M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Zachraň můj osud na fb stránce info

29. července 2015 v 16:21 | katt-chan |  Oznámení
Jak mám dnes začít. No zkrátka jak nadpis napovídá na fb stránce pro povídku zachraň můj osud je pustěji než na blogu a je fakt, že jsem tam nepřidala další část není totiž napsaná. Ráda bych váš názor v podobě komentářů jestli má smysl nechávat si ještě tuto možnost vydáváni a nebo mám povídku dávat taktéž jen sem na blogík. Je to na vás můžete to mít všechno na jednom místě. Na blog vás pár chodí, i když jsou prázdniny, což mě těší a proto si žádám co chcete vy jako čtenáři. Děkuji za vyjádření pod článek.
V dohledné době se snad odblokádujú a v
yrobím nějaký dílek. Pokud rozhodnete, že na fb knize to nemá smysl přetáhnu jí sem na blog asi to bude praktičtější i pro mě, ale stojím o váš názor.. no pro některé prázdniny dosahují poloviny a já snad opět začnu tvořit, ale nějak si tím jsem čím dál méně jistá.

Situace doma je velice těžká i pro ostříleného cvoka jako jsem já. Předem se omlouvám pokud občas blog stojí, ale někdy se fakt nedá dělat nic, i když na fb mě najdete a ve hře shakes a fidget také. Na psaní potřebuji mít čistou hlavu, což se s nemocným člověkem okolo moc často nepodaří.

DÍKY ZA VÁŠ NÁZOR OHLEDNĚ FB KNIHY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama