M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Září 2013

Kouzla a čáry 33.díl

28. září 2013 v 10:19 | katt-chan |  Povídka Kouzla a Čáry
Zase jednou po delší době něco přihazuji.

Dole pod schody bylo slyšet tiché šustění po podlaze, jak se Manda plazila k tunelu. Bránu pekel nechala otevřenou, aby se na svět dostalo co nejvíc oblud. Bylo jí jedno kolik oběti si vezmou hlavně, když ona bude moct vládnout celé zemi. Na krku se jí pohupoval klíč co zamykal podsvětí a mohl zničit všechny obludy co pronikli na povrch. Pomalu se doplazila k dalšímu potrubí, které končilo přímo před sídlem Kakashiho. Manda vlezla do roury a sklouzla přímo do temného průchodu.

Hvězdná noc

17. září 2013 v 17:20 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Heh to už tu nebylo dlouho že, myslím básnička :D Jedna nedávno složená báseň se trochu vydařila a tak neskončila v koši jako některé, ale tak trochu si zaslouží být zveřejněna na blogu. Tentokrát je to na téma měsíc a hvězdy. Nevím jestli se vám bude líbit, ale tak trochu doufám, že jo :)

Takhle to dopadá když večer čumím z okna a nemůžu usnout.
ťuk dolů ***

GOMENE

14. září 2013 v 11:26 | katt-chan |  Oznámení
Moc se omlouvám, že tu vůbec nejsem. Snad se to ode dneška zlepší opravdu nemám náladu na nic, ale budu se snažit to změnit a být zase aktivnější. Jen bych ráda uvedla na pravou míru obcházení k SB. Je mi moc líto, že k vám nestihnu ani nakouknout a proto jsem se rozhodla k jinému řešení většinou budu chodit dvakrát do týdne a opravdu to chci dodržovat. Časem možná častěji. Kdo by si mě chtěl ze seznamu smazat samozřejmě může vím, že nejsem teď k ničemu.

Moje psaní bylo na dlouhou dobu odloženo, proto tu nic nevyšlo ani nevím jestli má cenu pokračovat...
Zkusím zase psát pokud to nepůjde uzavřu blog na nějakou dobu než se to srovná, ale doufám, že k tomuto ani nedojde mám ráda své příběhy a v každém nechávám kousek ze sebe. Součast mě je tím pádem vložena ve všech článcích.

Děkuji za pozornost pokud si mě chcete smazat dejte vědět nebudu se zlobit.

p.s mám vás ráda vaše katt-chan

Domov II. 10.díl

2. září 2013 v 11:30 | katt-chan |  Domov II.
************* *********** *********** ********** ****************
Jak už je tomu zvykem počínaje dneškem skončili prázdniny a začala škola. Všem, kteří ještě studují držím pěsti a pevné nervy do nového školního roku, ať už jste na základce či někde na střední.
Delší dobu jsem tu nebyla, ale doufám, že to bude už dobré musíte mít strpení. Moc se mi nechce psát nevím čím to je jen dobrou náladu kdybych měla každý den tak bych psala o sto šest mám nové nápady na povídky a rozhodně musím dokončit ty načnuté. Pak se můžete těšit na novou školní povídku :D Che che to zas bude hruzáááá :D

Kdo se těšil na nový dílek ? No přiznejte se :D Budu ráda za komenty a během dnešniho navečera obletím SB a přidám si nové co mě žádali o spřátelení. Další změna proběhne v seznamu SB kvuli neaktivitě blogu bez pozastavení.

Soutěž, která tady proběhla bude ukončena z důvodu nezájmu mi trochu pomoct, ale ja to beru s nadhledem prostě ceny si nechám :D

Tak šup ťuk dolů Domov Sasukeho a Naruta už čeká :)