M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Červenec 2015

Zachraň můj osud na fb stránce info

29. července 2015 v 16:21 | katt-chan |  Oznámení
Jak mám dnes začít. No zkrátka jak nadpis napovídá na fb stránce pro povídku zachraň můj osud je pustěji než na blogu a je fakt, že jsem tam nepřidala další část není totiž napsaná. Ráda bych váš názor v podobě komentářů jestli má smysl nechávat si ještě tuto možnost vydáváni a nebo mám povídku dávat taktéž jen sem na blogík. Je to na vás můžete to mít všechno na jednom místě. Na blog vás pár chodí, i když jsou prázdniny, což mě těší a proto si žádám co chcete vy jako čtenáři. Děkuji za vyjádření pod článek.
V dohledné době se snad odblokádujú a v
yrobím nějaký dílek. Pokud rozhodnete, že na fb knize to nemá smysl přetáhnu jí sem na blog asi to bude praktičtější i pro mě, ale stojím o váš názor.. no pro některé prázdniny dosahují poloviny a já snad opět začnu tvořit, ale nějak si tím jsem čím dál méně jistá.

Situace doma je velice těžká i pro ostříleného cvoka jako jsem já. Předem se omlouvám pokud občas blog stojí, ale někdy se fakt nedá dělat nic, i když na fb mě najdete a ve hře shakes a fidget také. Na psaní potřebuji mít čistou hlavu, což se s nemocným člověkem okolo moc často nepodaří.

DÍKY ZA VÁŠ NÁZOR OHLEDNĚ FB KNIHY

Černota

19. července 2015 v 8:40 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Tohle plně vyjadřuje temnotu pěkné čtení smutku. Vesele mi nejdou to už víte :)

Zase přišel jeden z těžkých dní,
kdy vím, že se mi přání nesplní,
čeká mě jen černé vězení,
nic se tím nezmění.

Tápu tmou, světlo se schovává,
já ho zkrátka nevidím,
stává se touhou mou,
ale já ho v zákoutích uklidím.

Na tohle odvahu postrádám,
vyjít z temnoty na světlo,
jen zář, přesně to mě popletlo,
dál se ve tmě ukrývám.

Hledám stín ještě s větší tmou,
kde se starosti na prach rozplynou,
aspoň jednou chci být květinou,
světlo bude spásou mou.

Vyjít z temnoty na světlo,
udělat první krok mě napadlo…

Škola pro chytráky 17.díl

16. července 2015 v 16:00 | katt-chan |  Škola pro chytráky
Prvních 14 dní prázdnin je za horama no i moje maličká dovolená je pryč. Budu se snažit občasně psát, ale fakt mi to v poslední době nejde, teď navíc hlasí vlnu veder tak ať to všichni ve zdraví přežijete. Dílek jako ždy nestojí za nic :) a plno chyb :D

Sakura se šla motat okolo Sasukeho, který ji nevěnoval sebemenší pozornost, i když se hodně snažila zaujmout hlavně svým výstřihem. Nechaly mě stát na chodbě jako bezdomovce. Hináta okouněla okolo Naruta, který si povídal se Saiem, kde se o jeho lavici opřela Ino. Co vlastně myslely tím, že mám s Keiem problém? Podívala jsem se do třídy zrovna v okamžik, kdy zvedl oči od učebnice. V tu chvíli se naše pohledy setkaly, ale né na dlouho. Kei se okamžitě otočil a zavrtal do batohu, až po krk. On mě ignoruje!! Vítězoslavně jsem si zavýskla na chodbě a vrátila se se zvoněním na své místo. To je pro mě vysvobození budu mít klid. Hodina proběhla nerušeně a v klidu. Zatím jsem si užívala to pověstné vítězství, které mě další hodinu opouštělo. Při třetí hodině mě jeho narážky a naschvály chyběly čím dál víc. Nikdo se neopovážil nic říct. Atmosféra ve třídě přibrala na obrátkách a nikdo neměl odvahu ani špitnout nebo se k naší lavici jen přiblížit. Kdo musel šel oklikou, jen aby se nesetkali s Keiem.


Škola pro chytráky 16.díl

6. července 2015 v 18:41 | katt-chan |  Škola pro chytráky
Doufám, že si užíváte prázdnin a nebo dovolené. Dneska se mi konečně podařilo napsat dílek snad to půjde takhle i dál, abych vůbec něco přidávala. Nemám žádnou chuť do psaní ani od nikoho podporu. Brzo vyjde i díl na fb Zachraň můj osud https://www.facebook.com/povidkyodkatt
Nevím jestli to bude zítra nebo pozítří každopádně tady máte něco ke čtení venku je vedro a tak jsem zalezlá doma :)
Jak vy prožíváte horké dny ?


Ona je prostě okouzlující. Nemůžu se jí nabažit a nevidět ji, je pro mě utrpením. Měl jsem co dělat, abych normálně fungoval jako předseda tříd a řešil důležité věci ohledně kroužku a vymezených prostor, ale když jsem viděl co zase provedli nebylo to tak těžké. Toho budou litovat. Sedl jsem si k počítači a sepsal hlavní konečnou zprávu ke konci měsíce, kde musím vše pravdivě zaznamenat a přidat horší případy s názorem trestu. Tentokrát budou litovat, že něco udělali, odnesou si to plnou parou. Tři přestupky vážného rázu a jedno napadení studenta z jiného kroužku. Jen protože, chtějí víc času v tělocvičně. Basketbaloví tým to opravdu přehnal. K žádosti jsem připnul i další předchozí potíže a oddechl si, když byla práce kompletně hotová. Zhasnul jsem lampičku na stole a natáhl se na pohodlný gauč. Jedna z výhod předsedy je, že nábytek si vybere sám. Tak pohodlné. Se vzpomínkou na Aki, jak se dnes čertila ve třídě jsem se zavrtal do přikrývky. Když se zlobí je ještě hezčí s tou myšlenkou jsem usnul.