M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Říjen 2015

Ve stínech se vracíš

30. října 2015 v 19:02 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Pro mě vzpomínková, takže není zcela rýmovaná...

Proleženina v polštáři, tvůj stín co mě provází,
když se otočím je pryč, navždy odchází,
loučí se, odlétá … teprve pak mi dochází,
že se na mě bude dívat z povzdálí.

Hlídat moje chybné kroky a pády,
nedočkám se žádné rady.
Odlétá daleko … ale zůstává ve vzpomínkách.

Pára v zrcadle kreslí tvojí tvář,

jen přibyla okolo zář….


Vždy budeš žít v srdci mém,
sny obráti se v zem.

Zachraň můj osud 10.díl

27. října 2015 v 16:47 | katt-chan |  Zachraň můj osud
Tenhle díl jsem měla rozpracován takže nebylo tak těžké ho dopsat. Stále mi to nejde jak bych chtěla. Snad brzo další díl něčeho ... .

Podíval jsem se dolů a zaměřil pozornost na Dariusovu auru. Byla slabá, teď by ho přepralo i
pekelné novorozeně, ale hlavní bylo kde byl. Jsi přesně tam kde si chtěl být. Uchechtnul jsem se a šel otravovat Adru. Rozčilovat jí, bylo pro mou temnou duši, něco jako denní chleba. Vlastně je dobře, že Dar je na zemi a nechal mi jí tady. "Adro ještě jsem se chtěl zeptat…"


ON a ONA

22. října 2015 v 17:26 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Doufám, že se dám zase do psaní stále se mi nedaří vrátit se plně zpět...

Byla chyba na tebe se smát.
Byla chyba s tebou se do křížku dát.
Jinak bych nevěděl jak milovat.
Jak se mám pak svého srdce vzdát?

Byla chyba někam tě brát.
Byla chyba něco si přát.
Nikdy jsem si neměl s city hrát.
Teď bych se měl o tebe prát?

Srdce říká, že bych se měl do boje dát…

Byla chyba od tebe utíkat.
Svoje srdce měla bych ti dát.
Po tvém boku štěstí rozdávat.
To je to co chci prožívat.


Nehodlám se tě vzdát…
Plovoucí kuchyň

14. října 2015 v 11:09 | katt-chan |  Kočičiny a jiné lumpárny
Ráno to vypadalo docela slibně. Nejdřív budíček před čtvrtou ranní, nakrmit naši smečku koček ano je to smečka zlobivců co neposlouchá a vydat se po tmě po schodech dolů. Cestou jsem narazila na dvě mrtvé myši, ještě že tak, občas je mají i živé, pochválila jsem naše lovce za to, že budeme muset znovu setřít schodiště a pokračovala ke dveřím a ven do zimy k autu. Úspěšně nastartovala a odfčela.

Můj návrat se konal o trochu dříve, protože jsem nastydlá a z horečkou jsem se s těží doplácala v sedm ráno domu naštěstí tam nemusím trčet moc dlouho. Jen co jsem dorazila seběhli se naši kočičáři do kuchyně a bylo jim fuk, že mi není dobře a potřebuju si jít lehnout, prostě se dožadovali nového nandání dlabance. Silou vůle jsem naplnila mističky a šla spát co se dělo mezitím netuším a ono popravdě je lepší to nevědět. Po probuzení jsem šla znovu nandat kočkám do kuchyně a zkontrolovala pobíhající morče v kleci jak na něj dvě kočky čumí a snaží se ho dostat ven, asi si myslí, že je to taky myška.

Konečně jsem si mohla vyndat maso na oběd a ponořit ho do hrnce s vodou a jít zapnout počítač. Po chvíli sem si chtěla jít udělat čaj, aby se mi trochu ulevilo na hlasivky, které ještě moc dobře nefungovaly, ale aspoň mi klesla teplota. Razím si to k dveřím do kuchyně a jen čumím. Hrnec s masem na okraji linky a okolo něj kočky, malý náraz no a bum bác. Všechno na zemi z plovoucí podlahy se stala opravdu plovoucí, nejdřív jsem uvažovala, že bych si mohla v té ledové vodě zaplavat, ale nakonec jsem to raděj setřela. Ono to fakt bylo studený.

Nakonec jsem si ještě všimla, že jak se ostatní kočky lekly schodily ještě misky s další vodou na linku, takže ze mě bude asi vodník.

Některý zdrhli do postele a jiní sedí u klece s morčetem a dělají jako by nic však ona to panička uklidí a zítra jí to zase schodíme.


Už teď vím, že spřádají nový plán jak mě vytočit. :D


Byl to klam a nebo ne?

10. října 2015 v 21:00 | katt-chan |  Téma týdne.
Víte v dnešní době můžete být originál na internetu, ale třeba v reálu jste obyčejní jako všichni ostatní. Kdysi jsem si všimla, že za počítačem můžete být za drsňáka nebo inteligenta prostě co chcete a nikdo nerozezná za co vlastně se vydáváte. Můžete o sobě říkat, že máte dobrou práci se skvělým platem nebo cokoliv jiného jen, aby jste pro ostatní byli zajímavý, ale v tom to není. Jak se dá poznat, že se lišíte? Jedině tím, že jste originál v obouch podobách.

Nevím co jsem já, ale určitě se snažím být jedinečná, abych se vymanila. Znáte říkanku "Jdeme všichni zborem za tím prvním volem?" Od mala mi jí mamka říkala, a proto se snažím jít vždy svou pěšinkou, ale stále nejsem na velké cestě, proč bych měla být stejná jako všichni ostatní, když můžu být svá v klidu a v pohodě. Každá sebemenší odlišnost vás neškatulkuje do jednoho pytle a hlavně nedělejte ze sebe něco co nejste. Pak lžete předně sobě a vaše výjimečnost je fuč, pak to není správný směr kudy jdete jen stres a vzpomínání komu jste co nakecali a výsledná je, že se jen stresujete a děláte lidi nešťastnými. Buďte sami pro sebe sví prostě kouzelný. Změn se nejdřív v sobě….Jinak se pomalu navracím a začnu psát další pokračování příběhů....

DODATKY K PEVNOSTI v Shakes a Fidget

1. října 2015 v 17:23 | katt-chan |  Hra shakes a fidget
AHOJTE jo jo dodatky k PEVNOSTI JSOU TU. Budu se snažit doplnit co vím, popřípadě se můžete ptát a já ráda odpovím pokud budu znát odpověď hlavně, když to budeme mít pohromadě.

Nejdřív doplním, že ode dneška 1.10 až do konce měsíce můžete natrefit na HALLOWEENSKÉ EPIKY.
jejichseznam je zde hned pod velikonočními epiky je to celkový seznam i s vánoční sadou.

Hlavní doplnění je, že PEVNOST JE OD 25 LVL !!! ono kde na to brát zlato, že ? :)

další info v celém článku :)