M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Září 2015

PEVNOST, PODZEMÍ UPDATE

24. září 2015 v 21:01 | katt-chan |  Hra shakes a fidget
AHOJTEEEE JO UŽ JSEM TU ZAS TENTOKRÁT JE PEVNOST UŽ V PROVOZU.

Než o ní sepíšu článek ráda bych připomněla, že na blogu najdete i jiné rady do hry či moje originální psaní nesmyslů a pár čmáraných obrázku občas i doramu nebo anime.

Nebudu zdržovat jen ještě doplněk zítra v pátek 25.9 vyjde w3.sfgame.net a o víkendu nás čeká akce na houbičky 20% a náhodný event jako vždy pokud je akce u houbaře. No a jdu na to info … rozklikni článek :D


Ztrácím se

23. září 2015 v 10:27 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Tento týden nestojí za nic. Jen samé starosti, které se nedají vyřešit. Už jste se tak někdy cítili ?
jestli ano třeba vám pomůže moje básnička do které jsem vylila srdce, jak mé tak kamarádů.

Není to v poslední době lehké, u nás doma se vše komplikuje a světlo je v nedohlednu. Snad je to ke čtení pozor opět smutná tvorba.

Pro ty co jí nechtějí čist...ťuk na celý článek.PEVNOST , OCTOBERFEST

19. září 2015 v 8:50 | katt-chan |  Hra shakes a fidget
PŘEJI PĚKNÉ RÁNO
Již včera vyšlo pár informací ohledně nové pevnosti. Měla by být dokončena do pár dnů, protože už je v beta verzi testování a pomalu to dostává svou podobu.

Na co vše se můžeme těšit v novém updatu nebylo ještě prozrazeno, ale něco vám o tom řeknu. Na fóru vyšel článek, který trochu vysvětlím.Zachraň můj osud 9.díl

16. září 2015 v 17:34 | katt-chan |  Zachraň můj osud
Zachraň můj osud 9.díl

Byla dřina dostat poutníka za dveře do tepla, než se venku rozpoutalo doslova pekelné počasí. Při posledním nárazu větru se v domku skoro uhasil oheň v krbu. Přesně v okamžik, kdy se mi povedlo zatáhnout ho dovnitř se zabouchli dveře. Nevím co se to dělo, ale celý domek se chvěl při nárazech větru a bubnování deště smíchaného s kroupami. V tu chvíli nevěděla, že tohle někdo zařídil a změnil její osud, který se jinak blížil ke konci.


Škola pro chytráky 19.díl

11. září 2015 v 16:59 | katt-chan |  Škola pro chytráky
Stihla jsem to napsat ještě dnes, jen nevím co vám sem hodím přistě zase nic nebudu mít :D Leda novou povídku to by se nějaký dílek o čarodějnici našel :D asi si to nechám na jindy ... pěkný počtení :D


Na chvíli jsem se zastavila, abych si odpočinula. Školní pozemky byli rozlehlé a za nima se rozkládal obrovský les. Něco mě nutilo jít stále blíž k hustě rostoucím stromům za obzorem a hledat usilovněji než předtím. Pomalu se začínalo ochlazovat s nástupem blížícího se podzimu. "Aki co tady děláš?" Vynořil se mezi stromy Hiro a zíral na mě. "Co myslíš ? Hledám toho pitomce! Jen tak si zmizí a neřekne ani slovo." Zlost ze mě jen sálala, že bych mu nejradši vrazila pár facek. Předseda a chová se jako malé dítě. Najednou se z lesní dáli ozvalo zaskučení. "To je Kei!" Hiro se podíval nad les kde bylo vidět, že leknutím vzlétly ptáci. " Musíme si pospíšit jinak máme velkej problém." Přidala jsem se k němu a běžela co mi síly stačily.


Zachraň můj osud 8.díl

1. září 2015 v 15:05 | katt-chan |  Zachraň můj osud
Tentokrát trochu delší dílek snad těch pár řádku navrch nebude vadit :D Tenhle díl je mezi ploty jak já říkam nic se z něj nedovíte,ale v příštím třeba jo, protože no protože a nic neřeknu :D koukejte si to přečíst přece vám to neprozradím :D Pro celý članek klik :)


Darius :
"Kde to jsem?" Otázka vyzněla v prázdné ulici na zmar. Nikde ani živáček. Pomalu jsem vstal a snažil se narovnat. Záda okamžitě zabolela a pálila jako čerstvě rozžhavený pohrabáč. Nebylo vůbec jednoduché udržet rovnováhu. Bolest pomalu ustupovala, až se mi povedlo pořádně postavit, ale na vratkých nohou to byla zátěž. Být bez křídel se stalo něčím co jsem doposud nemohl postrádat.