M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Leden 2016

ALBUM S11 LUČIŠTNÍK full

28. ledna 2016 v 19:28 | katt-chan |  Hra shakes a fidget
Trochu jsem sebou mrskla a mám to celé najité během trech hodin :) Takže co s tim jiného než to vložit :DJako vždy seznam jmen na mlácení je dole od luků až po opasky jak jsem říkala předtim cennosti nehledám z jednoho důvodu a ten je, že vám napadají a co ne, dá se snadno dohledat nic lehčiho už totiž není, ale kdo by stejně nemohl najít může napsat.

O víkendu snad napíšu něco čtivého z povídek a možná bude i báseň pokud mě cvrnkne můza do čela :) (moje můza je strašidlo :D ) taky se může stát, že jako vždy nenapíšu ani řádek ještě nevím.

Asi v pondělí začnu buď hledat nebo přidávat album z S1 je to starý servr, ale mojí hráči by si to měli doplnit i tam :) jen si nejsem jista zda tam vyhrabu velikonoční epiky a podobně, ale doufám v to :)


seznam LUČIŠTNÍK


ALBUM s11 MÁG full

27. ledna 2016 v 20:31 | katt-chan |  Hra shakes a fidget
Tak po menší pauze opět album z s11seznam věcí a jejich majitelé na sestřel opět v celém článku :) psát budu něco o víkendu stejně to nikdo nečte co do povídek a básní :D
do hry bude brzo přidán černý diamant který přidává vše :) jinak nás čeka menší update ohledně pevnosti pak to rozepíšu, až ta chvíle nastane :)ALBUM WAR S11 štíty až opasky full

20. ledna 2016 v 18:43 | katt-chan |  Hra shakes a fidget
Další seznam :) jinak pomalu dáváme dohromady mága takže již brzo ještě přesně nevím den .)


seznam jako vždy dole :) a psat budu asi po víkendu nebo tak nějak uvidím dle nálady :)
WAR ŠTÍTY AŽ OPASKY FULL S11


ALBUM WAR s2 ŠTÍTY AŽ OPASKY FULL

18. ledna 2016 v 21:25 | katt-chan |  Hra shakes a fidget
Tak tady máte zbytek z s2 tak za dva dny sem vložím wara z s11 a pak maga a poslední lučišníka :) po menší pauze, abych také napsala nějaké pokračování povídek a básní budu vkladat album z s1 doufám, že to využijete a můžete se mezi útoky na album zastavit a číst cokoliv z básní nebo příběhů díky :)ALBUM S2 ŠTÍTY - OPASKY DOLE :) FULL KOMPLET :)ALBUM S2 WAR ZBRANĚ

17. ledna 2016 v 17:43 | katt-chan |  Hra shakes a fidget
Tak dneska jen zbraně od wara zítra večer bych měla dopřidat zbytek :)

SEZNAM DOLE :) KOMPLET I S EPIKY


ALBUM S2 MÁG

16. ledna 2016 v 21:01 | katt-chan |  Hra shakes a fidget
Jak jsem slíbila mág je kompletně hotový :) kdo chce může si plnit album :) počítám jestli to výjde tak v ponděli možná v útery tu bude war, ale nevím jestli mám dávat i cennosti příjde mi to zbytečné napadají při mlácení automaticky :) Kdyby něco nesedělo kontaktujte mě ve hře ráda to opravím nebo najdu někoho jiného kdo věc má.


Seznam opět dole :)


ALBUM S2 Lučišník

15. ledna 2016 v 20:39 | katt-chan |  Hra shakes a fidget
Dneska sem vložím album z s2 samozřejmě někteří mohou časem zbroj vyměnit, hlavně ty větší lvl s velikonočníma věcma. Malé lvl asi zůstanou jak jsou, kdyby náhodou stačí dát vědět ve hře a najdu jiného hrače, který věc má a dám to sem do komentáře jako u každého druhu (mag, war). Brzo budou Velikonoce, takže věcičky budou mít pak i menší lvl některé bohužel nedáté hlavně s těmi epiky u ostatnich by neměl být problém, jedná se o tyto aktuální seznamy.

Věci jsou jako vždy popsány a očíslovány (1-5) každý by se v tom měl zorientovat v klidu prostě to jde po sobě stránka za stránkou plus čísla u věcí označují, která to přesně je.

Seznam lidí s věcma na Lučištníka dole :) začínáme u luků, brnek atd.... wara nemám dodělaného proto ho dám, až jako posledního pak co nejdřív přidám další strany z s11 :)

PSANÍ POVÍDEK BUDE POKRAČOVAT, AŽ BUDU MÍT NÁLADU NA PSANÍ ZATÍM SEM DÁM TY ALBA A PAK SE UVIDI DOUFÁM, ŽE TO NEVADÍ :)


Kočka domácí 1. Těžké začátky

10. ledna 2016 v 18:35 | katt-chan |  Kočičiny a jiné lumpárny
Občas budu psát jak naše kočky tráví své dny doma či venku. Už jste se někdy pokoušeli stát kočkou? Tak já to teď na chvíli zkusím :D

Obyčejný sobotní den kočky domácí byl zaznamenám do tohoto spisu a pár stran bylo dokonce rozcupováno na malé kousíčky. Takže beru izolepu a lupu a budu se to snažit dát dohromady.

Kapitola 1. Těžké začátky

Ráno začínalo jako pokaždé v brzkých ranních hodinách, kdy venku vládla tma. My kočky žijeme nocí a ve dne se poflakujeme. To je pro ty, kdo nevědí jak náš kočičí život chodí, abych nepředbíhala vrátím se k tomu brzkému ránu. Pěkně vylezu krmiteli na postel ( poznámka kočky nemáme páníčky, ale krmitelé co nám dají vždy co chceme v kteroukoliv hodinu. Vrrr) no a pěkně mu začnu našlapovat na zádech je to práce pracná, ale jinak to nejde.


Album s11 seznam zbraně

10. ledna 2016 v 11:20 | katt-chan |  Hra shakes a fidget
Dobré dopoledne, protože se hra stává náročnější a mé skvělé cechy se snaží, rozhodla jsem se s pomoci hráčů dohledávat celé album na s2 v cechu DarkLords povinně na 80% a i v ostatních , ale kdo chce může si ho naplnit full. Na s11 v cechu Bleskovci ho hledáme v těchto dnech o od zítra děláme cechovní podzemka a následně bude dohledáno i na s1 cech Mystery Gild. Nevím jestli má smysl dohledávat album na w1, protože na tomto světě si hráči hodně mění věci.

Album je velice důležité pokud chcete, aby vaše postava rostla čím víc procent v albu máte tím víc expů z úkolů dostanete. Takže pro mé cechy to zveřejním i na blog vím, že nejen moji hračí tyto seznamy s jmény využijí :D, ale to nevadí když už je to nahledáno tak se o to podělíme. Platí to i pro nově přijaté hráče v průbehu hraní a hledání nových hráču ,že si budou moci album doplnit nad 80% právě tady z těchto seznamů pod 80% už brát nebudeme jakmile s tím skončime a nebo jedině hráče ochotné si to co nejdříve doplnit.

Ještě bych dodala, že na s2 jsem sice nahledala album mimo cennosti a epiku které dohledám, ale jela jsem podle alba jednoho hračé, takže tam chybý pár war zbraní proto začnu vkládat seznamy věcí nejdříve z s11.

S11 CECH BLESKOVCI

Album najdete dole zatím jen war zbraně postupně budu přidávát v dalších článcích, extra bude war mag a luk a v poslední řadě cennosti. K warovi sem pak dopřidám i zbytek kompletního brnění a zaktualizuji článek, až bude full jak jsem řekla zde na s11 ho teprve hledáme.Věci jsou očíslovány 1-5 přeně jako jsou v albu pokud se stane, že hráč věc sundá ráda vám to dohledám u jiného, ale to mě budete muset dát vědět ve hře do pošty někteří už tak udělali :)
kat111 vůdkyně cechů

Ráda bych připoměla, že možná dnes vyjde díl Kočičí a jiné lumpárny snad to bude ke čtení v hlavě, už to mám, jen to dostat na papír, že :D

WAR S11 ZBRANĚ najdete pod článkem :)Duše

7. ledna 2016 v 18:20 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Zatím mě napadla jen báseň, ale počítám že do pár dnu napišu nějaký dílek. Když nejsou nápady tak nejsou ani písmenka :) To je jasné :D Snad se bude libit mě se zdá praštěná a jako vždy je smutnějšího rázu vesele neumím :)


Padám do tmy padám hloub,
čekám jestli se v půli cesty zastavím,
nebo s ďáblem duši za život vyměním,
ani nevím jestli denní světlo ještě uvidím,


Padám, padám hloub, křídla jsou zlámaná,
z bílé v černou je má proměna,

Duši svou prodávám, jen se dívám,
jak jí někdo temnou rukou vyndává,
a já volám si jen má,
duše se mnou spojená.

Padám, padám, ale najednou se zastavím,
už totiž vím,
že se v holubici proměním,
z pekla se na povrch vyřítím.

Duše je se mnou poutem spojená,
jsi jen má, jsi jen má,
holubice křídla rozvírá,
to je moje nová proměna.

Jedno černé pírko zůstává,

aby se vědělo, že duše svůj příběh má.