M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Září 2014

Neaktivita do 5.10

23. září 2014 v 19:58 | katt-chan |  Oznámení
Dobrý večer nebudu to dlouho okecávat název článku mluví za vše. Nejsem teď moc aktivni a psaní mi ani popravdě v posledních týdnech nešlo, ale má to jednu světlou stránku dočkala jsem se dovolené. Přesně tak zítra brzo ráno odjíždím na letiště směr Turecko .) Potřebuju si delší dobu odpočinout a nabrat novou energii. Doufám, že se mi to podaří. Momentálně jsem ani nic nepřednastavila, protože jsem utahaná. Tenhle týden byl náročný a já už se těším, že si odpočinu. Pokud budu mít nějakou dobrou chvíli pokusím se napsat básničku. Pro všechny případy mám sebou blok a tužku to se nebojte.

Až se vrátím doufám, že mě zase popadne psavá nálada a dočkéte se dalších dílů, které budou stát za houby :D No dobře budou průměrné. Mám v plánu po návratu zkontrolovat první díl nové povídky, takže se těšte na můj návrat. Budu bez počítače maximalně se mihnu chvilku na facebooku. Nehledejte mě :D Potřebuju klídek :D Pá pá brzo se vrátím :)

OCTOBERFEST + ZLATO

19. září 2014 v 17:45 | katt-chan |  Hra shakes a fidget
Po dlouhé době jsme se dočkali ve hře OCTOBERFESTU !!!
Je to jedinečná šance jak nalevelovat postavu. Určitě toho všichni využijte ve svůj prospěch a pomozte svým cechům ke slávě :D Doba octoberfestu je od 22.9 do 26.9 každý den 10 piv ZDARMA !!! UŽ POTŘETÍ NÁM NA FÓRU ZMĚNILI DATUM OCTOBEFESTU !!!! ABY VŮBEC NĚJAKEJ BYL :D
Tento víkend je navíc zlaťákový to se nám to pojede. Všichni běžte chlastat shakes a fidget :D

p.s Klidně se ptejte na co potřebujete ráda odpovím, ale až po dovolené :D moje nepřítomnost od 24.9 až do 4.10

Zašlé svitky týmu 7 .... 7.kapča

8. září 2014 v 20:36 | katt-chan |  Zašlé svitky týmu 7
Co se to k čertu děje. Já ty svitky neměl nikdy najít. Cítil jsem, že se ke mně něco přibližuje a pak se to stalo. Moje srdce tlouklo hrozně rychle a tělo se otřásalo velkým šokem. Nemohl jsem popadnout dech. Byla to opravdu skutečnost? Musel jsem se štípnout do tváře, abych se vůbec vzpamatoval, když se ozvalo.

Zašlé svitky týmu 7.- ... 6.kapča

2. září 2014 v 12:26 | katt-chan |  Zašlé svitky týmu 7
Jak mám věřit tomu co se právě děje. Je to teprve chvíle co jsem se dozvěděl o nějakém mém poslání. Úplně bych to nezavrhoval, ale pochybnosti mě nutí nedávat do toho všechno. Je to tak neskutečný, až by se to mohlo proměnit v mojí budoucnost? Moje mysl byla zatěžkána obrovským kamenem, s kterým nešlo hnout. Musel jsem jít ven, abych se provětral a utřídil si co mám dělat. Ani jsem si nevšiml, že jdu přímo do parku na své oblíbené místo. Nikdo tady o tom neví, jen já a Jink. Bylo to takové naše tajemství už od školky, kdy jsme sem zabloudili. Vždycky se mi tady ulevilo. Vzal jsem do rukou kamínek. Pohazování z ruky do ruky a přešlapování sem a tam mi pomáhalo vždycky, ale dnes to bylo zvláštní. Moje hlava byla tak plná a nepřicházela úleva. "Tohle nebude jednoduchý." Začal jsem si povídat sám pro sebe, co už jsem dávno věděl.