M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Prosinec 2015

Zachraň můj osud 13.díl

21. prosince 2015 v 19:09 | katt-chan |  Zachraň můj osud
Zachraň můj osud 13.díl

Na Zemi :


Konečně se Darius probral z delšího spánku, když se vzbudil všiml si, že v pokoji není sám. V křesle byl někdo zachumlaný. Netroufal si v cizím příbytku ba i jen rozsvítit malou lampičku, která byla kousek od něj. Co se bude dít na Zemi a co teprve v Nebi? ´TUK NA NOVÝ DÍLEK


Update Shakes a fidget návodek :)

18. prosince 2015 v 21:09 | katt-chan |  Hra shakes a fidget
Přeju pěkný večer právě jsem dorazila z práce a zjišťuji jak fungují novinky v SF.
Takže ve zkratce v síni slávy nedostaneme nic maximálně album, pokud chcete věhlas, zkušenosti a zlato tak jedině přes arénu, kde máme na výběr vždy ze třech soupeřů.

Hlavní top a nejzajímavější téma je stinné podzemí. Jak se tam dostat kde vzít klíče tak já už to všechno vím :D Takže vám to tady shrnu.

pokračování článku a obrázku dole klik na článeček :)


Myšlenky se vrací

15. prosince 2015 v 17:50 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Dlouho jsem nedala žádnou báseň. Bylo toho na mě moc jak pečení cukroví tak uklízení celého domu. V téhle době budu mít trochu času, než si sednu o Vánocích k televizi a ani se nehnu teda, alespoň v to doufám. Jak budete o Vánocích a následném volnu blbnout vy ?


Něco podobného jsem kdysi sepsala to co se děje v mé hlavě, někdo to může pamatovat jako básně s názvem myšlenky.

Myšlenky se vrací
báseň je dole, třeba jí někdo nebude chtít číst...


SF NOVÝ UPDATE INFORMACE NA VÁNOCE

9. prosince 2015 v 20:21 | katt-chan |  Hra shakes a fidget
AKTUALIZACE 12.12 V 9:20

SVĚT STÍNŮ V SF

Takže jsem se z fora dověděla trochu více o novém updatu. Jedná se opravdu o 14 podzemí, která jsou silnější než ty původní co jsme už zmlátili 150 potvor na nás čeká.Jedná se o zrcadlové vězení. Jak už jsem psala níže potřebujete k tomu pomocníky z věže jinak si neškrtnete takže tunit, levelovat a schánět na ně dobré věci bude prioritou .

Pevnost bude mít o pět pater navrch takže to jde až do 20 pater (jedná se o pevnost, kamenolom, dřevaře, důl na diamanty, akademie, kovárna a opevnění hradeb) také půjdou kupovat jakési body za vytěžené suroviny a co to znamená pro nás ? No, když dáváte bodíky do cechu zlepšují se tím atributy na drahokamech, které těžíme v pevnosti. Čím víc bodu v cechu, tím lepší drahokamy se vytěží. Samozřejmě drahokam se odvíjí také od vašeho levlu a od toho na jaké úrovni máte důl.

Také bude vylepšena aréna kde bude na výběr ze tří hráču vybere jednoho a útočíte. Bude to trošičku jiné však se uvidí. Body zkušenosti budou uděleny pouze v aréně.

Nově bude možné jak stavět budovy tak hledat diamanty, což je super šetří to trošku čas :D Jedině kdy to nepůjde je logicky zvyšování úrovně samotného diamantového dolu.


Update skrývá ještě další novinky a překvápko, které nám nikdo neřekne dokud nebude update spuštěn. Podle plánu by to mělo být opravdu v době Vánoční.NÁSLEDUJE STARŠÍ ČLÁNEK :)Přináším vám trochu předběžně informace o nové aktualizaci updatu měla by být prý spuštěna do Vánoc, ale vzhledem k tomu, že ještě není ani v beta verzi se to podle mě nestihne. To uvidíme sami, každopádně vám to shrnu, protože je to celé v němčině. Doufám, že mi to překladač trochu srozumitelně přelouskal, abych tomu porozuměla.

Aby nás Play game udržela u hry rozhodla se tedy zase nám tu hru trochu opepřit no však to znáte taky hodně zabugovat :D

Podle novinek by se mělo dát znovu projít podzemím tentokrát, ale stínově, což se hráči na foru domnívají, že půjde o boj s našimi pomocníky ve věži něco málo je o tom i v infu, ale bude to zřejmě trochu jiné a navíc je tam ukryto překvapení. Pomocníci budou moci projít podzemkami ve stínové verzi. Je se na co těšit.

Další věc je aktualizace pevnosti o dalších 5 budov, což znamená, že místo do lvl 15 budou moci levelovat budovy v pevnosti do lvl 20 snad jsem to pochopila dobře :D Také by to mělo být trochu přepracované vypadá to, že budeme moct těžit diamanty i při stavění budovy, což bych docela uvítala.

Bude vložen nějaký rytířský sál ve zkratce něco jako kdo má jaké diamanty asi debatní kroužek víc vám k tom neřeknu není to upřesněno dál se pokusím dávat včas vědět pokud se něco dovím.

Já osobně doufám, že bude zkrácena doba u vojska, protože to trva hrozně dlouho než ho obnovím, ale to se dovíme snad již brzo :)

Jinak všem hráčům přeju krásné Vánoce a dost odpočinku těšte se na eventy (možná budou všechny čtyři naráz) a určitě také na houbičky jako vždy koncem měsíce 20% navíc :D Nějaké dotazy ? :D ráda odpovím :)


Brzo se můžete těšit na pokračování povídek .. pa pa :)