M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Březen 2017

Zachraň můj osud 27. díl

28. března 2017 v 18:45 | katt-chan |  Zachraň můj osud
Zachraň můj osud 27.díl


Dnes budu dělat v této povídce změny a to takové, že budu psát od každého kousek jak od země tak z nebe i pekla koukala jsem, že jinak se v tom brzo ztratíte :D Pokračuje výpis z předešlého dílu.

Na zemi se Darius pokouší vymyslet co by dal Zaze jako odměnu za to, že se o něj stará. Také si vzpomněl na vše co se událo v nebi, ale pak jeho vzpomínky končí. On neví proč byl potrestán a je na zemi s mocí anděla, ale bez křídel.

Do pekla se vrátil Dark a očekával trest od pána pekel. Čím bude muset zaplatit to, že se sešel na zemi s Adrou ? Anděl a ďábel se nesmí mít rádi.

Adra a Amor jsou na temné straně nebes v jeskyni u Rela bratra Duchny, která byla odvlečená neznámo kam. Pomůže Rel Amorovi, aby mohl Duchnu najít ? Mezitím se Adra vrátila do normálního stavu, už není hodná a milá, ale zase ta sebejistá Adra jako předtím, než jí Amor natřel mastičkou na změnu osobnosti.

CELÝ DÍLEK DOLE :)


Škola pro chytráky 33.díl

16. března 2017 v 18:59 | katt-chan |  Škola pro chytráky
Škola pro chytráky 33.díl

"Aki tak jdeme?" Min si ničeho nevšiml a tak jsem ho tiše následovala do jedné z volných učeben. Vlasy mi spadaly do obličeje a já tomu byla ráda. Nikdo nepoznal, že mi sklouzávají slzy po tvářích. Gestem ruky jsem je setřela a snažila se napřímit hlavu a narovnat, už tak ztuhlá ramena. Nevím co mám dělat a než mě něco napadlo byli jsme v učebně, kde si Min rozložil tabulky a rýsovací pomůcky. Nezbylo nic jiného, než přetrpět domluvenou hodinu doučování a pak se snažit něco dělat. "Je to správně?" Ptal se mě zrovna Min. "Ne není!" Vyštěknutí mi vylétlo z úst dřív, než jsem se mohla ovládnout. "Všechno je špatně." Mluvila jsem dál a narychlo uložila vše do tašky. Já to takhle nenechám ten blbec mě nebude ignorovat.


Zachraň můj osud 26. díl

5. března 2017 v 19:38 | katt-chan |  Zachraň můj osud
Zachraň můj osud 26.díl

Adra dovlekla Amora za duchem temnoty. Právě dorazili před jeho jeskyni, kde se schovává před světlem z nebes. Proč tomu tak je ? Dozvědí se něco o duchně a směru kam se mají vydat jí hledat? A co na zemi ? tam jsme dlouho nebyli a co teprve v pekle….

Snad se vám mé příběhy líbí. Pěkné čtení před nadcházejícím pondělím….

Nebe temná strana :