M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


MEGA UPDATE SF :)

25. října 2016 v 21:17 | katt-chan |  Hra shakes a fidget
AKTUALIZOVÁNO DNE 27.10 PŘIDÁNY OBRÁZKY EPIKŮ A TORNADA

MEGA UPDATE JE TU :) htlm 5 přepnutí do verze a pisek preskakujici ukol obrazek naleznete ho v caroobchode


TORNÁDO VE STINNÉM PODZEMÍ :
VŠECHNY EPIKY můžete získat tím, že porazíte co nejvíc příšer v stinnem podzemi TORNÁDO, tim vic se vám jich odemkne v normálním podzemi obchodech atd.. jsou přidána do alba, ale zatím nejsou vidět. Pokud vám zbude víc jak 90% života automaticky můžete ve stinném Tornádu bez čekání na dalšího protivníka.

HTLM je chybove opravuje se na mobil bude přidáno do 48 hodin, dale bude aktivni i letající tv i na mobilech.


Info v celém článu : ťuk
Tak pro jednou jdu do práce na odpolední a co nevidím on bude nový super update teda aspoň doufejme, že se to povede.

Tyto novinky budou spuštěny již ve čtvrtek 27.10.2016 je to největší aktualizace, které se prý dočkáme. Úplně nový převrat nás čeká hlavně HTLM 5, který půjde hrát bez flashe já nevím jak vy, ale já tohle uvítám stále mi právě flash padá snad to v tom půjde dobře.
Podmínky pro zvířata budou zveřejněny jako pop- up asi je uvidíme přímo ve hře bych tipovala po kliknutí na mazlíka, což by bylo přehlednější pro všechny však uvidíme co to bude.
Dál tu máme k Haloweenu info pro nalezení mazlika 15 ve stínu faramun bude k najití 29-30.10 při příležitosti Haloweenu bude i akce na houby 20% navíc u houbaře.

Stínový svět dostane nový žalář "TWISTER" Kde je údajně 1 000 PODLAŽÍ snad to mám přeložené dobře. :D Jako novinka se představí přesýpací hodiny, které přeskakují ukoly ještě nevím jak to bude fungovat. Zatím vždy byla přeskakovací hodina od 23:00 do 00:00 tohle bude trochu jiné.


A TO HLAVNÍ DO HRY BUDE PŘIDÁNO 50 EPIKŮ JSEM NA NĚ ZVĚDAVA plus další malá vylepšení a podobně, až budu vědět více a budou obrázky tento článek zaktualizuji to je prozatím vše rozhodně se nudit nebudeme :)

Dávejte pozor až to zaktualizuji :D

nastaveni htlm 5
přeskočení úkolu hodiny v čaroobchodě za pár zlatých NEBO V ÚKOLU V HOSPODĚ (koupila jsem jen jedny a mam jich 11 takže padají asi i z úkolu) se rovnou aktivují až se rozhodnete přeskočit úkol stací potvrdit :VŠECHNY EPIKY můžete získat tím, že porazíte co nejvíc příšer v stinnem podzemi, tim vic se vám jich odemkne v normálním podzemi obchodech atd.. jsou přidána do alba, ale zatím nejsou vidět.

WAR WAR WAR WAR

MAG MAG

LUK LUK LUK


CENNOSTI : 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 katt-chan katt-chan | E-mail | Web | 25. října 2016 v 21:41 | Reagovat

dekuji všem hráčům za přečtení :)

2 Anari Anari | E-mail | 27. září 2017 v 20:11 | Reagovat

Ahoj. Jestli chápu správně tak ten pásek co jsem našel je ze sady už rok stará a ještě ji nedali do alba. A já myslel, že se chystá něco nového. Díky moc.

3 katt-chan katt-chan | E-mail | Web | 28. září 2017 v 12:51 | Reagovat

[2]: Ahoj přesně tak to je. Sice je to v plánu, ale zatím to stále není přidáno do alba, až to bude aktuální budu to sem dávat. Slyšela jsem o nadcházejícím updatu ale nevím zda to mají v plánu konečně  přidat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama