M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Prosinec 2016

Vánoce

17. prosince 2016 v 11:56 | katt-chan |  Oznámení
Jak dobře víte o Vánocích nejsem moc aktivni, proto se nedivte, že sem moc věcí nepřibude. Pokusím se o něco vánočního. Nevím jak tu budu, proto dávám poloviční pozastavení blogu do nového roku.

Momentálně pracuji na kontrole SF alba pro s2, protože mě o to poprosili hráči to by mohlo být hotové ještě před vánocema postupně předělám rady do hry pro SF. S povídkama a básněma mi to moc nejde, ale pokusím se navazovat co nejdříve děkuji za pozornost a přeju Krásné Vánoční svátky a hlavně klid.


Dračí prokletí 2.díl

11. prosince 2016 v 19:24 | katt-chan |  Dračí prokletí

Takhle dlouho jsem snad nikdy nespal. Protáhl jsem si své staré kosti a pomalu vstal. Křídla se potřebovala trochu srovnat od dlouhého ležení v brlohu. Roztáhnu pravé a přitom někdo vylítne z jeskyně jako střela. Vyšel jsem ven, abych se podíval na vetřelce a on to byl zatím jenom Kadak.Škola pro chytráky 31.díl

4. prosince 2016 v 18:50 | katt-chan |  Škola pro chytráky
Škola pro chytráky 31.díl

díl je tentokrát jen krátký peču cukroví tak u toho moc nejsem.

Minulý dílek byl trochu jednoduchý tak to zamotám… :D Kdo četl dobře si mohl všimnout co chce Aki asi udělat. Kei bude mít asi konkurenci a nebo se Aki nedá ? Jak to dopadne z doučováním Mina ? To vše v novém dílku snad se bude líbit.