M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Duben 2016

Odvar z čisté duše

23. dubna 2016 v 21:13 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Zase jednou píšu báseň no spíš takovou odrhovačku, která se ani číst nedá.
Jen mě tak napadlo sepsat něco o sobě.
Trochu hodně a moc :D se podceňuju a tohle nezařazuju do své tvorby je to pouze to co mi na jazyk přišlo ono to jindy není o moc lepší .
Až začnu psát zase normálně poznáte to :D Omluva dopředu těm, kteří se pokusí si to přečíst nepatří to vlastně do žádné sekce jen mé blabolky.
Zachraň můj osud 17.díl

12. dubna 2016 v 18:31 | katt-chan |  Zachraň můj osud


Zachraň můj osud 17.díl

Asi nemá cenu psát co bylo v minulém díle kdo zájem má sám se koukne přece to nebudu pořád vypisovat jako blbec, když se to nečte hlavně, že mě psaní baví to je to podstatné.
Kdyby přeci jenom někdo tápal tak to skončilo tím, že Amor dostal ochranku :D no jak se to vezme.


Na mě je každý duch krátký, to by mohl vědět pomyslel jsem si a snažil se znovu rozplácnou pohodlně na mraku, když v tom tam najednou bylo málo místa. Někdo si vedle mě sedl a skoro mě schodil. Zavrávoral jsem napůl v leže a napůl v sedě. Chyběl kousíček a spadl bych přímo na frňák, ale někdo mě chytnul. "Měl bys dávat vetší pozor Amore." Vedle mě na mraku seděl duch nebo duchna jak se říká duchovy, když je to ženská?

Škola pro chytráky 24.díl

4. dubna 2016 v 17:18 | katt-chan |  Škola pro chytráky
Škola pro chytráky 24.díl

Naše skupina konečně našla jak Akinu s Hirem tak Keie, který se nedokázal ovládat. Vše s ním lomcovalo a ani nevěděl co dělá. Naruto a ostatní byli připraveni pomoci, ale než se rozhodli nad tím jak Akinu s Hirem oddělit od Keie bylo pozdě. Kei zaútočil na svého bratra.
Dál se podíváme právě v tomto díle. Opět jsme v lese stále nám nepřeje počasí. Vichřice přidává na síle a déšť se změnil v kroupy….

Pokračování dole :)