M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Srpen 2013

Zašlé svitky týmu 7 1.kapča

25. srpna 2013 v 9:54 | katt-chan |  Zašlé svitky týmu 7
Vidím, že se na novou povídku vyloženě těšíte, takže mě nezbylo nic jiného než vám sem dát první díl. Podle mě se vůbec nepovedl a takřka se z toho ještě nic nedovíte, ale lepší něco než nic :D

Doufám, že bude nějaky koment moc tu teď nejsem, ale budu se snažit občas něco přidávat.
dílek dole :)

Zašlé svitky týmu 7 recenze

20. srpna 2013 v 16:05 | katt-chan |  Zašlé svitky týmu 7
Přináším vám nový příběh, který nebude nijak záživný a už mi tady delší dobu leží. Tak vám ho sem šoupnu ať mají moji oblíbení čtenáři co číst :) (jako vždy upozorňuji, že psát mi nejde a příběh je nudný :D )

Krátká recenze :
Už se vám někdy stalo, že jste jeli na školní výlet a místo toho, aby jste se drželi poblíž třídy jste si prostě našli vlastní cestu. Přesně tohle udělal Shio. Místo toho, aby někde jako blbec lezl na zříceninu se vydal od autobusové zastávky přímo za nosem. Kochal se přírodou a na rameni odčas nadhodil batoh se svou hledačskou výbavou, kterou vždycky táhne sebou ať jde kamkoliv. Zrovna dnes se na něj usmálo štěstí a ke svým nalezeným věcem může přidat i pár svitků. Co skrývá obsah pergamenového papíru pod pečetí?

Proč bedýnku se svitky našel právě Shio a co se na něj chystá? Bude věřit ve vzkaz nechaný ve svitku a nebo je zakope kde je našel ?

Trochu se to chystám zamotat jestli se mi bude chtít psát :D
1. díl již brzy pokud se mi bude chtít psát :)

Pochopení básnička

15. srpna 2013 v 19:14 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Jak jsem se zmínila v minulém článku tak vkládám :) aspoň jí přečte víc lidí.

Už je to dávno co proběhl boj mezi Sasukem a starším bratrem Itachim, ale to není důvod, abych na toto téma nesepsala kratší básničku. Je to v době kdy Naruto a Jiraiya byli mimo Listovou vesnici a Sasuke se je vydal hledat, když se dozvěděl, že Itachi je na stopě Narutovi.
O jejich boji bylo předem rozhodnuto, ale Sasuke se tím změnil konečně si uvědomil co potřebuje a co kvůli tomu musí ztratit. Cítila jsem smutek při psaní téhle básně přesně tak, když Sasuke zjistil, že stát proti někomu jako je Itachi je pro něj nemožné.

Báseň nese název: Pochopení
tuk dolů :)

Straším na Facebooku :D

14. srpna 2013 v 19:55 | katt-chan |  Oznámení
Tak přeci jenom jsem tam vlezla ale čiste kvůli blogu a navštěvnosti pokud mě tam chcete najít tak hledejte :D Kecám stačí si najít katt chan
pomlčku mi to nevzalo :) Prázdniny pomalu utíkají tak doufám, že návštěvnost u mě se zlepší nebo to tu můžu rovnou zavřít :D
Sna zítra vámj přidám nějaký dílek ještě nevím čeho :D musím se podívat co mi tady zbylo, ale basničky mi došly na ty si musite počkat až mě něco napadne a nebo sem můžu hodit jednu co jsem dělala do internetového časopisu pro naruto-online.blog.cz jestli si jí chcete přečíst tak jí sem šoupnu no :D Teda až podle komentů, když tu nikdo není nemá cenu něco přidávat :)

Domov II. 9.díl

11. srpna 2013 v 18:19 | katt-chan |  Domov II.
Koukám, že o soutěž zájem nemáte, i když bude běžet u mě dlouoh třeba se časem někdo zapojí :) tak sem radši zatím hodím pokračování vaši oblíbené povídky. Co se stalo dál v nemocnici s Kakashim a co Naruto a Sasuke ? Asi jste trochu vypadli z děje za mé nepřítomnosti tak šupky dejte se do čtení :) budu ráda za komenty :)

Článek dole :D

Soutěž o ceny začíná :D

10. srpna 2013 v 10:22 | katt-chan |  Oznámení
Takže to nebudu zdržovat a rovnou začnu soutěží, kterou ještě dám někam do rubrik, aby se nám neztratila. Bude to delší soutěž bez omezení dokud jí neukončím. Pro ty, kteří se budou chtít zůčastnit tak plati jedna podmínka a to taková, že mi musí dát vědět do zpráv autorovi o každém človíčkovy, kterého sehnali k registraci a potvrzeni mailu na teto unikátní stránce

Důvod je jednoduchý, abych soutěžícímu mohla udělat bod za to, že někoho sehnal hned po tom co si ověřím, že mi byli přičteny body. Nezapomeňte do zpráv autorovi připsat vaši přesdívku ať vím komu mám dát čárku :)

Pro získání cen, které uvedu níže musíte sehnat 50 lidiček, kteří se regnou na unikátní stránce a potvrdí mail.
Vše záleží jen na vašich kamarádech :) Chcete něco vyhrát v tom případě to není nic složitého.

Nakonec jsem to trochu zvedla :)
Ceny : Keramika v hodnotě 100 kč
Balíček sladkostí za 100kč
Jedna sms do hry shakes and fidget v hodnotě 99 kč
Bižuterie (tam by jste napsali co chcete zda naramek a naušnice nebo nějaký náhrdelník)

ceny si můžete vybrat podle chuti je mi jedno jestli vám koupim to a nebo ono hlavně když mi pomůžete.

SAMOZŘEJMĚ POKUD NECHCETE SOUTĚŽIT I TAK SE TAM MŮŽETE VY SAMI REGNOUT A POTVRDIT MAIL MOC MI S TIM POMUZETE
Diky vaše katt

Pomalu se vracím :)

9. srpna 2013 v 11:28 | katt-chan |  Oznámení
Dobré dopoledne nastal čas kdy se snad mužu vrátit k blogováni. Pokud se bude zdravotni situace našeho člena rodiny zlepšovat budu tu jako dříve. Zatím se pozvolna rozkoukávám u SB :) doufám, že nevadí pokud se někdy stane , že pár dnu prostě nebudu na blogu opravdu netuším jak se to bude zlepšovat či naopak.

Během dneška či zítřka snad přidám nějaký díl povídky a začnu zase pomalu psát pokračování dalších rozpracovanných příběhů pokud bude nálada na psaní.

Další na co se můžete těšit a trochu mi tím pomoct bude soutěž o hodnotné dárky. Víc napíšu později, ale už teď prozradím, že vaši kamarádi v tom budou klíčoví. Doufám, že jich máte dost, protože limit bude 50 lidí, kteří se mi někam registrují. Jak říkám brzy se dovíte více a abych vás trochu navnadila tak prozradím pár cen :) neřeším kdo bude první či druhý a každý si bude moct vybrat co chce.

Keramika v hodnotě 80 kč
Balíček sladkostí v hodnotě 80kč
Jedna sms dobítí houbiček za 79 kč ( do hry shakes and fidget)
Bižuterie -náramek na ruku a naušnice

Snad se někdo zůčastní a pomůže mi sehnat bodiky :)
pa pa