M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Srpen 2015

Melodie hvězd

27. srpna 2015 v 17:43 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Jak už všichni vědí já se při práci prostě pomumlávám melodii a do toho dávám slova. Takhle nějak u mě vznikají ty děsný básně :D Úterý nebylo nijak vyjímečné, ale byla jsem trochu naladěná, takže vzniklo pár rýmu no a já chytla rýmu :D Myslím to vážně fakt jsem nastydla :)

Zase zdržuju :D tentokrát dám báseň nebo píseň jak chcete dolu, aby si to ten koho zajímá má tvorba rozklikl :D je trochu delší no :)
Ráno, když se probouzím na obloze jsou ještě hvězdy. Trochu jsem se zahleděla na tu nádheru nahoře o tom je dnešní dílo :)

Melodie hvězd ťuk na celý článek :)


Škola pro chytráky 18.díl

24. srpna 2015 v 19:48 | katt-chan |  Škola pro chytráky
Následuje oblíbená škola pro chytráky. Snad se bude líbit jako vždy se díl nepovedl :D Již brzo nový dílek Zachraň můj osud. Chystám také novou povídku, kterou jsme původně načali s kamarádkou, ale nakonec jí píšu sama. Snad se jí také dočkáte. Nebudu zdržovat dílek je tady :)

Kei zmizel blesklo mi hlavou, když byla kancelář prázdná a jeho svatý gauč nezválen. Co se to s ním děje, nepoznávám ho. Jakoby o všechno ztratil zájem a zrovna dneska. Valí se jeden průser za druhým a on se někam vytratí. Vytáhla jsem pásku zástupkyně tříd a pevně ji upevnila nad loket. Nastal čas, abych jí nosila veřejně. Rukou jsem si ji uhladila a vstoupila na chodbu kde vládl totální chaos a bordel. Zabouchla jsem dveře až se nalomily o futra. Ticho a úžas v očích celé školy mě nezajímal. On byl důležitější.


Zachraň můj osud 7. díl

18. srpna 2015 v 8:36 | katt-chan |  Zachraň můj osud
Po radách do hry Shakes a fidget rovnou následuje krátký dílek osudu, Je to povídka, kde budou dilky kraťounké píšu jí v mezičase pokud mě nic nenapadá k jiným příběhům vracím se k této. Bude vycházet nepravidelně a netuším jak moc dlouhá bude :)

Kdo se na ní těšil aspoň dejte hodnotící hvězdičky, koment by byl lepší :D diky tak hurá do krátkého čtení ťuk dolu :)


Shakes a fidget info pevnost, zrcadlo, rady z mojí blbé hlavy :S

16. srpna 2015 v 17:03 | katt-chan |  Hra shakes a fidget

Čím bych měla začít. V tomto článku naleznete něco málo o pevnosti, shrnutí deníčků vývojářů a přidám stručně a krátce co je to zrcadlo já na něj úplně zapomněla. Samozřejmě i pár rad do hry, aby nám hra šla lépe odklikávat.


PRO CELÝ ČLÁNEK OTEVŘETE :)

Zachraň můj osud 4-6. díl

12. srpna 2015 v 15:02 | katt-chan |  Zachraň můj osud
Zachraň můj osud 4.část

Jako vítr jsem prokličkoval mezi mraky. "Musím jí zachránit." To bylo mé hlasité odhodlání souznějící jak se srdcem tak s myslí.
"Zadrž Dare!" Ozval se přede mnou známí hlas.
"Můj pane." Zastavil jsem na prvním mraku a poklonil se.
"To čemu se snažíš zabránit stejně příjde. Je to předurčeno v jejím osudu."
"Já ji chci zachránit." Polknul sem a přidal si trochu kuráže, abych si nepřipadal před svým pánem tak malý a bezvýznamný.

"Hmm zajímavé a co tě k tomu vede Dare? Máš nějaký důvod proč jí chceš pomoci, i když si svou jednu šanci promarnil před pár dny." Pán věděl všechno a podle toho jak měl zamračenou tvář se dalo odhadnout, že jsem překročil svou hranici anděla brány. Každému smrtelníkovi mohu pomoci jen jednou o ostatní se starají strážci. Nemělo cenu si něco namlouvat pán vše věděl.

"Okouzlila mě svou smířeností s osudem." Přesně tak jsem to v ten den cítil. Dalo se přesně vyčíst jak špatně to nese, ale také to, že je se svým osudem smířená. Všechno se na mě navalilo jako, kdybych četl v otevřené knize její obavy, její odhodlání i bojová povaha. Věděla, že prohrává, ale i tak se dál snažila a to mě přinutilo ji obdivovat. Obklopena temnotou, ale ze srdce ji zářilo světlo jako poslední naděje.
"Rozumím ti. Viděl jsem to zkrz tebe, ale je to proti mému příkazu, kdy strážce brány nesmí zasahovat do práce anděla strážného!"

"Stejně jí pomůžu, ať se vám to líbí nebo ne!" Tohle nemůže to nevidí jak na tom je!
"V tom případě tě stihne trest." Zvolal pán a zmizel.
Já už se rozhodl. Střemhlav jsem se pustil přímo k zemi.


Zachraň můj osud 5.část


"Stihne tě trest!" Rezonovala mi pánova hrozba v uších, ale nemohl jsem se zastavit. Křídla ještě přidala na tempu.


Zachraň můj osud 1-3. díl

3. srpna 2015 v 16:58 | katt-chan |  Zachraň můj osud
Tato povídka nebude vycházet pravidelně, ale snad bude stát za přečtení. Prostě jí budu psát, když budu mít náladu se s ní babrat. Mě osobně se docela llíbí a brzo jí trochu rozjedu, aby se něco dělo. Chcete vědět trochu o ději ? Prostě si jí přečtěte :) Napovím jen, že se jedna o nebe peklo a zemi .)

Z fb sem ještě dám další 3 dílky a pak bude malá pauza než napíši pokračování v menu si můžete přečíst název nové povídky, kterou chystám.... pěkné čtení :)

1.díl


Byl to den jako každý jiný. Slunce pálilo a ani stín nedával klid od velkého horka. Jediná úleva kam se mohl člověk schovat byla samoobsluha, kde běžela klimatizace na plné obrátky. Jedna taková se tu nacházela a tak jsem se došla schladit. Abych se nějak ospravedlnila popadla jsem nanuka z mrazáku, ihned se začal rozpouštět. Fronta u pokladny se táhla téměř, až ven. Kde se tu tolik lidí vzalo pomyslela jsem si a postavila se za starší paní. Než jsem se dostala na řadu, nanuk se úplně rozložil a v mé dlani se pohupovala tekutina v sáčku. Prodavač byl velice milí a když si toho všiml, šel mi dát jiný. Byla jsem v tu chvíli vděčná. Každý se ke mně choval s opovržením a nejraději by mě odsud vyhnali. Jsem prostě jiná, nemůžu mít rodinu ani přátelé, moje povzdechnutí se nedalo zastavit, ale nic sem s tím nemohla udělat.


Prodavač se nevracel. V obchodě se mimo mě nikdo nenacházel, bylo mi to dost divné. Pár váhavých kroků mě utvrdilo v tom, že tu jsem sama. Vzadu se něco pohnulo. Většinou se do ničeho nepletu, ale tohle bylo moc zvláštní. Další krok následoval a já viděla na konec obchodu, kde začínal sklad. Mihnutí a bouchnutí zadních dveří mě utvrdil v tom, že se něco děje. V tu chvíli se něco stalo. Nedokážu to vysvětlit, jen sem stála na místě a poslouchala zvláštní šum, který mi nedovoloval jít dál. Šum listí šeptající slova varování, kterým jsem rozuměla. Vyděsilo mě to. Moje odvaha vzala za své a já pomalu vycouvala ven na ulici. Cítila jsem někoho vedle sebe, ale nikdo tam nestál a přece mě doprovázel.


2.díl