M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Duben 2014

Prasklina

29. dubna 2014 v 16:34 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Ahojte takže konečně se dostávám k tomu, abych sem něco hodila. Koukala jsem, že mimo Wek mi nikdo nepsal to je ostuda čekala jsem aspoň nějaký dotaz do hry. No nic dávám sem jednu báseň co mě napadla na výletě snad jí trochu pochopíte. Trochu napovím, i když někoho proklínáte nechcete být sami a proto zrovna tohle. Je to takové nepřehledné řekla bych, že to ani moc nedává dohromady sled událostí trochu popřemýšlejte. Později přidám i obrázek jednoho květu, který jsem nakreslila.

ťuk :)

Neaktivita o vikendu

25. dubna 2014 v 9:20 | katt-chan |  Oznámení
Dobre ráno hlásím vám, že dneska odpoledne odjíždím a vracím se až v neděli pozdě večer takže nejdřív sem něco hodím během pondělka jestli něco splácám zatím sem můžete házet dotazy milerada vám odpovím, až se vrátím.

jen jsem zvědava jestli bez pc a netu vydržím :D Doufám, že jo ptejte se na cokoliv a všem přeju pěkný víkend hlavně teda těm co sem chodí číst moje blábolky tak pa pa :)

Vrba

20. dubna 2014 v 15:49 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Přeju všem pěkné Velikonoce. Jak čtenářům tak hráčům z Shakes a Fidget :)

Vrba
Naruto chtěl zkusit uplést pomlázku,
jenže k tomu měl jen pár ozdobných provázků
a v kapse mu cinkalo asi pět drobásků,
jak na pomlázku poradil mu, až jeden z Kyubiho ocásků.

Šel k vrbě co má ohebné proutí, z kterého dá se plést,
Sasuke ho sledoval, prostě za ním musel lézt,
Naruto to chtěl však zkusit na vlastní pěst,
musel ho nějak oklikou z cesty svést.

Když se Narutovi povedlo Sasukeho zmást,
myslel si, že bude sám proutí krást,
čekala tam na něj jen holá vrba, tohle byla jistě past.

Se smutným výrazem domů se Naruto vracel,
nepočítal s tím, že Sasuke celou vrbu skácel,
na nikoho se cestou ani neotáčel,
jen si všim, že kolem něj někdo profrčel.

Před jeho domem bylo položeno proutí,
z toho dala by se pomlázka zkouti,
Sasuke se zas do jeho přízně nějak vkroutí,
Pomlázka se jim však pod rukama hroutí.

Hlavně nepřineste domů celou vrbu :D a ať se vám daří :D

Domov II. 22.díl

16. dubna 2014 v 16:28 | katt-chan |  Domov II.
"Já vím co se tam píše." Řekl potichu Sasuke. Naruto to zaslechl čistě náhodou, protože stál dost blízko na to, aby jeho citlivé uši zareagovaly. "Jak to můžeš vědět, když tam chybí skoro všechno." Dožadoval se odpovědi a podupával nohou. Sasuke se rozmýšlel jestli to má vůbec říct a divil se, že takové špitnutí slyšel. "A není to jedno?" Zkusil jeho zvědavost zmenšit, ale stal se pravý opak. "Koukej mi to říct!" Vyjel Na Sasukeho nazlobeně a dupnul nohou. Tohle mu dost napovědělo. Vždycky, když Naruto dupnul vydoloval z každého co chtěl jako umanuté dítě. Zvláštní na tom bylo, že to fakt fungovalo. Jeho modré oči byly tak zvědavé a dotíravé, nedalo se to vydržet. "No tak dobře jak to vlastně děláš. Ten kukuč je hrozně otravnej dokázal bys vymámit i rámen zadarmo." Uchychtl se, ale hned se zas tvářil vážně. " Píše se tam :


Domov II. 21.díl

9. dubna 2014 v 15:40 | katt-chan |  Domov II.
Když není nálada na psaní je jedno kolik času strávíte u pc prostě nic nenapíšete. Tohle se stalo mě, ale doufám, že budu psát i nadále chtělo by to asi povzbuzení od čtenářů. Právě v tenhle mžik jsem dopsala díl a bez toho, abych zkotrolovala kupu chyb to sem hážu. Fakt se mi to nechce aspoň trochu poopravit :D

Povídka se blíží ke konci, ale ještě k ní něco určo bude nevím kolik dílku možná dva těžko říct nemám k ní víc jak tohle snad se bude líbit.

"Hej Naruto tobě to nepřijde divný?" Znovu zkontroloval úzké schodiště s vratkým zábradlím a vrátil se dolů. "Už chápeš?" Naruto se začal ohlížet a chvět po celém těle. Tohle místo bylo tak zvláštní. Naruto se nemohl zbavit stísněného pocitu, že se dostali tam kam právě nikdy neměli vkročit. Začal couvat ke schodišti, aniž by si to uvědomil. Sasuke ho váhavě zastavil kousek od prvního schodu. Najednou bylo slyšel mírné ťukání vody o železné zábradlí. Zvuk stále nabíral na síle, až se schody třásly ve stanovených úderech.

pokráčko dole ťuk :)

Domov II. 20.díl

1. dubna 2014 v 10:25 | katt-chan |  Domov II.
Ahojte tahle povídka se pomalu sune ke konci nevím kolik toho ještě napíšu, ale moc dílu nečekejte ono už to musí být pro vás únavné. Podle mě tak 3 dílky a bude konečná. Hned potom začnu dopisovat Tajemnou vesnici a Zašlé svitky, které se vám doufám taky líbí. Jakmile dokončím i tyto nahodím novou povídku. No možná dvě, ale nechci abych toho měla na blogu rozporcovaného hodně ono se to pak blbě stíhá :) A vy budete mít aspoň přehled jestli to někdo čte nemůžete kliknout dole třeba na hodnocení hvězdiček, když nechcete komentovat je to dost stresující, když to píšu jem pro sebe :D

Děkuji za pozornost mezi tím budu prokládat doramu a animka popřípadě i básně pokud budu mít dobrou tvořící náladu smutných básní jak je u mě zvykem. Chystám další info o hře můžete sami navrhnout co se chcete o Shakes a Fidget dozvědět ráda uvítám cokoliv :)

p.s když už mi píšete koment nezapomeňte zaškrtnout ať mi to příjde na mail :) pokud se na něco ptáte a chtete odpověď můžete přidat i kontakt na sebe.

Povídka dole :)