo medvěda povolilo a on se rozhlédl na napáchanou škodu. Chvíli postál na místě a větřil ve vzduchu, když nalezl co hledal okamžitě se vydal vpřed, až zem při jeho prvním kroku zaduněla. Ohromnou tlapou rozbrázdil hlínu pod nohama a nechal v ní otisk svých stop. Manu se skrýval kousek od místa kam měl medvěd namířeno a tak v klidu čekal. Takhle rozzuřeného jsem ho dávno neviděl říkal si pro sebe Manu a pozoroval porost kousek od sebe, když zpozoroval mírný pohyb vydal se kupředu. Snažil se našlapovat takřka neslyšně a taky si musel dávat pozor na medvěda, který se blížil z druhé strany. Jiný ninjové už by vzali nohy na ramena, ale tyhle stálí na svých místech a bylo jim jedno, že se na ně chystá naštvaný medvěd. Manuovi to přišlo zvláštní jinak nad tím moc nedumal a raděj se připravoval na svůj útok.

Kouzla a čáry 30.díl

28. května 2013 v 18:54 | katt-chan |  Povídka Kouzla a Čáry
Naruto si stoupl kousek stranou od zamřížované klece a opatrně natáhl ruku s kousky masa. Puma zavětřila potravu a okamžitě vystartovala. Zasekla se o mříž a tlapou se snažila dostat co nejblíže na pohupující se kousek masa v Narutových prstech. Najednou vytasila drápy a málem se trefila. Naruto včas o kousek ucukl. Dobře věděl, že je natolik inteligentní, aby pochopila co po ní chce. Chvíli se tvářila nabroušeně a vztekle, ale pak si to rozmyslela. Couvla trochu dozadu a poslušně si sedla a jen tiše předla. Naruto věděl, že poslechne a tak bez obav natáhl ruku skrz mříže. Puma maso očichala a opatrně si ho vzala a žužlala v tlamě, když sousto spolkla vypadala spokojenější. Kakashi nestačil zírat jak rychle se Narutovi povedlo zkrotit takhle silné zvíře. Pokud se bude opravdu snažit tak bude mít nepřemožitelnou obranu proti všem možným útokům a navíc je v něm oheň. Silný protivník nechtěl bych ho mít za nepřítele zauvažoval Kakashi a byl rád, že jsou jeho nástupci.

Tanec

26. května 2013 v 7:42 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Trochu divná básnička teda aspoň podle mě.
Pokud se mi bude chtít tak navečer sem hodim nějake anime.


Zítra se podívám na vycházející slunce,
snad je ještě nějaká šance,
jak dostat tě do mého srdce,
podlehni mému stylu tance.

Pozdrav se semnou, nehledej v tom soucit,
nebudu se s tebou, tímhle tancem loučit,
ze svých chyb bych se měla poučit,
i když se to nelze naučit.

Vzpomeň si jaká to byla nádhera,
když jsme se na parketu točili dokola,
pak se projevila velká únava
a došlo na slova pravdivá

Opuštěné srdce

23. května 2013 v 19:51 | katt-chan |  Jednorázovky
Tohle jsem napsala teď navečer snad to není až taková blbost, ale nevěděla jsem co mám dnes přidat taková narychlo sepsana kraťoučká jednorázovka.

Už je to dlouho co jsem viděl denní světlo naposledy v době kdy jsem zachránil malého brášku. Přešlapoval jsem v jeskyni a snažil se nějak zabavit. Samota společně s tmou byly jediné, které mě obklopovaly. Občas jsem se zastavil a zíral na vytesané zdi. Z dlouhé chvíle jsem lusknutím prstů podpaloval a znovu zhasínal pochodeň umístěnou v temném rohu skalní jeskyně. Bylo to moje tajemství. Oheň byl mou mocí a bráška ovládal led. Byl moje spása pokud jsem se příliš rozpálil, ale na horu to nemělo učinek jako by byla chráněna kouzlem proti mé moci. Nemělo cenu přemýšlet, protože můj osud byl předem určený ode dne kdy chtěl unést mého malého brášku, ale já to nedovolil a šel s ním místo něj. Navždy uzavřen v podzemí, aniž bych se podíval ven. Tohle si dobře pamatuju byli to poslední slova stínového čaroděje.

Záhada rozluštěna 29.díl

21. května 2013 v 18:43 | katt-chan |  Povídka Záhada Rozluštěna
Tak tady je další ještě pár dílu a bude konec. Uzlík se pomalu rozšmodrchává a nebo se ještě víc zamotal než na začátku.

"Sakuro." Špitl jsem kousek od ní a snažil se působit dojmem, že mě nic absolutně nezajímá mimo kontrolování znaku na podlaze, který tam před chvílí nakreslili dva členové. Chtěla se otočit a podívat se kdo na ní mluví, ale stihl jsem ještě špitnout. "Ne, zůstaň jak si, aby neměli podezření." Jen zlehka přikývla a já věděl, že si dá větší pozor, abych si s ní mohl promluvit, pod maskou nebylo vidět, že něco říkám, ale horší bylo vymyslet jak mi bude odpovídat. Vyřešila to během chvíle, tím že přešlápla za symbol a přikývla a pak ho přešlápla zpátky a zavrtěla rukou. Opravdu se vyzná, pomyslel jsem si a snažil se ji potichu vysvětlovat co jí hrozí pokud zůstane déle než je nutné.

Temná strana

19. května 2013 v 12:57 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Dneska jsem trochu hrabala ve skříni a našla původní básničku, kterou jsem napsala pro Ryu :D

Svět co je temnotou zakrytý,
tam ve stínu se blíží nemrtví,
co pohřbívají do rakví,
všechno trestají rozsudkem zabití.

Svět co odsuzuje první zločin,
kdo vstoupí do těchto nevytaných končin,
jen ten kdo není mazánek mamčin,
srovná se s realitou ve stínu a spáchá zločin.

Svět kam se nesmí chodit,
jen zlo tam může plodit,
nikoho nebude za ručičku vodit,
každého můžeme z útesu schodit.

Jen silná vůle přežije,
pravý blázinec zažije.

WTF :D

18. května 2013 v 16:26 | katt-chan |  Oznámení
Ahojte chtěla bych návštěvníky blogu upozornit, že se můžou ptát na různé dotazy přímo tady samozřejmě ráda odpovím pokud to nebude blbost. Nebo pokud na mě chcete nějaky kontakt. Taky mám v plánu nakreslit nějaké RPC takže chvíli strpení, ale něco snad v budoucnu splácám. :D Pomaloučku se rozepisuju a snažím se pokračovat v povídkách zatím to vypada na dopsání Čar a kouzel popřípadě zveřejnění nové povídky, ale to se rozhodnu později. Záleží na anketě, kterou jsem na blog dala před pár dny.

Brzo bych měla přidat zase pár vtipu od hráčů SF a samozřejmě moje cenné rady a názory na hru :D (asi to nikomu k ničemu není, ale nevadí :D ) Píšu to ráda. V poslední řadě jsem se chtěla zmínit o tom, že pořád spřáteluji z důvodu končících blogů. Holky nekončete kam mám pak chodit a kdo bude tady u mě asi duchové. Opravdu si to rozmyslete mě to pak hrozně štve.

Toť asi vše dnes budu sedět doma venku je hrozně. A co vy co máte v plánu ?

Domov II. 6.díl

16. května 2013 v 18:56 | katt-chan |  Domov II.
Doma :
Crrr, crrrr zvonil telefon doma u Naruta a Sasukeho, ale mimo psa nebyl nikdo doma. Sora se zvednul ze svého pelechu a začal výt, protože ho zvonění telefonu dost znervózňovalo. U sousedu se rozsvítili světla, ale když zjistili, že Sora štěká a vije opět si šli lehnout. Už věděli, že někdy takhle vyvádí a tak si prostě vzali špunty do uši a šli spát. Telefon přestal vyzvánět a Sora se trochu uklidnil a odťapkal do svého pelechu a tam se stočil do klubíčka.

V nemocnici:
Doktor v ordinaci přešlapoval a uvažoval, jestli nezavolá policii, když to doma nikdo nebere, ale nakonec si to rozmyslel a zavolal kolegu jestli by za něj nemohl vzít službu. Hodil plášť na háček a upaloval ke svému autu. Rychle nastartoval a jel přímo do domu Hatakeho, aby se přesvědčil jestli jsou chlapci v pořádku, i kdyby měl vzbudit celou ulici musejí mu otevřít.

Zachraň mě

15. května 2013 v 19:18 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Trošku starší básnička a kukněte na mou anketu ráda bych věděla váš názor děkuji :)

Bloudím v sněhu, bloudím v blátě.
Proč už dávno nelíbám tě?
Kde se stala chyba, proč jsem lichá?
Asi jsem až příliš tichá.

Kde vzít sílu, odvahu křičet.
Chci tě, miluji tě!

Nemám zdání co mi brání,
nějaké kouzlo mě snad chrání,
však neklame mě zdání,
to nejsou pro mě páni.


Nejsem asi jediná, co samotu proklíná,
na krásné časy se vzpomíná,
u skládání domina
a kojení mimina.

Tajemná vesnice 13.díl

13. května 2013 v 7:07 | katt-chan |  Tajemná vesnice
Pozor v rubrikách jsem nastavila novou anketu tak prosím, když sem vlezete ťukněte svůj názor děkuji :) Už se těšíte, že jo :D Já teda nevím ty díly mě příjdou čím dál nudnejší a co vám ? :D Teď mám dost velký výpadek se psaním musíte mě dokopat, abych zas něco sepsala nebo se dalších dílků nedočkáte. Mám sem přidat i jiné anime Online nebo ke stažení ?
Klidně se vyjádřete na povídku a to ostatní do komentů.

Je čas přestat kecat a dát sem dílek ťuk dolů :D