M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Škola pro chytráky 17.díl

16. července 2015 v 16:00 | katt-chan |  Škola pro chytráky
Prvních 14 dní prázdnin je za horama no i moje maličká dovolená je pryč. Budu se snažit občasně psát, ale fakt mi to v poslední době nejde, teď navíc hlasí vlnu veder tak ať to všichni ve zdraví přežijete. Dílek jako ždy nestojí za nic :) a plno chyb :D

Sakura se šla motat okolo Sasukeho, který ji nevěnoval sebemenší pozornost, i když se hodně snažila zaujmout hlavně svým výstřihem. Nechaly mě stát na chodbě jako bezdomovce. Hináta okouněla okolo Naruta, který si povídal se Saiem, kde se o jeho lavici opřela Ino. Co vlastně myslely tím, že mám s Keiem problém? Podívala jsem se do třídy zrovna v okamžik, kdy zvedl oči od učebnice. V tu chvíli se naše pohledy setkaly, ale né na dlouho. Kei se okamžitě otočil a zavrtal do batohu, až po krk. On mě ignoruje!! Vítězoslavně jsem si zavýskla na chodbě a vrátila se se zvoněním na své místo. To je pro mě vysvobození budu mít klid. Hodina proběhla nerušeně a v klidu. Zatím jsem si užívala to pověstné vítězství, které mě další hodinu opouštělo. Při třetí hodině mě jeho narážky a naschvály chyběly čím dál víc. Nikdo se neopovážil nic říct. Atmosféra ve třídě přibrala na obrátkách a nikdo neměl odvahu ani špitnout nebo se k naší lavici jen přiblížit. Kdo musel šel oklikou, jen aby se nesetkali s Keiem.
Vytáhla jsem ty tři poběhlice na chodbu a náhaněla je jako dobytek do stájí. "Co se to k čertu děje!" Zařvala jsem na ně na dámských toaletách a opřela se o umyvadlo. Potřebovala jsem se trochu zchladit. "Máš co si zasela Akino." Sykla na mě Sakura a šla si odskočit. "Já! Já nic neudělala!" Zařvala sem na ní a rozrazila dveře od kabinky. "Seš vzteklá, měla by ses trochu ovládat." Jemně naznačila Hináta a šla si umýt ruce. "Nejsem!" Kopla jsem do dalších dveří, až Ino ve vedlejší kabince nadskočila. "Co blbneš spadnul mi toaletám." Nešťastně vypískla a rukou šátrala po ruličce.

Uvědomila jsem si jak se chovám a podala Ino ruličku. "Promiň." Pípla jsme omluvně a hlavou narazila do zdi, až spadnul kousek omítky. "Ty si tele." Popadla mě Sakura a šla se mnou na ošetřovnu. " Holky omluvte nás u úči na zemák." Houkla a skoro mě vláčela po zemi. Bylo jí jedno jestli jdu nebo mě táhne.

"Kdo chybí?" Ozvala se malá upištěná učitelka od katedry. Autoritu neměla žádnou, ale hlásit se to muselo. Ino se přihlásila a konstatovala co jsem už věděla. "Prosím chybí Sakura a Akina. Oni šli na ošetřovnu Aki si trochu rozrazila čelo." Učitelka přikývla a začala z hodinou.

V okamžiku kdy Ino vyslovila její jméno jsem zkoprněl. "Musím do kanceláře něco jsem si tam zapomněl." Houknul jsem na učitelku, která nestihla ani zapištět a už byl mimo třídu. "Co to do Keie vjelo?" Slyšel jsem otázku za dveřmi třídy, ale bylo mi jedno co si všichni myslí. Prostě jsem jí musel vidět. Strach byl přednější, než nějaké uražení z rána za skopnutí z gauče. Obě šli po chodbě z ošetřovny. Aki měla na čele náplast velikosti nebyl vidět ani vlas. "Má slabí otřes mozku." Prohlásila Sakura a pomalu jí vedla do třídy. Pokrčil jsem rameny, jako že nemám zájem a zaplul do kanceláře, která byla schodou okolnosti kousek od ošetřovny. "Já ji snad přetrhnu." Zahromoval jsem za zamčenými dveřmi, kde mě nemohl nikdo slyšet. Skoro mě přeskočilo, když mi to řekli a ona si šla okolo s úsměvem na tváři.

"Nevíš co je s Keiem? Vylítnul odsud jako když ho honí průjem a taky byl tak zelenej." Zatvářila se Ino jak nakousnutém nezralej citrón, aby ho napodobila. Hináta se jemně usmála. "Měl starost o Aki." Vysvětlila jako vždy mile. "My ho potkaly a jediný co udělal bylo, že zalítnul do kanclu a zamknul. Vážně je dneska divnej. No nic holky vezmu Aki domu, než ze sebe nadělá cedník." Sakura sebrala tašky a obě odešly stejně měla být jen poslední hodina.

Aki si šla v klidu ráno do školy. Hlava už mě nebolela a cítila jsem se v pořádku, ale kde je ten blbec, s kterým sdílím kancelář?? Podívala se na prázdnou lavici. Někdo zaklepal a vešel do třídy. "Nutně potřebujeme předsedu třídy jde o vážný problém!" Aki vyskočila z lavice a hnala se do kanceláře. Rychle vytáhla klíče a odemkla…. Kei jako by zmizel ….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aki Aki | E-mail | Web | 26. července 2015 v 19:29 | Reagovat

wau bomba dielik, obrovská škoda, že si to ukončila v tom najlepšom som zvedavá čo sa stalo s Keiom.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama