M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Leden 2014

Domov II. 14.díl

31. ledna 2014 v 15:25 | katt-chan |  Domov II.
Koukam, že je to tu zabitý max vás zajímají novinky ve hře :D No co nadělám já se nezbláznim, ale stejně mě maličko mrzý ty komentáře. Vypadá to, že brzo se vykašlu na většinu spřátelených blogu. Stejně sem chodí jen Aki, Pariah a Lisa to bude asi tak vše z celého seznamu SB.

Po dlouhé době přidávám taky dílek domovu snad se mi bude chtít dneska pokračovat dál s povídkou kouzla a čáry, kterou definitivně uzavírám ke zdárnému konci.
Dílek najdete dole...
***

Tmavé myšlenky

28. ledna 2014 v 18:35 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Kdo chce číst ať si jí rozklikne stejně se k tomu nikdo nevyjadří :)

***

Kouzla a čáry 36.díl

25. ledna 2014 v 16:26 | katt-chan |  Povídka Kouzla a Čáry
Pfff co sem hodit no tak moc na výběr jsem neměla přece sem nedám začátek nové povídky .) To až někdy v budoucnu. Myslela jsem, že si dneska odpočinu, ale pro změnu jsme měli vodní havárku si připadám jak vodník :) Koukejte jít číst nový díl právě teď :) Už nebudu připomínat, že bych ráda viděla více jak jeden koment ono to nemá cenu vám něco psát.

Běželi odpadní šachtou, v které se ozývalo šustění Mandiných šupin. Jak se pohybovala stále dál tunelem. Nemohli určit kudy se vydala a tak dali na istinkt a šli přímo za nosem.

Odraz v zrcadle :)

22. ledna 2014 v 12:57 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Tuhle jsem vyhrabala úplně na dně .) Příště přidám zas nějakou povídku .) Snad se aspoň někomu bude líbit vím není to nic dokonalého .) Aleeee mě se zdá dobrá :D

Když se do něj zahledíš z blízka,
uvidíš po kom se ti bude stýskat,
pak si smutnou melodii začneš pískat
a přemýšlet jak by se dal získat.

Když už tě konečně nějaké řešení napadlo,
setmělo se a slunko za obzor zapadlo,
uvědomil jsem si jaký jsem velký hovado,
ten obraz v zrcadle není žádný lákadlo.

Si to opravdu ty a ne žádný klon,
někdy musel přijít zlom.

Tvoje ruka dopadla na moje rameno,
moje přání je konečně splněno.

Jen ty a já společně v zrcadle,
jak to asi dál dopadne.

Kouzla a čáry 35.díl

21. ledna 2014 v 9:44 | katt-chan |  Povídka Kouzla a Čáry
Už mě nebaví žebrat o komentáře takže prostě budu přidávat svou tvorbu ať se vám to líbi nebo ne :) Když se neumíte pod povídku ani vyjádřit nevím jestli píšu aspoň tak, aby se to dalo číst, ale to vás asi nezajímá. No nic tu je další díl ...


"Desi máme to. Můžeme začít." Mrkli na sebe a zamračili se na Orochimara. Ten se divil, že místo toho, aby vytáhli hůlky se chytili za ruce a drmolili jakousi formuli. O tichém zaříkávání, už slyšel, ale i tak byla potřeba hůlka k dokončení kouzla. Tohle bylo pro něj nové dosud ještě nepoznané. Nevěděl jestli si z něj nedělají blázny, ale když zahlédl tenkou ohnivou čáru okolo jejich těl, které svazovala zvláštní smyčka ovinutá okolo jejich zápěstí. Sálalo z ní tak obrovská vlna energie a žár co tavil kuželovité kované sloupky u zábradlí. Nedalo se ani pořádně přemýšlet, jak se okruh několika metru oteplil a na Orochimarově čele vyrazily kapičky potu. Jeho jindy smrtelně bílá pleť se začervenala.

Malý update na svitcích a wc

18. ledna 2014 v 10:01 | katt-chan |  Hra shakes a fidget

Svitky ke koupení přímo u čarodějnice. Víc v celém článku :D


Je tma :D

16. ledna 2014 v 11:01 | katt-chan |  Téma týdne.
Znáte ten pocit, když se v noci procházíte. Pořád se otáčíte a ve tmě tápete po něčem co jste možná zahlédli. Taky tam, ale nemuselo bejt vůbec nic a nebo jen toulavá kočka co hledá místečko na spaní. Kdybych se takhle toulala Já určitě by to nebylo jen nějaké zvířátko :D

Ne já bych musela mít něco originálního jako potkat po cestě Kankura, který by mě začal honit v domnění, že jsem uprchlá kunoichi :D Úplně to vidím jak na mě posílá svoje loutky.
Tohle se doufám nestane. Já se naštěstí večer držím už doma pěkně v teple takže se mi to ještě nestalo :D

To patří k těm zimním večerům, ale mám taky hrozně ráda letní šero, kdy mě láká jít si ještě zaplavat. Už jste se někdy navečer koupali když prší? To je vám nádhera jak na vaše tělo dopadají kapky studené vody a kloužou vám po vlasech pak se přehoupnou na ramena a skončí v bazénu, kde ochlazují vodu. No prostě to chce vyzkoušet.
Všem doporučuju obě možnosti, i když já radši tu druhou do lesa či do parku mě v noci nedostanete na to zapomeňte.
Snad se líbilo .)

Tajemná vesnice 19.díl

12. ledna 2014 v 18:38 | katt-chan |  Tajemná vesnice
Tak na přání Pariah vkládám vesničku běžte číst a komentit :D

Strážce vesnice se přemístil co nejblíže k hlavní bráně. Jeho chvíle se blížila věděl, že dnes se Xanu ukáže. Cítil jeho sílu a ambice daleko dřív, než se dostal k hranici Tajemné vesnice. Docela ho překvapil, takhle blízko brány se už roky nikdo nedostal nezpozorován hlídači. Ještě, že medvědí stráž mu dala okamžitě vědět, jinak by se sem tak rychle nedostal. Můj úkol brzo skončí. Předal jsem dál svoje umění a dneska to bude i klíč od brány.

Kouzla a čáry 34.díl

8. ledna 2014 v 17:23 | katt-chan |  Povídka Kouzla a Čáry
Ahojtééé tak už jsem trochu v pořádku:) Ještě to není ok musím být spíš v klidu, ale stejně jsem se rozhodla dneska psát a udělat vám radost dalším dílkem. Kdo se těšil tak šup koment jak se vám dílek líbil. Rozhodně chci váš názor nebo budu marodit delé :)
**

Naruto se pořádně zahloubal do svého podvědomí a vyhledal Dese ve svých myšlenkách. Aniž by řekl jediné slovo viděl v jeho ohňových očích tolik odhodlání, že se až sám trochu styděl. Des v něm je celou dobu uvězněn a vždycky ho bral spíš jako kamaráda než něco co by mu mohlo být na obtíž. Jeho oheň mu dodával temperament a sílu stát se lepším. Tohle všechno pociťoval ve svých myšlenkách, když promlouval s Desem.
Sasuke na ně hleděl se stejně odhodlaným výrazem. Chtěl něco udělat. Rozhodně nebude stát na místě se založenýma rukama. "Desi jsme tady takže jaký máš plán?" Řekli oba najednou.
Přistoupili blíž k démonovi, kterého považovali za kamaráda.