M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Prosinec 2013

Neschopnost psát

30. prosince 2013 v 10:33 | katt-chan |  Oznámení
Ahojky moji čtenáři od dneška tady nic nepřibude, až do odvolání. Mám ruku v sádře takže nemužu ani pořádně napsat pár vět a hrozně mě to bolí. Zánět šlach není sranda.

Omlouvám se těm kdo se těšil na další díl povídky snad mi to brzo sundají, abych vám to mohla vynahradit ..)

Slova k svátkům a báseň darem

25. prosince 2013 v 20:49 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Jak jsem slíbila tak vkládám trochu něco vánočního, ale i na motiv Naruto a Sasuke nevím jak to budete vnímat. V této básničce jsem vyjádřila svoje pocity během vánočních svátků, kdy by měla být okolo pohoda. Jen to tak vždycky není jak se zdá. Je toho moc někdy až příliš.

V tomto roce 2013 se toho událo opravdu, až nad hlavu a já jen doufám, že se to časem zlepší. Nestojí to za nic, i když tu svítá lepší rok nečekejte nic převratného.
Psát budu i nadále což doufám vás Mé čtenáře potěší a určitě dokončím rozepsané povídky a v této době pro vás chystám i nové. Čtete je vůbec rádi nebo je moje psaní, až tak hrozné ?

Ráda bych do konce roku znala odpověď jestli se ty mé vymyšlené příběhy dají aspoň trochu číst. Tohle vědět, by byl dárek od vás pro mě. Víte někdy to prostě potřebuju vědět, abych se ujistila, že můj koníček taky někdo ocení. Děkuji za jakékoliv vyjádření do komentů a všem přeji kouzelný zbytek roku a začátek snad něčeho lepšího.

Básnička nese název Čas Vánoc pro Naruta a Sasukeho od bábi Tsunade
Já vím trochu dlouhé, ale řekla bych, že se někdy cítím podobně jako oni.

Báseň dole ťuk na článek :)

Sf svitky a vánoční akce :)

22. prosince 2013 v 16:51 | katt-chan |  Hra shakes a fidget
Jak jistě víte v minulém článku jsem dávala vědět o novém updatu. Součástí byla čarodějnice ve skryté místnosti za čaroobchodem. Dnešním dnem se na serveru s1,s3 a s11 dokončila první várka k vytvoření svitku. Další bude následovat s2 kde scházejí už jen necelé 4% pro doplnění. Čarodějka vařila docela dlouho .), ale to čekání se snad vyplatilo. Ukázka svitku na postavičkách .)

Navíc sem dostala upozornění na...zbytek v celém článku :)

Záhada rozluštěna 33.díl konec

17. prosince 2013 v 17:49 | katt-chan |  Povídka Záhada Rozluštěna
Konec této povídky! Poslední díl konečně dopsán tak ať se líbí, až do poslední větičky a chtěla jsem se zeptat zda mám napsat druhou řadu k této povídce ? Záleží jen na vás a vaší reakci jestli napíšu pokračování nebo ne. Děkuji za komenty a vyjádření na druhou řadu.


Prázdnota

14. prosince 2013 v 18:54 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Jedna taková krátka ani nevím jestli je dobré jí sem dávat, ale zas když už sem se s tim psala tak tady ji maté :D
Tentokrát to nechám cele vidět, ale běda jak tu nebude žádný koment :D Připravuji pro vás další odkazy na doramu doufám, že se na to někdo kukne .)

Toulám se v tmách, světlo v tunelu nevidím,
jsem pořád sám, jen Kyuubiho občas ucítím,
někdy si připadám, že hlavu svou ztrácím,
občas se ptám sám sebe, kam se to vlastně vracím.

Nemám kam bych se vrátit chtěl,
asi by bylo lepší kdybych vymizel.

Toulám se na dně propasti, kamaráda už nehledám.
Už se jen potácím, zase jsem zůstal sám.

Hvězda : soutěžní povídka

11. prosince 2013 v 17:45 | katt-chan |  Jednorázovky
Bylo už dost pozdě, ale nechtělo se mi moc spát. Něco mi našeptávalo, že dnešní noc bude jiná, něčím opředená. Podíval jsem se z okna. Hvězdy na nebi svítily tak jasně jako ještě nikdy předtím a měsíční paprsky se táhly, až na mou postel. Zvláštní pomyslel jsem si a snažil se zavřít oči a spát, ale svit hvězd a měsíce mi to nedovolovali. V tu samou chvíli jsem věděl, že se musím podívat ven. Rychle jsem vstal a běžel k oknu. Nad mým domem proletěla nějaká hvězda.

Tajemná vesnice 18.díl

10. prosince 2013 v 11:08 | katt-chan |  Tajemná vesnice
Suri zůstala stále připravená nehodlala dát protivníkovy ani vteřinu nepozornosti navíc. Její oči se zadívaly do křoví odkud pomalu vylézal mladík podobný Manuovi. Jeho vlasy byli trochu víc rozhrabané asi jako vrabčí hnízdo a tvář působila dost nadřazeně. V tričku a černých ošuntělých kalhotách vypadal trochu pohuble. Oči byli medové barvy a upíraly se na Manua. Jeho pohled byl plný nepřátelství a opovržení. "Za všechno co se mi stalo můžeš ty." Ukázal prstem na Manua a odplivl na zem jako by se koukal na odpad.


Záhada rozluštěna 32.díl

6. prosince 2013 v 19:49 | katt-chan |  Povídka Záhada Rozluštěna
Tohle je předposlední díl snad se vám to bude líbit, až do konce. Téééda jestli to někdo čte .)
Dá někdo komentík? Doufám, že se pár lidí najde :)

Oči se mi rozšířily hrůzou a myslela jsem, že se zblázním. Lebka se pohupovala na vychrtlém těle a přibližovala se stále blíž a blíž. Na posledním kroku se postava začala bortit. Danzou se snažil přilévat víc krve, ale bylo to marné. Démon se rozložil na prach, který poletoval ve vzduchu. "Teď je naše chvíle." Houkl na Sakuru klaun a běžel k jedné z chodeb. Rychle ho následovala, aby jí nikde nezmizel, když to viděli ostatní rozutekli se, protože démon se zmocnil Danzou a táhl ho sebou do pekla. Zatím si nikdo nevšiml, že Sakura a jeden člen sekty zmizeli kdesi v neprozkoumaných chodbách kam se nikdo neodvážil, protože hrozil sesuv budovy.

Věnec a svíce

4. prosince 2013 v 17:57 | katt-chan |  Téma týdne.
Přeju všem pěkné adventní neděle. Jednu už máme za sebou a za pár dnů nás čeká další. Taky jste vyráběli věnec doma? Jestli jo tak určitě dopadl na výbornou letos máme fialové mašle a bíle svíčky vypadá opravdu hezky. Dokonce je hezčí než loňský :D

Záhada rozluštěna 31.díl

3. prosince 2013 v 16:19 | katt-chan |  Povídka Záhada Rozluštěna
Moje oblíbená povídka :) Prosím komenty a vecer se vrhnu na změnu SB :) pak si to zkontrolujte :D abych na nikoho nezapomela :)

Levá noha, pravá noha říkal si Sasuke a šel pořád dopředu a nechtěl se zastavit ani na okamžik, když věděl, že zbývá posledních pár minut a on tady skoro blouzní a snaží se najít Sakuru. Před očima začínal vidět mžitky a co krok o něco zakopl, jak nedokázal zvedat nohy a jen se tak sunul.