M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Květen 2015

Škola pro chytráky 15.díl

29. května 2015 v 16:39 | katt-chan |  Škola pro chytráky
Zase mám spoždění to je teď u mě na denním pořádku. Moc se omlouvám za zdržení, teda těm co se uráčejí se ke mě doplaznout a číst. Je vás pomále, ale já si vás vážim, aspoň to nejde na prázdno :) Taky by měl koncem června vyjít nový update ve hře SF momentálně se můžeme těšit na akci u houbaře +20% hub navíc :) a zlatý víkend ten vždy potěší :D

Na FBstránkách sem se taky opozdila s povídkou Zachraň můj osud, nějak se to propadá co :D No rozhodně sedím u noťasu a budu se snažit ještě dnes díl sepsat a pokud možno zveřejnit s chybama no jako vždycky :D Kdo neví co je to za povídku tady jí nenajdete .) je čistě u mě na fb stránce malá ochutnávka...

p.s včera jsem neměla nápad na pokračování proto se to odkladá na dnešní odpoledne pokud bude chuť psát 30.5.2015

Část z prvního dílu :
Prodavač se nevracel. V obchodě se mimo mě nikdo nenacházel, bylo mi to dost divné. Pár váhavých kroků mě utvrdilo v tom, že tu jsem sama. Vzadu se něco pohnulo. Většinou se do ničeho nepletu, ale tohle bylo moc zvláštní. Další krok následoval a já viděla na konec obchodu, kde začínal sklad. Mihnutí a bouchnutí zadních dveří mě utvrdil v tom, že se něco děje. V tu chvíli se něco stalo. Nedokážu to vysvětlit, jen sem stála na místě a poslouchala zvláštní šum, který mi nedovoloval jít dál. Šum listí šeptající slova varování, kterým jsem rozuměla. Vyděsilo mě to. Moje odvaha vzala za své a já pomalu vycouvala ven na ulici. Cítila jsem někoho vedle sebe, ale nikdo tam nestál a přece mě doprovázel....

No a konečně Škola pro chytráky 15.díl :)


Škola pro chytráky 14.díl

21. května 2015 v 19:36 | katt-chan |  Škola pro chytráky
Pěkné čtení přeji a omluvte chyby :)


Škola pro chytráky 14.díl

Já ho vážně nesnáším. Chtěla jsem si odsednout, ale všechny ostatní místa byla obsazená. Každého koho jsem se optala na výměnu místa se zařekl, že vedle předsedy nesedí. Nevím co se to tady děje, ale i když jsem na některých holkách viděla, jak rády by si k němu sedly stejně mě řekly, že nejdou. Měl respekt to jsem musela uznat a ve třídě měl dokonalou autoritu a dominanci. U poslední lavice mě odbyli stejně jako ostatní, nemělo cenu snažit se o nemožné a zaměřila jsem se na seznamování třídy. Ten náfuka si to ještě odskáče!!


Křídla

16. května 2015 v 18:03 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Nic se od nich nedovím, i když jsou to andělé co mě střeží….
Mlčí, já je stejně nevidím, jen oni mě sledují z věží…
Stejně tu jsou se mnou, kdy tu bránu prolomím, nezáleží, že čas mi běží..
Jen podívat se k jejím dveřím…

Provází mě snem i tmou, znají totiž duši mou…
Zpívaj píseň kouzelnou, co mě uspává…
Je to jen domněnka, že někdo okolo proplouvá…
Ve spánku se mi zlepší nálada jako by to byla chvíle čarovná…

Jsou to andělé co vidí moji duši toulavou…
Lečí, tam kde jí mám bolavou…


Andělská křídla šumí spolu s větrem skučícím…
Stala jsem se černým petrem ten pocit je mučícím…

Najít cestu, najít klíč k bráně jít jen vstříc…
Moje představy už mizí pryč…

Je to jen pocit co vítr k nohám přináší…
Do nebe mě pak andělé střežit odnáší…

Notebook už je v pořádku brzo začnu psát :)

FB povídka Zachraň můj osud

8. května 2015 v 13:45 | katt-chan |  Oznámení
AKTUALIZACE 10.5
MÁM ROZBITÝ NOTEBOOK AŽ BUDE OPRAVEN PŘIBUDE NOVÝ DÍL DĚKUJI ZA POZORNOST
p.s můžete aspoň zabrousit na starší povídky či básně


Včera jsem začala novou povídku, která bude pravidelně vycházet na fb stránce nevím zda časem nepřidám něco dalšího :) : https://www.facebook.com/povidkyodkatt
kdo by si chtěl přečíst nezáživný začátek prvního mini dílku tak má možnost. Začátek je krátký, dalo by se říci, že úvodní.

Na blogu toto dílo nenajdete a tohle je jediné upozornění které sem dávám, takže kdo má zájem bežte na odkaz :) Samosebou budu v normálních dílech informovat, že na fb něco vyšlo, abych tam neměla mrtvo stránka je volně přístupná:) O čem, že to bude ? nechte se překvapit. Pokouším se o povídku, která bude dlouhá, že mi bude pak při psaní dělat problém vymyslet něco nového. Doufám, že moje představivost a debilní psaní vás zaujme natolik, že se budete vracet na fb stránku i sem na blog.

katt chan :)

Škola pro chytráky 13.díl

4. května 2015 v 16:51 | katt-chan |  Škola pro chytráky
Včera jsem dávala vědět na fb, že bude dílek kupodivu jsem ho dopsala včas :) Dneska si neodpustím trochu smíchu snad vás to rozesměje jako mě. Poprosím o komenty či ohvězdičkování, ať vím jestli mám v takovémto duchu pokračovat??

Během tohoto týdne bych se ráda plně věnovala nové fb stránce https://www.facebook.com/povidkyodkatt
kde bude úplně nová povídka, kterou tady nenajdete :) Snad tím někoho potěším plán příběhu, tedy alespoň jeho začátek mám v hlavě snad se povede i napsat.


"Třído rád bych vám představil vaši novou studentku." Zčervenala jsem jako rajče, nemám ráda představování a tenhle ňouma to tu vyřvává jako kdyby hlásil školním rozhlasem. Když zaznělo moje jméno Sakura a Ina mě málem převálcovaly. Smetly třídního učitele směr katedra, kde naštěstí zaplul do židle. "Ehm ehm no tak děvčata na svá místa." Zavelel nám a mě se odlehčilo, protože zapoměl na moje další představování. Sakura byla úplně mimo a razila mi místo poblíž nich. "Tady budeš sedět! Saii sedni si jinám." Přikázala klukovy, který ještě před chvíli zabíral lavici hned vedle jejich. Jen se lehce usmál a sedl si dozadu. Ta má autoritu s fleku by mohla jít na moje místo zástupkyně.


kontakt na mě :) + Hokej :)

2. května 2015 v 10:17 | katt-chan |  Oznámení
Ahojte tak kdo se včera koukal na hokej ? Dost jsem se lekla první 2 branky od Švédů byli fakt nebezpečné. Čekala jsem od našeho týmu trochu víc, ale když jsem viděla to, jak pomalu bruslí a semtam se o něco snaži. Ano hledali puk na ledě takovou nesouhru jsem dlouho neviděla, pak to bylo jako na vlnách. Chvilka zlepšení a najednou další pád. Nevěděla jsem co se děje, ale chvilka naděje se proměnila opět v beznaděj.

Konečný stav na konci třetí třetiny byl 5:5 dostat 5 gólů to asi brankář pomalu usínál, i když to bylo oboustrané. Naši jako vždy, když viděli skóre 4:5 už dobruslovaly okolo a čekali do konce třetí třetiny to je, ale naše největší slabina. Vždy si totiž myslíme : máme náskok tak proč se snažit. Rozmístíli se zas na svoje předvídatelné stanoviště, kde si tak 20x přihrají puk a gól se nekoná. Po prodloužení 5 minut se nic nezměnilo, až nájezdy rozhodly no žádná sláva pro nás to nebyla. prohra 5:6 Švédové vyhráli.

Dnes večer máme utkání s Lotyšskem doufám, že tentokrát je rozdrtíme :)

Teď trochu něco jiného mám pro vás novinku. Jo totalně mě asi hráblo :D Budu mít stránku i na fb kam zatím vkládám starou tvorbu, ale již brzo se budu pokoušet o novou povídku, která bude čistě a jen na fb stránce a sem budu vkládat a pokračovat v rozpracovaných povídkách a básních, radách do hry a samosebou taky doramách.


kdo by chtěl přímo osobně může mě kontaktovat na fb : Katt Chan
(mám tam obrázek koťátek kdyby jste mě nemohli najit)

To je ode mě pro dnešek vše :)

p.s ještě dodávám báseň pro hokejový tým :) do toho :)

Je to hra, kterou národ miluje,
hokejový tým nám vítězství slibuje,
jsou však okamžiky kdy se chybuje,
ale nás to k fandění burcuje.

Když na ledě plán krachuje,
najde se někdo kdo si stěžuje,
mužstvo nám za to gól do brány daruje,
zlatý puk určitě vyhraje.

Je to sen i pevná víra hokeje,
jste totiž naše velká naděje,
mazejte dneska večer do boje,
váš národ vás potřebuje.