M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Duben 2015

Dodatky a změny v updatu sf

21. dubna 2015 v 19:04 | katt-chan |  Hra shakes a fidget
AKTUALIZACE : 22.4.2015 V 21:02 HODIN

novinky : Patch 2 je již nainstalovaný na s1.sfgame.de a bude upladován brzy na všechny servery.

Pokud získáte úroveň a nemůžete zvýšit úroveň vaších pomocníků, stačí zmáčknout ctrl+f5 nebo ctrl+R.

Seznam změn:
přidána funce porovnávání věci (lze zapnout v nastavení)
přidána možnost vypnout některé animace (lze zapnout v nastavení a poté obnovit stránku)
přejeďtě myší přes tlačítko arena nebo podzemí a zobrazí se zbývající čas do útoku
přesunuto políčko datumu ve zprávě k zvětšení místa na psaní
nové klávesové zkratky (více ve FAQ)
přidána animace alba a detaily, zda byly přidány nové nálepky a kolik
opravena chyba s přesunem postavy v boji napravo
přidáno zobrazení zbývajících členů cechů
oslabeny potvory v úkolech
při kliknutí na zvíře na postavě vás hra přesune do stájí


Opět jsou tu doladění ve hře, která bych ráda uvedla na pravou míru u předešlých článků dám odvolávací odkaz na tyhle dodatky, aby to bylo pohromadě.
Jak registrace tak přihlašování zůstalo stejné, ale s malou změnou. Můžete si dopřidat postavy na jiných serverech a prakticky se vracet do nabídky přes jedno okno a takto přepínat, mě to spíše způsobuje zmatek pak při odhlašování .D také přidána právě kvůli tomu tabulka se světy a zeměmi.Sasuke nevěří

19. dubna 2015 v 15:27 | katt-chan |  BÁSNIČKY


Sasuke nevěří

Nevěřit nikomu, skrývat svojí zášť.
Hodit na sebe z oblaků plášť.
Nenechat se od nikoho zmást, držet se zvlášť.
Nepřátelé se budou před sharinganem třást.

Je to boj, který nikdy nekončí,
jen smrt je vaším rozhodčím.

Slova pořád slova co se v lež splétají,
informace, s kterýma se ti dech zatají,
mezitím kunaje vzduchem létají,
ti kdož nechtějí bojovat zdrhají.

Je to lež, co se za pravdu přestrojí,
jiní v to jen doufají.

Jen já vím, co je pravda a co klam,
je to moje tajná zbraň,
skrývá se v ní sharingan,
dostanu s ním všechny co znám.

Škola pro chytráky 12.díl

14. dubna 2015 v 16:25 | katt-chan |  Škola pro chytráky

Škola pro chytráky 12.díl

Rovnou si to namířil k ředitelně. Pár holek se ho snažilo zdržet, doslova se na něj přilepily a nehodlaly pustit svou kořist. Měli jednu nevýhodu, Kei neměl dobrou náladu a navíc zazvonilo na hodinu. Moc se jim nechtělo, ale když zahlédly třídního učitele, jak si to míří přímo k nim zapluly do třídy. "Takashimo jdete k řediteli?" Zeptal se mě ze zdvořilosti a já jen přikývl. Na víc se mě neptal a šel tu naši bandu tupounů něco naučit.


Psaní je vůle má :)

9. dubna 2015 v 16:20 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Jak už to tak bývá občas příjde zaseknutí. No aspoň já se z něj nemůžu vymanit. Nic nezabere, protože nemám náladu na nic. Znáte někdo únavu v plném rozsahu ? Já myslím, že jsem teď v jejím středu jako v nějakém zakletém kruhu. Nemůžu a nebo nechci se hnout z místa. Někdo by na to mohl říct : Já vím co tomu je, je to rozbitý. Tuhle větu mám rada. Vážně nejsem rozbitá jen mě opustilo to štěstí, které mi psaní dávalo. Doufám, že ho brzo najdu. Třeba se krčí někde v zákoutí a nemůže ke mně najít cestu. Snad mu někdo posvítí, abych mohla v klidu psát dál a snít příběhy s otevřenýma očima před spaním, než usnu. Pro mě je psaní můj klid a odpočinek a když to nemám zbývají jen starosti.

Báseň :


Aktualizace, update na s27 moje info 2.část !!

6. dubna 2015 v 19:18 | katt-chan |  Hra shakes a fidget
No jsem zase tady a přináším zbytek vysvětlivek a funkčnosti updatu na s27, který bude nahrán i na ostatní servery.
Včera jsme probrali vše potřebné, až k stájím takže jdeme na další položku a tou je houbičkář, myslím, že k němu není co dodat :D prostě nákup hub jako předtím.


Postava tak k té bych ráda vysvětlila nové uspořádání. Inventář jste viděli v prvním článku o updatu. Předně bych upozornila, že zvíře a album je hned pod vaší výstrojí jinak co se alba týká mělo by tam být dopřidáno absolutně všechno, takže i vánoční a velikonoční epiky. To zas bude fuška .

U zvířete je vidět, když na něj postavíte kurzor datum a čas do kdy ho máte, než zdrhne. Taktéž se tam vedle ukládají lektvary datum a čas obdoba jako u zvířete. náhled na obrázku ťuk na článek :


Aktualizace, update na s27 moje info

5. dubna 2015 v 22:20 | katt-chan |  Hra shakes a fidget
Jak jsem slíbila přináším vám novinky z velkého updatu, který byl nahrán na s27 kde jsem se zatím rozhodla hrát. Info bude čistě z mého hlediska jak co funguje, ale pozor ještě není vše doladěno je zde několik chyb a podobně. Nevím jestli nový update nerozložím do dvou článků je toho vcelku dost na vysvětlování. Asi se ptáte, proč o tom píšu?

Je to jednoduché vedu pár cechu a chci, aby byli připravení na změnu, která brzo projde na všech serverech.
Takže se dám asi do toho.

První bude zřejmě registrace a přihlášení funguje obdobně jako u staré verze, ale je to trošku jinak. Nejdřív napíšete jméno do tabulky a pokud vám to napíše, že neexistuje můžete se pod ním registrovat (ti co na serveru hrají už déle stačí napsat jméno a rovnou se vám pod tím ukáže další řádek s tím, aby jste napsali heslo ) ti jenž se registrují poprvé nabídne vám to doplnění mailu a hesla. Pokud jste zadali heslo a mail a potvrdili podmínky. Stačí si vybrat za co budete hrát obdobně jak jsme byli zvyklí na tom se nic nezměnilo. NĚCO JE NA S27 JEŠTĚ V NĚMČINĚ TO SE ZMĚNÍ TAKŽE SE NELEKEJTE MÝCH OBRÁZKŮ :D

Po registraci je potřeba potvrdit mail. Pošlete si ho tím, že ve městě na hlavní mapě budete mít dole napsanou výzvu k potvrzení mailu, na kterou kliknete a on by se vám měl poslat. Už stačí jen potvrdit a jde se hrát přibude vám darem 15 hub. To je k tomu začátku obrázky budu vkládat pod určité body takže tady je první u hlavní stránky na přihlášení účtu.


Aby jste se nelekli nové tabulky :)


Škola pro chytráky 11.díl

1. dubna 2015 v 17:33 | katt-chan |  Škola pro chytráky
Pokračování se dost opozdilo a nevím kdy bude další, nemam vůbec chuť psát.

Fakt to poslal já ho, já ho no co vlastně vždyť je to můj brácha, ale až bude něco potřebovat tak mu oplatím stejnou minci. Tohle mu nikdy nezapomenu, protože snad ani není možný, že něco takovýho byl schopný napsat a odeslat Aki. "Co se děje brácho?" Otočil se v židli a podíval se na mě tím svým pohledem. Já ti nic neudělal. Znáte ten pohled prostě si pak řeknete no a co svět nespadne kvůli jediný větě. Co v ní bylo jsem radši rychle zapoměl, spíš by mě zajímalo co na to řekla Aki, když si to četla. Třeba se to dozvím ráno při snídani.