M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Květen 2014

Půlka srdce

28. května 2014 v 9:24 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Tentokrát vkládám trochu smutnou báseň to už bude moje prokletí :D
No co mě se to hrne na papír samo a docela se mi to i líbí mám ráda smutnější tvorbu a veselé mi nejdou :)
Snad se bude líbit dala jsem si na ní docela záležet, aby nebyla jen tak nijaká :)


Moc práce

24. května 2014 v 11:45 | katt-chan |  Oznámení
Momentálně se novinek na blogu moc nedočkáte nahrnulo se mi toho hodně, takže se omlouvám a na pár dní pozastavuji. Však to vidíte sami, že jsem sem nic nedala. Co nejdřív napíšu něco zajimavého, ale teď ještě nějakých pár dnů ne. Zatím můžete číst ukončené povídky komenty by mě jen potěšili. :)


Moc lídí sem nechodí no. Uvidím jak to budu zvládat počítám, že ve středu by něco vyjít mohlo pokud zvládnu vše jak jsem si to naplánovala.

Tajemná vesnice 20.díl

17. května 2014 v 18:47 | katt-chan |  Tajemná vesnice
Tři mladé kunoichi z toho jedna byla bledá a nevypadá, že by jí bylo nějak dobře. Její zrzavé vlasy vlály, i když se nehnul ani lísteček. Divná holka usoudil a zaměřil se na vílu. Aspoň mu tak připadala. Její nabělalé vlasy a skoro bílá pleť tvořily bájné vílí stvoření, které na sebe poutalo, až příliš pozornosti a vyvolávalo pocit štěstí i on měl nutkání prohlédnout si jí blíž, ale na to nebyl správný okamžik. Poslední stála v zorném poli trochu stranou jako by chystala něco co ještě nikdo neviděl, ale nedalo se to odhadnout. Hlavní pro Xanua bylo získat, to pro co přišel ostatní nebyli překážkou.


Pětka :D

16. května 2014 v 15:48 | katt-chan |  Téma týdne.
Hmm budu muset popřemýšlet, už je to dávno co jsem byla maličká. Co by jste rádi věděli, že v té době mi bylo fajn nevědomost je tak krásná prostě jsi hrát a nic neřešit. Znáte ten pocit, kdy si připadáte tak v klidu a chráněni. Tohle už dávno pominulo a zbyli jen vzpomínky. Pamatuju si, že jsem měla v posteli samé plyšáky ani jsem si neměla kam lehnout :D Dětství bylo jako sen, ale později přišla realita v podobě školy. Taky se vám tam nechtělo, že jo :D Postupem času jsem se naučila, že je lepší zapomínat co bylo dřív.

Když mi bylo pět točil se okolo mě celý malý svět,
ráda bych se občas vrátila zpět.

Steew Hulič

13. května 2014 v 9:28 | katt-chan |  Ručně kreslené obrázky
Dobré ránko tohle mi poslal spoluhráč ze hry sf (shakes a fidget) Mě se to moc líbilo, takže mu to zveřejním jestli se vám to taky zamlouvá dejte komentík bude moc rád :) Ody díky za obrázek :)


Květina kvete....

10. května 2014 v 19:00 | katt-chan |  Ručně kreslené obrázky
Po neskutečně dlouhé odmlce mojí obyčejné tužky přidávám spatlaný obrázek čehosi vymyšleného. Jo je to jedna kytka tak si jí važte já už téměř nekreslim. Jo je hrozná a já to vím :)

Jak jistě víte nemám to doma jednoduché proto musíte na další dílo povídky či básně čekat za to se moc omlouvam.


Domov II. 23.díl KONEC

4. května 2014 v 19:38 | katt-chan |  Domov II.
Trvalo mi to převelice dlouho dokončit poslední díl. Víte ten se vždy píše nejhůře, proto sem se neměla k tomu tuto povídku ukončit, ale ta chvíle dneškem nastala. Kdo z vás rád četl Domov a Domov II., tak jsem ráda, ale tímto se s ní loučím. Byla to má první povídka, která se zvrtla v pokračování příběhu z nemocničního prostředí a taky z dětského domova. Doufám, že některé čtenáře poslední dílem aspoň trochu nadchnu je totiž jednou tak dlouhý než obvykle .D
l
Po tomhle pokračuju dál v psaní, i když mi to v poslední době dost trvá můžete se těšit na další díl Tajemné vesnice, kterou začnu co nejdřív dopisovat :) To je prozatím ode mě vše přeju pěkné čtení tohoto zajímavého závěru (NUDA JAKO VŽDY :D)
povídka dole :)