M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Duben 2017

Návodek na houby zdarma

28. dubna 2017 v 12:53 | katt-chan |  Hra shakes a fidget
Mám docela hodně práce a povídka není hotová, takže jsem se rozhodla přidat návod na pár hub zdarma do hry Shakes a Fidget. Je to docela jednoduché a myslím si, že spousta z vás už to využilo, ale kdyby náhodou ne navedu vás co a jak.

Já osobně jsem hrála jen čtyři nebo pět her ty ostatní buď nejdou spustit nebo to nejde splnit.
První krok je otevřít ve hře houbičkáře a najet na nabídky zde to máte zobrazeno. Nemusí se to otevřít na poprvé někdy klikám i třikrát, než se tam dostanu.celý članek klik :)

Dračí prokletí 5.díl

19. dubna 2017 v 16:53 | katt-chan |  Dračí prokletí
Dračí prokletí
5.díl


Vlci mě pronásledovali a čekali na jeden špatný pohyb, kdy bych se mohla zřítit dolů. Nevím proč, ale dál nešli. Zůstávali pod jednou půlkou stromu. Vrčeli na mě a z úst jim kapaly sliny jak byli nedočkavý své kořisti a vidiny nacpání se k prasknutí. Lezla jsem dál, až na druhou stranu, kde bylo mnohem těžší se udržet. Strom porostlý mechem klouzal a podsmekával mé unavené nohy. Větve slábly a začaly se lámat, jako by byly z perníku. Starý strom mě dál neudržel. Následovalo další zapraskání.


Dračí prokletí 4.díl

5. dubna 2017 v 15:59 | katt-chan |  Dračí prokletí
DRAČÍ PROKLETÍTo byl zvláštní den pomyslela jsem si a přihrnula na hromadu trochu listí co schodil drak ze stromů. Nebude mi zima usmála jsem se jen tak sama pro sebe a přiložila na oheň. Zapadla do listí s usnula klidným ničím nerušeným spánkem. Poprvé od té doby se neukázaly noční můry.
"Aaaa hmm to už je den?" Promnula jsem si oči. Okolo mě vykukovaly zvědavé veverku a vzadu za mýtinou byl slyšet potok. Vstala jsem a sundala pár listů zapletených ve vlasech. Prohrábla si je a svázala do uzlu. Naberu vodu ještě do lahve a půjdu dál za drakem.
Rozhodla jsem se, že půjde vstříc svému osudu a ten mě směřoval k zapomenuté hoře, kam včera drak odletěl. Slunce na cestu mi svítilo.Za celou cestu draka nikde ani nezahlédla. Měla o něj strach jestli se mu něco nestalo. S obavami si opět ustala na mechu, ale nemohla usnout a tak se jen dívala na noční oblohu a pozorovala hvězdy.