M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Listopad 2013

Nábor SB znovu otevřen :)

30. listopadu 2013 v 7:48 | katt-chan |  Oznámení
Pěkné studené ráno :D
Po delším uvažování jsem se rozhodla opět věnovat i jiným blogům a pravidelně je navštěvovat. Seznam SB, který je vidět bude znovu aktualizován a pokud se chcete někdo spřátelit dejte vědět, ale jen pod podmínkou, že vás tu uvidím alespoň jednou za týden a samozřejmě očekávám sem tam nějaký komentík. Pokud se chcete jen spřátelit a nedodržovat tato pravidla tak nemusíte ani psát. Já je budu dodržovat a chodit tak často jak to jen půjde víte, že než jsem měla doma pár problému chodila jsem denně.

Pokud se vám nelíbí povídky ani básně a má tvorba tak se nespřátelujte nehodlám dělat někomu blba :D
To je asi vše k pravidlům víc snad ani nečekám. Nevadí mi ani spřátelení třeba s nějakým blogem, který se zajímá o hru shakes a fidget naopak by to byl přínos pro mě :) Nebo blog o RPC sice sem to pomalu vzdala, ale třeba občas hodím nějaký obrázek .) Třídění bude namátkové a budu dávat včas vědět děkuji za pozornost a kdo má zájem se spřátelit tak ať nakluše a pod tento článek se zapíše .)

váš blog a jméno :) pokud se mi bude u vás líbit přidám si vás když to nebude šálek mého čaje tak dám vědět zprávou.

p.s za chvíli odjíždím do Prahy takže během dnešního večera či zítřka si to tu projdu doufám, že se někdo ozve jinak budu dávat vědět svým starším SBčkam, už mi vážně chyby .) pááá :)

Server 21 cz

28. listopadu 2013 v 17:53 | katt-chan |  Hra shakes a fidget
Tak je to tady zítra 29.11 kolem 16 hodiny bude spuštěn další český servr této skvělé hry :) No jo už zas není to nějak moc často :D
Odkaz do hry kde si vyberete svět :)

Ohledné tv bedny pokud vím pořád není funkční snad se jí někdy dočkáme.

Ještě něco ty lidičky co se budou regovat do hry tak nešilte z neověřeného mailu bude to dost zátěž pro celkové spuštění nového světa.

Temnááá

27. listopadu 2013 v 18:57 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Vyhrabala jsem jednu hrůzu a tak jí přidávám prosím komenty :)

S tebou být a ostatní ze srdce vytěsnit.
Už chci jen vedle tebe žít.
Vyhnat prázdnotu z okolí.
Ať už srdce nikdy nebolí.

Život mě baví,
ale bez tebe by byl prázdný,
je ti to snad jasný.

Nikam beze mě nechoď.
V patách ti budu stále.
Nezbavíš se mě i kdybys chtěl.

Co bych si bez tebe počala.
Boty bych si klidně prošlapala.
Ani na krok se od tebe nehnu, protože bych hapala.

Zašlé svitky týmu 7.- ... 3.kapča

23. listopadu 2013 v 15:10 | katt-chan |  Zašlé svitky týmu 7
Kdo koukal na FB tak věděl, že sem dneska něco hodim schválně kdo z vás odhadl tenhle čas ? Asi nikdo, protože tu skoro nejsou komenty a návštěvnost taky padá no nic tady je díl :)ale jsem trochu smutná, když to tu upadá. Kdo můžete dejte koment určitě mě to potěší.

Hned jak se kutáleli dolů jsem se schoval za autobus a v klidu se pak přidal do skupiny ufuňenců co byli od paty, až po poslední vlas samí prach. Trochu jsem vyčníval, ale mě to bylo jedno. Jediný kdo si mě všimnul byl Jink co se mnou seděl ve třídě v lavici a trochu nad mým upraveným zevnějškem popovytáhl obočí. Ostatní už se rvali na svá místa v autobuse. My jsme počkali, až se to trochu uklidní a zapadají na svá místa, teprve pak jsme se odvážili šlápnout na první schůdek.
Jen co jsem se podíval na spolužáky, kteří všichni nasávali ze svých lahví, aby uhasili žízeň a pak se přehrabovali v báglech kde měli svačinu. Jen sem nad tím mávl rukou a pohodlně se uvelebil na svém místě. Cesta zpátky byla dostatečně dlouhá, aby mě kodrcání autobusu uspalo.

SF nový update informace :)***

21. listopadu 2013 v 12:36 | katt-chan |  Hra shakes a fidget
Konečně nějaké změny :D Jak jste si mohli všimnout tak nám přibyla po roce a něco nová postava někdo tvrdí, že je to obdoba našeho známého starého wc ono se to tak dá říct.
Takže vám představuji čarodějnici obrázky sem dám, ale až pod text :D
Dostupnost čarodějnice je od lvl 66 a najdete jí v čaroobchodě, když zatáhnete za nenápadnou knihu.

Dál se dovíte k čemu slouží. Obrázky jsou z fóra nebudu přece fotit uplně stejný :D
klik na článek :)

Záhada rozluštěna 30.díl

13. listopadu 2013 v 8:53 | katt-chan |  Povídka Záhada Rozluštěna
Tahle povídka měla chvilku pauzu :) Takže kdo zapoměl může si přečíst předchozí dílky .) Budu ráda za nějaké komenty to víte, když tu nic nenapíšete ani mě se pak nechce psát dál :)

Povídka má komletně 33.dílů takže už brzo skončí zatím se rozhodujte jestli k ní budete chtít druhou řadu .) taktéž můžete napsat do komentu ať vím jestli začít pomalu psát :D

Brzy sem dám to nepovedené RPC :D Jo a měla bych zas přidat nějakou doramu večer nebo zítra něco schrastím dám dohromady a hodím odkazy na díly :)

FAKT PROSÍM, ABY JSTE SE OZVALI CO A JAK DÍÍÍÍÍÍKY :)
díl právě začíná :)

Nevěděla jsem kam si stoupnout a tak mě napadlo napodobit ostatní a zařadila se do půl kruhu a postavila se hned vedle mého jediného kontaktu, který se mi snažil pomoct. Sasuke se zatím nikde neukázal a to znamenalo jediné. Buď příjmu jeho pomoc a budu se snažit nevyčnívat a nebo zůstanu sama a kdykoli mě někdo z nich může ublížit a nebo zabít. Strach ze smrti a nebo bolesti mě naučil jedno a to snažit se přežít i kdyby poslední záchrana nedorazila. Zatím se cítím jako zavřená v kleci, ze které vede jediný východ a to přímo přes několik jedovatých hadů, kteří nenechávají svojí kořist uniknout.

Várka vtipů z s18 :D

10. listopadu 2013 v 17:58 | katt-chan |  Hra shakes a fidget
Po dlouhé době jsem zase poprosila pár hráčů u nás v cechu na s18 o vtípky, aby jsme se trochu zasmáli :)
Nooo jak to nazvat tentokrát byli trochu sprostý :D co se dá dělat zveřejním je i tak s tím nic nenadělám :D

Samozřejmě kdo by chtěl cokoliv vědět o hrě stačí napsat ráda odpovím. :)
Snad sem zas někdy šoupnu nějakou zajímavost o sf :)

vtípky dole :)

Jak na báseň :D

7. listopadu 2013 v 18:47 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Dneska jste asi zase čekali něco z mojí tvorby, ale tak tomu nebude. Poezie čili básně nejsou jednoduché na skládání. Někdy si připadáte jako když do vás uhodí blesk a prostě napíšete dokonalost, která se skvěle rýmuje, i když k tomu já mám dost daleko. Vlastně je to jako skládat příběh písmenko po písmenku, ale mě se zrovna písmenka rozutekly někde na procházku. Takže se budu snažit vysvětlit jak to vlastně vypadá, když se pokouším o básničku, která se aspoň trochu rýmuje. Nečekejte zázrak nemám prostě svůj den.

Moje blbost dole :D

Domov II. 13.díl

4. listopadu 2013 v 18:02 | katt-chan |  Domov II.
A jedeme dál do spitálu co nového nás čeká ?

Doktor se nadechoval k odpovědi, když v tom někdo zaklepal na dveře. "Vstupte." Docela se mu ulevilo, že má víc času promyslet si co má Sasukemu říct, aby nakonec nedopadl stejně jako Naruto. "Volají vás na pokoj pět." Sasukemu to hned docvaklo. Něco se děje se strýčkem proto Naruto takhle dopadl. "Jdu s vámi!" Řekl už dost nakvašeným tónem, vypadal jako papeňák co má každou chvíli bouchnout. Doktor ho zarazil jen rukou a zatlačil zpátky do peřin. "Nikam nesmíš se hýbat a nebo chceš přivázat?" Sasuke si znovu lehl a už neřekl ani slovo stejně to nemělo cenu a aby znovu podstupoval zákrok no to už by si radši nafackoval.

Moje hodina duchů

1. listopadu 2013 v 18:52 | katt-chan |  Jednorázovky
Trochu jsem zapřemýšlela a napsala smutnější jednorázovku. Je v celku kraťoučká.

Přeji všem čtenářům a návštěvníkum pěkný strašidelký Halloween. :D
Samozřejmě prosím komenty :)