M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Únor 2014

Domov II.16.díl

27. února 2014 v 19:19 | katt-chan |  Domov II.
To je předvolání k soudu. Kulil oči Naruto a četl si dokument. Sasuke byl obviněn z nedbalosti ve věci péče o svěřence po dobu nepřítomnosti Hatake Kakashiho. Přelétl pár posledních řádku a měl co dělat, aby se nezadusil. Nejhorší dopis co kdy přišel do jejich domu. Sasuke se to snažil brát v pohodě, ale když si přečetl kdo je proti nim zatmělo se mu před očima. Musel se natáhnout na gauč, aby se mu trochu ulevilo. Sora k němu přihopkal a položil svou hlavu na jeho ruku s takovým smutným pohledem jako by všechno chápal a chtěl ho povzbudit. "Hodný." Pohladil ho na hlavě a podrbal za ušima. Trochu se vzpamatoval a oklepal prvotní šok. Takhle mu snad nikdy nebylo cítil úzkost a srdce mu tlouklo jako splašené, že by se ani nedivil kdyby mu vylítlo z hrudi.


V dálce jí najdu : ) Jen jí chytit.

26. února 2014 v 15:40 | katt-chan |  Téma týdne.
Někdy je těžké vytvořit si tu správnou atmosféru, aby se mohlo utéct do naší představivosti. Aspoň pokud jde o mě tak to vždycky dopadne tak nějak napůl, když už mám svůj klídek a otvírám svůj svět příjde někdo z rodiny a vím prdlačky. :D No vážně jak mě někdo přeruší při psaní je pak těžké navázat správnou nitku od příběhu, abych pak nepsala k povídce Domov Čáry máry :D i to se může stát.

Celý článek dole ťuk :)

Kouzla a čáry 39.díl konec

23. února 2014 v 8:42 | katt-chan |  Povídka Kouzla a Čáry
Fakt, opravdu a skutečně jste se konečně ode mě dočkali posledního dílu :D Víc jich nebude a vrhnu se na další rozpracovanou povídku. Doufám, že se vám moje blbé příběhy aspoň trochu líbí :D
Píšte do komentů, kterou mám dokončit dřív Domov II nebo Tajemnou vesnici ???

Doufám, že nebude moc pozdě. Strachoval se Des a rychle doběhnul na místo, kde Naruta viděl naposledy. Před ním se rozkládalo pět různých chodeb. Trochu zaváhal, ale pak uviděl matné světlo na konci jednoho na levé straně. Okamžitě se rozběhl tím směrem. "NARUTOOOOO!" Zařval a snažil se dostat co nejblíže k průsvitné siluetě, která se natahovala k zvoucímu světlu. Na poslední chvíli se Narutův duch otočil, než ho to začalo vtahovat dovnitř. Des ho chytl za malíček a nehodlal ho pustit.


Báseň do deníku :)

19. února 2014 v 10:43 | katt-chan |  BÁSNIČKY


Máme tu zase můj koutek s poezií nemám moc času vás něco učit prostě buď vám to jde a nebo ne. Mluvíte někdy s někým a přitom ani nevíte, že rýmujete? Jestli jo tak to hoďte na papír bude to bomba :D Opravdu není někdy jednoduché dát něco kloudného do kupy a vytvořit vlastní originál. Moje první báseň nebyla nic moc ono ani dnes to není o moc lepší takže si ze mě neberte příklad a prostě tvořte podle sebe. Jedině tak se vám povede něco dokonalého a nového. Docela to sedí k Narutovi, když se učil svoje techniky. Když přišel na svůj způsob učení za pomocí klonů dokázal toho tolik, až se Kakashi divil a řekl mu, že ho už překonal a brzo překoná i čtvrtého Hokageho. Byla to pravda a dnes je jeden z nejlepších ninju v Konoze. Přidejte do básní trochu citů a píle a uvidíte, že vaše snaha bude odměněna.
Moje dnešní učení za moc nestálo jako vždy tak si aspoň přečtěte jak se vkládají slova do rýmu.
Báseň dole :)

Kouzla a čáry 38.díl

16. února 2014 v 10:42 | katt-chan |  Povídka Kouzla a Čáry
Jak se minule v komentáří zmínil čtenář TY o tom, že třeba další díl by nemusel být poslední :D Noooo udělala jsem mu radost a tenhle je fakt předposlední :D To bude mrkat :D Jsem hrozná já to vím :)

Sasuke se víc naklonil a uklouzla mu ruka po sliznatém těla a těsně vedle jeho obličeje skápla zelonočirá kapka jedu.

celý díl dole :)

Tobiho moc

12. února 2014 v 17:09 | katt-chan |  BÁSNIČKY
K téhle básni nemám vůbec co dodat prostě to jde skoro podle děje z Naruta Shippuudenu. Ehmm spíš je to teda taková blbost.

Přednastaveno!!!

Domov II. 15.díl

9. února 2014 v 18:19 | katt-chan |  Domov II.
Naruto vlítnul do pokoje hned vedle rentgenu. "Co děláš ty imbecile?" Okřikl ho Sasuke z postele a znovu syknul bolestí. "Promiň." Kuňknul Naruto a přišel blíž k posteli. Podíval se bratránkovy zpříma do očí. "Strýček se probudil a je skoro v pořádku." Vyhrknul rychle, protože dýl v sobě tu dobrou zprávu nemohl dusit. Sasukemu svitlo v očích a byla vidět obrovská úleva jak si celé jeho napjaté tělo konečně vydechlo. Strnulost a napětí úplně vymizelo a odneslo sebou ten pomračený obličej, který už jsem pomalu začínal nenávidět. Pomyslel si Naruto, když si prohlížel úplně vyměněného Sasukeho. Tohle není ten bručoun z posledních pár týdnů. "Tak na co se čeká jdeme za strýčkem." Sasuke už se zvedal z postele, ale ještě se nemohl skoro ani narovnat a tak znovu zapadl do polštáře. Naruto si k němu sednul a počkal až se uklidní. "Lež ještě dnes strýčka uvidíš, ale musíš mu říct, že si trochu přetáhnul trénink. Nemůžeme ho teď stresovat navrhnul to i doktor." Sasuke se trochu zamyslel a pak jen přikývnul na souhlas. Bylo to vlastně logické. Usoudil a vštěpoval si, že strýčkovi nebude nic říkat. Proč taky co si nadrobili to si taky snědí. Kakashi nemusí vůbec vědět co se stalo.


Nový servr 22

6. února 2014 v 16:20 | katt-chan |  Hra shakes a fidget
Přeju pěkný navěčer během zítřka 7.2 kolem 16 hodiny by měl být nahozen servr 22 tomu už říkám číslo :D
Kdo chce začít hrát určitě se logněte právě na novém světě jako tuna šílencu :D co vás stejně díky houbaření převálcujou a nechají někde vzadu :D

odkaz na hlavní stránku sf kde se budete registrovat : sfgame.cz
Další změny zatím ve hře nejsou, ale určitě se jich dočkáme v posledním článku jste se dověděli o novince, že jsou svitky jen u čarodějnice podrobnější info tady

Pokud vás zajímá třeba plnění alba tak stránka je zde :http://sftools.net/cz-s11-albumhelper
FUNKČNÍ JEN O VÍKENDU !!!

POKUD ZAČÍNÁTE POPRVÉ TADY SI NAJDĚTE RADY DO HRY OD ZÁKLADU A NEBO JESTLI SE NUDÍTE PÁR VTIPŮ OD HRÁČŮ :D

To je ode mě prozatím vše :)
p.s
RÁDA PORADÍM NEBO ZODPOVÍM DOTAZY POKUD SE CHCETE NA NĚCO ZEPTAT VYUŽÍJTE KOMENTÁŘE A NEBO MŮŽETE NAPSAT AUTOROVI ALE TAM PROSÍM O MAIL NEBO KONTAKT NA VÁS TŘEBA NA FB, ABYCH MOHLA ODPOVĚDĚT.

Takže zítra můžete začít na nových :
s31.sfgame.de
s22.sfgame.cz
s27.sfgame.pl

Kouzla a čáry 37.díl

4. února 2014 v 10:10 | katt-chan |  Povídka Kouzla a Čáry
Ahojte když se chcete na něco zeptat napište aspoň svůj mail píše mi nějaký filip od kterého lvl je svitek ve hře je to od lvl 66. Ptejte se pokud chcete klidně udělám i článek o sobě.

Dílek je tu .)

Kde to jsem a co se to stalo? Já nemám svoje tělo jak je to možný. Ještě předtím jsem byl vedle Sasukeho, když.. Naruto se zamyslel a urovnal nesrovnalosti, než se dostal do bezvědomí. Tak to teda bylo jeho mozek konečně zacvakl na těch správných místech a zformuloval děj přesně před tím, než ho Des zastoupil. "Jen na chvilku drž se u mě." Přikázal Narutovi a sám zaujmul jeho místo. Naruto se snažil nikam neodplout, ale protože nevěděl jak se udržet na místě pořád se oddaloval a přibližoval. Chtěl se chytit kousku trubky, ale ta mu projela rukou a on stejně odfouknul o kus dál. Viděl jak Des drží potvory zkrátka a když se probral Sasuke hned bylo po problému. Sasuke a Des v Narutově těle mohli běžet dál. Naruto si plul tunelem a ani nevěděl kam se ho to snaží vtáhnout.