M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Prosinec 2014

Vánoční drak

24. prosince 2014 v 16:34 | katt-chan |  Ručně kreslené obrázky
Všem přeju krásné a bohaté vánoce :)

Vánoční dárek

23. prosince 2014 v 19:54 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Během dneška přidám Vánočního draka a zítra snad vánoční povídku ještě není dokončená :)

Světlo ze svíčky ke mně doléhá,
každý kouzlu vánoc podléhá.

Pojď blíž, nestůj stranou jen tak sám,
k svátkům ti štěstí pod stromeček dám,
s tvým osudem nešťastným pěkně zamíchám,
dneska radost jen tak rozdávám.

Tak ber dokud dávám, nenechej city stranou,
projdi kouzelnou branou, kde koledy se hrajou.

Slyš ten krásný zpěv vánoční,
jen poslouchat ti nestačí.

Otevři dveře, nezůstávej venku na mrazu stát,
když vevnitř můžeme ti teplo a lásku dát,
pak začnou ledovce okolo tvého srdce tát,
štěstí a zdraví budeme si do nového roku přát.

Info na Vánoce:D

21. prosince 2014 v 14:36 | katt-chan |  Oznámení
Dobré odpoledne jak jistě víte Vánoce máme za dveřma ještě musím dva dny do práce, ale to už nějak přežiju. Vy asi nechcete vědět co dělám, ale jestli přidám něco na vánoce, ke kterým vám přeju hodně dárku a krásné chvíle s rodinou.
Plán na blog je následující: Budu se ulejvat :D Ne vážně vám sem něco hodím, aby jste se nenudili.

Nevím jestli přidám něco ke hře jediná novinka je obrázek, vánoční zbroj, která už brzo nebude k dostání pouze do konce roku pak nás bude čekat velikonoční zbrojovka. To si ještě počkáme. Před týdnem byl spuštěn nový servr 26, když budete hodně hledat možná mě tam najdete :D Přeju všem hráčům, kteří mě znají taktéž příjemné prožití svátku vánočních :)

Abych pravdu řekla měla jsem dost náročné dny, proto přidávám jen občas nevím jak to bude dál, ale psát budu snad i nadále. Potěšila jsem tím někoho ? :D Jen to není už tak časté jako dřív.

Především mám rozepsanou Vánoční povídku, ale nevím jestli ji stihnu včas stejně se na to nikdo nebude těšit. Pokud se zadaří možná bude i báseň v duchu vánoc o té jsem ještě nepřemýšlela. Právě mám před sebou hrubě nakreslého draka. Ano po dávné době jsem vytáhla tužku a papír. Musím hodně gumovat, už mi to nejde jako před časem. Už vidím jak ho zmrším :D až budu stínovat zatím je to jen pár čar holé nic.

Jak píšu, když se zadaří přidám postupně povídku a snad i obrázek :D hatla patla :D K doramě mám něco připraveno snad to i poskládám na blog jakmile budu mít trochu času :) Povídka Zašlé svitky je téměř u konce vypadá to na předposlední možná poslední díl podle toho jak se rozepíšu. Škola pro chytráky, tam se snažím propracovat trochu dál určitě přibude dílek už je napsán :) To je ode mě vše.

Do středy něco přidám určitě vy můžete rozhodnout co to bude ???????? Komenty :D
Krásné vánoce všem věrným čtenářům :)

Zašlé svitky týmu7 ...10.kapča

16. prosince 2014 v 20:09 | katt-chan |  Zašlé svitky týmu 7
Zašlé svitky týmu 7…10.kapča
Vířilo mi v očích. Byl to tak divný pocit jako by se moje tělo po milimetru sestavovalo někde jinde. Bál jsem se otevřít oči, ale nevědět kam sem se dostal bylo snad ještě horší. Pomalu jsem je otevřel. Nejdřív mě oslepilo hrozně ostré světlo, ale po chvilce jsem si zvykl. Nebylo tu nic jen holé zdi. Kam jsem byl vlastně přenesen? Tentokrát mě tyhle otázky moc neděsily. Byl jsem jako vyměněný. Můj strach se vypařil a nahradila ho sebejistota v sebe sama. To mě trochu překvapilo, ale jak bylo vidět asi to bylo mou součástí už kdysi dávno. Cítil jsem se tak zvláštně. Jako bych, až teprve touhle chvíli se stal kompletní a poslední kousek mé osobnosti zacvakl na správné místo. Co se to se mnou děje? Byl bych přísahal, že se takovým nemůžu ani stát, ale můj tajný sen se splnil. Nikdy jsem si nepřipustil tu osudnou věc, která se stávala každou noc, když jsem byl ještě malý.

Škola pro chytráky 5.díl

6. prosince 2014 v 17:59 | katt-chan |  Škola pro chytráky
Po delší chvíli se mi zachtělo trochu psát nakonec tu máte celý díl což se divím. Snad stihnu napsat taky něco vánočního to ještě netuším. Stejně je tu pusto prázdno tak vlastně pro koho bych se s tím psala jedině pro sebe. Něco už mám ve své hlavě je možné, že to stihnu dát na papír a vložit na blog to se ještě uvidí mám toho celkem dost ještě dělat.
Dílek je tady ťuk dolů :


"Dobře mami odhalila si mě nejdřív jsem celej pokoj uklidila a pak jsem usnula no. Klidně si to běž zkontrolovat jestli mě nevěříš." Podívala jsem se na svou dceru, která mě pomalu přerostla o pár centimetrů a uvědomila jsem si, že je nejvyšší čas nechat jí dělat si co chce a věřit jejím slovům.