M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Květen 2016

Anděl pokušitel

24. května 2016 v 20:00 | katt-chan |  BÁSNIČKY
V práci si občas broukám a z toho vznikají vlastně moje básně alias písně, kdyby někoho zajímalo kam na to chodím.
Klika je, že tam nikdo není :D Můj skřehoták není dobré poslouchat :D Opět to dám dolů pro ty, kteří zájem mají si to rozkliknou :D
Jedná se opět o téma andělské :)


Anděl pokušitel


Škola pro chytráky 25.díl

14. května 2016 v 21:27 | katt-chan |  Škola pro chytráky
"Není Aki teď děsivější, než Kei?" Mrmlal si Naruto. Nikdo nebyl schopen hlasitého smíchu, když to Naruto komentoval, ale usměv na tváři nám zůstal. Vše dobře dopadlo a mohli jsme se vrátit na školní pozemky a pak se rozejít do svých domovů. Počasí se proměnilo stejně jako Kei. Slunce začalo vysoušet utvořené louže a naše oblečení by se dalo rovnou pověsit na šňůru. Keie jsme ten den neviděli a po pravdě ani nikdo z nás nebyl připraven na to se s ním setkat. Není divu po tom co předvedl většina z nás byla stále trochu v šoku. Nikomu to nepovíme to bylo jasné. Musíme to udržet pod pokličkou před ostatníma a hlavně před vedením školy. To byla dohoda našeho školního hlídačského gengu.


Úsporný režim

7. května 2016 v 10:34 | katt-chan |  Oznámení
Jen krátce, nejdřív jsem toho měla hodně a když už konečně bude trochu volněji za pár dní tak mám jarní chřipku. Omlouvám se těm, kteří čekají nové díly povídek ( 0 lidí :D), ale momentalně ani nepíšu. Jakmile to bude lepší začnu jen se to schrulo vše naráz.

Pro hráče Shakes a Fidget jsou jen prdi malé novinky, takže není nutno se o nich zmiňovat
Pěkný houbový event plný ovoce, dřeva a kamení, které lze nově získat o houbovém eventu :) Stačí přetáhnout na postavu jako "lektvar" a dříví či kamení se samo připočte do vašeho skladku v pevnosti.