M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Březen 2014

Yamato nadeshiko shihi henge dorama

30. března 2014 v 10:00 | katt-chan |  DORAMA
Jak jsem slíbila přidávám ještě i doramu k Nadeshice to bylo rychlé, že :) Děj je prakticky stejný takže doufám, že si to každý najde nebo dávám odkaz na anime Nadeshiku přece to nebudu kopčit neboopisovat znova, když je to natočené přesně podle toho animka :) Takže tady najdete krátce sepsany děj :)

Obrázky jsou opět kdesi z netu, proto na ně nedávám svoji adresu blogiku. Níže najdete odkazy pro stažení na uložto.cz


ťuk na článek :)

Yamato nadeshiko shihi henge

28. března 2014 v 15:37 | katt-chan |  ANIME
Přeju pěkný den. Přináším další pěkný anime, který je dost divnýýý :D asi ho každý zná, ale já ho tady ještě nemám :D
Takže tentokrát sem přidám pouze odkaz, protože ho tam najdete celé stačí se jen zaregistrovat a můžete kukat nebo stahovat :) To už je na vás.

Tohle animko je Yamato nadeshiko shichi henge ještě sem v budoucnu, velice brzo kopnu i doramu. která mě nesmírně pobavila a o čem, že to je ? Pro ty co ho ještě neviděli přikládám pár obrázků stažených z netu google. Hmm zapoměla minule fotit :(

celý článek...

Domov II. 19.díl

27. března 2014 v 15:18 | katt-chan |  Domov II.
Naruto vešel do pokoje, který předtím sdílel se Shikamarem. Snažil se uklidnit, ale jeho vzpomínky na minulost ho absolutně zasáhli. Nemohl nic dělat jen tupě zíral na palandy, které byli nad sebou. Jinak byla místnost strohá mimo jedné skříně a rozvrzané židle se stolkem v ní nebylo nic k vidění, ale na Naruta to mělo zničující efekt. Začal lapat po dechu jako kdyby přeběhl celý obrovský park najednou. Nechápal, proč se mu vracejí pocity dávno zastrčené a zamčené hluboko v minulosti. Nechtěl na ty dny vzpomínat ve zlém, ale místo těch radostných okamžiků se objevoval ten poslední osudový, který přebil vše ostatní.


SF příkazy v chatu :)

24. března 2014 v 16:26 | katt-chan |  Hra shakes a fidget
Ze zkušenosti vím, že někdo hraje tuhle hru třeba několik měsíců a vlastně o ní nic moc neví. Proto sem dávám rady do hry jak pro začátečníky tak pro pokročilé hráče, i když z nikoho nechci dělat blbce. Dnes bych ráda upozornila na předešlé články o SF, kde už jste doufám našli něco užitečného :D

O čem je vlastně dnešní článek ? No napadlo mě, že spousta z vás zná jen pár příkazů na darovaní zlata nebo hub do cechu to doufám všichni znají :D Spamátorům to asi nic neřekne bože proč to dávají vždy po 10 zlatých :D

Takže bych to ráda shrnula do jednoho sloupečku začneme těma zlaťákama :D

no příkazy jsou dole ťuk na článek :)

Prostě červenáá

19. března 2014 v 17:25 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Znáte červenou jestli moc né tak ja slozila basen teda pro me spis pisnicku jen sem si to tak pobrukovala


V hlavě mě poblikává červená,
nikdo neví co to pro mě znamená,
když na mě spadne únava,
připadám si od všeho tak vzdálená.

Prostě bliká červená, každý jednou stopku má,
brzo snad naskočí zelená, s úsvitem to začíná,
koloběh co brzdu postrádá, pocit smutku ve mně zůstává,
jiný kapitulaci podává, kdo říkal, že v noci svítává?

Pořád ve mně svítí červená, ale já se prostě nevzdávám,
bojuju do posledních sil co mám, já se na něco stálé ptám.
Kdy pokoj mi dáš? Proč prostě nezhasínáš?
Sama sebe se ptej, tak červená už se vzdej.

Bliká, blikááá…….červená


Domov II. 18.díl

15. března 2014 v 18:52 | katt-chan |  Domov II.
To mi to trvalo v první řadě bych se chtěla omluvit. Ty kteří čekají na další díl povídky maji trpělivost jestli sem zase příjdou ehmm chodíte sem taky čist, že jo ? Asoň zanechte hodnocení v podobě hvězdiček pokud nechcete komentovat děkuji .)

Nemam v poslední době moc náladu na psaní a zásoba stránek v bloku k této povídce mě došla tohle je zbrusu nový díl, který jsem těď dopsala, kdybych ho měla psát ručně ještě bych rozmázla ingoust :)

Doufám, že sem chodíte i kvůli čtení povídek? Jak se vám díl líbíl napiště pod článek.) Jste má podpora pro psani .)
díl dole :)


Domov II. 17.díl

7. března 2014 v 15:56 | katt-chan |  Domov II.
Trochu jsem zanedbávala blog, ale rodinné problémy nešli dát stranou. Snad už tu budu. Doufám, že pro změnu vy budete číst a navštěvovat tento skromný blog.

Konec snu.

Naruto se na stole trochu zachvěl a stiskl něčí ruku. Ze zavřených očí se mu kutálely slzy neštěstí a smutku. Tentokrát se mu sen zdál, až do konce. Znovu se trochu zavrtěl a otevřel své zarudlé oči, s kterých ukápla poslední slza než si otřel obličej volnou rukou. Ani si neuvědomil, že vedle něho sedí Sasuke a pevně svírá jeho ruku ve své. Přitáhl si ho k sobě a řekl. "To bude v pořádku Naruto." Konejšil ho Sasuke, který se o něj bál. Nikdy se necítil tak k ničemu, co mohl pro Naruta udělat? Sám netušil, ale však on na něco časem příjde pokýval hlavou, aby se v tom utvrdil. Pořád ho držel v náručí dokud se nepřestal klepat.


Sukitte li na yo ke stažení :)

1. března 2014 v 17:31 | katt-chan |  ANIME
Nemáte žádné přátelé? Tak to na tom budete podobně jako Tichabana Mei, která je sama. Zatím neměla ani kluka, takže se jí všichni ve škole smějí a považují jí za nikoho. Jediného čeho se zatím dočkala byla hora naschválů. Jednou si jde v klidu po schodech, když jí někdo chytne za sukni.


pokračování recenze dole :) + odkaz na trailer a odkazy na stažení s českými titulky :) par dalších obrázků :D