M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Zašlé svitky týmu 7.- ... 3.kapča

23. listopadu 2013 v 15:10 | katt-chan |  Zašlé svitky týmu 7
Kdo koukal na FB tak věděl, že sem dneska něco hodim schválně kdo z vás odhadl tenhle čas ? Asi nikdo, protože tu skoro nejsou komenty a návštěvnost taky padá no nic tady je díl :)ale jsem trochu smutná, když to tu upadá. Kdo můžete dejte koment určitě mě to potěší.

Hned jak se kutáleli dolů jsem se schoval za autobus a v klidu se pak přidal do skupiny ufuňenců co byli od paty, až po poslední vlas samí prach. Trochu jsem vyčníval, ale mě to bylo jedno. Jediný kdo si mě všimnul byl Jink co se mnou seděl ve třídě v lavici a trochu nad mým upraveným zevnějškem popovytáhl obočí. Ostatní už se rvali na svá místa v autobuse. My jsme počkali, až se to trochu uklidní a zapadají na svá místa, teprve pak jsme se odvážili šlápnout na první schůdek.
Jen co jsem se podíval na spolužáky, kteří všichni nasávali ze svých lahví, aby uhasili žízeň a pak se přehrabovali v báglech kde měli svačinu. Jen sem nad tím mávl rukou a pohodlně se uvelebil na svém místě. Cesta zpátky byla dostatečně dlouhá, aby mě kodrcání autobusu uspalo.


Jink se jen pousmál a ukusoval z toastu, který si zrovna vybalil, aby doplnil síly. Ten výšlap byl sebevražda, ale výhled z takové výšky stál za to. Mrknul na svůj foťák a prohlížel si fotky krajiny a zbytku zříceniny. Konečně se hrkotající autobus zastavil na naší stanici, kde jsme měli vystoupit. Šťouchnul jsem do kamaráda a pakoval se rychle ven, než se to tu zaplní důchodci, kteří už si kupovali lístky. "Kishi pohni nebo tě tu nechám." Houknul jsem přes půl autobusu. Než se dohrabal ven skoro mu řidič zavřel dveře, ale naštěstí to stihl na chlup přesně, jen musel trochu trhnout batohem, aby ho tam nezavřel. Nechtěl dopustit, aby se zničily svitky. Já si je chci přečíst! Nadávám si do blbců a kreténů. Mohl jsem o ně tak snadno přijít, kdybych zaváhal byť jen na jednu vteřinu. Opatrně jsem batoh přehodil přes rameno a šel vedle Jinka domů. Ten se zadíval na napěchovanou tašku a hned mu svitlo.

"Tak jak vidím si byl zas jednou úspěšný." Smál se a šťouchnul prstem do báglu. Raděj jsem mu nic neřekl a nevšímal si jeho dalších narážek. Dokud nebudu vědět co to je zač nehodlám mu říct ani co to je natož o tom co jsem stihnul za tak krátkou dobu přečíst. Zapadnul jsem do našeho domu a Jink naproti. Tomu říkám soused všechno by stihnul vyslepičit ostatním.

Pozdravil jsem mamku a rychle zapadnul k sobě do pokoje. Na otázku jestli mám hlad jsem ani nereagoval a už zavíral dveře. Rozepnutí batohu mi trvalo asi vteřinu, než jsem hromadu svitky vysypal na postel a našel ten první s bílou mašlí.

Svitek :

První mise týmu 7 se podařila hned na první pokus. Ono chytit kočku co utekla není nic těžkého, jen Naruto dostal pořádný nářez od jejich ostrých drápu. Jejich spolupráce nestála za nic, kdybych to měl teď rozebrat tak Sasuke vede a Naruto ten zas čumí na Sakuru místo soustředění se na úkol a aby toho nebylo málo tak ona zas na Sasukeho. Začarovaný kruh tomu jsem se musel usmát pod svou maskou.

Konečně bych měl napsat proč sepisuji svitky o naší misi. Měl by ses z toho učit ovládat svou moc Kishi.
Konec svitku

Zalapal jsem po dechu a skácel se mezi svitky na postel. "Jak jak ….

Ten to nebude mít až tak jednoduché :D Další díl nevím kdy podle toho kolik sem hodíte komentů :D
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ty :-D Ty :-D | 23. listopadu 2013 v 20:22 | Reagovat

téda tak dlouho čekám na pokračování a ono je to tak krátké :-(....Ale zajímavé ,takže honem na další díl :-)

2 Aki-chan Aki-chan | Web | 26. listopadu 2013 v 13:21 | Reagovat

Je to veľmi krásne,len je veľká škoda,že je to tak krátke..rýchlo si poprosím pokračovanie.

3 Aimi Aimi | 2. února 2014 v 17:58 | Reagovat

Doufám že tu dáš co nejdřív další díl :D a vůbec to není nudné :D jsem zvědavá co napíšeš dál a co se stane :D

4 Ayame Ayame | E-mail | 14. dubna 2014 v 17:40 | Reagovat

Doufám že tu hodíš co nejrychleji budeš moc další díl :D

5 katt-chan katt-chan | E-mail | Web | 15. dubna 2014 v 9:23 | Reagovat

[4]:doufam ze ano opet mam rodinne potize

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama