M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Duben 2017

Návodek na houby zdarma

28. dubna 2017 v 12:53 | katt-chan |  Hra shakes a fidget
Mám docela hodně práce a povídka není hotová, takže jsem se rozhodla přidat návod na pár hub zdarma do hry Shakes a Fidget. Je to docela jednoduché a myslím si, že spousta z vás už to využilo, ale kdyby náhodou ne navedu vás co a jak.

Já osobně jsem hrála jen čtyři nebo pět her ty ostatní buď nejdou spustit nebo to nejde splnit.
První krok je otevřít ve hře houbičkáře a najet na nabídky zde to máte zobrazeno. Nemusí se to otevřít na poprvé někdy klikám i třikrát, než se tam dostanu.celý članek klik :)

Dračí prokletí 5.díl

19. dubna 2017 v 16:53 | katt-chan |  Dračí prokletí
Dračí prokletí
5.díl


Vlci mě pronásledovali a čekali na jeden špatný pohyb, kdy bych se mohla zřítit dolů. Nevím proč, ale dál nešli. Zůstávali pod jednou půlkou stromu. Vrčeli na mě a z úst jim kapaly sliny jak byli nedočkavý své kořisti a vidiny nacpání se k prasknutí. Lezla jsem dál, až na druhou stranu, kde bylo mnohem těžší se udržet. Strom porostlý mechem klouzal a podsmekával mé unavené nohy. Větve slábly a začaly se lámat, jako by byly z perníku. Starý strom mě dál neudržel. Následovalo další zapraskání.


dorama : The legend of blue Sea

18. dubna 2017 v 16:47 | katt-chan |  DORAMA
Dobré odpoledne povídka by měla být sepsána zítra navečer :) Zatím jen dorama :)

Za doby Joseonu byla obrovská bouře na moři. Během ní uváznula na břehu mořská panna. Samozřejmě jí vesničané najdou a nahlásí majiteli hostince vlivné osobě. V té době se právě mění zástupce města, který přijíždí. Dam Ryunng ( Lee Min Ho) poprvé spatří mořskou pannu a zamilují se do sebe. Podlí majitel hostince z ní chce udělat stroj na peníze, protože když mořská panna brečí mění se slzy na perly. Tento příběh končí špatně, ale protože jejich láska byla silná přetrvalá déle než život. Mořská panna (Jun Ji Hyun) se narodí znovu zase jako mořská panna, ale v roce 2016 a potkává Dam Riunga znovu tentokrát jako Heo Joon Jae, který je tím nejlepším podvodníkem pod sluncem. Do nové doby se narodí i všichni ostatní, kteří jim usilovali o život. Stará doba se prolína ve snech, které se plní tak jako kdysi ... budou tentokrát žít šťastně nebo je potka špatný osud?

Dole najdete odkaz na stažení titulků i dílů a fotky z doramky :)


Dračí prokletí 4.díl

5. dubna 2017 v 15:59 | katt-chan |  Dračí prokletí
DRAČÍ PROKLETÍTo byl zvláštní den pomyslela jsem si a přihrnula na hromadu trochu listí co schodil drak ze stromů. Nebude mi zima usmála jsem se jen tak sama pro sebe a přiložila na oheň. Zapadla do listí s usnula klidným ničím nerušeným spánkem. Poprvé od té doby se neukázaly noční můry.
"Aaaa hmm to už je den?" Promnula jsem si oči. Okolo mě vykukovaly zvědavé veverku a vzadu za mýtinou byl slyšet potok. Vstala jsem a sundala pár listů zapletených ve vlasech. Prohrábla si je a svázala do uzlu. Naberu vodu ještě do lahve a půjdu dál za drakem.
Rozhodla jsem se, že půjde vstříc svému osudu a ten mě směřoval k zapomenuté hoře, kam včera drak odletěl. Slunce na cestu mi svítilo.Za celou cestu draka nikde ani nezahlédla. Měla o něj strach jestli se mu něco nestalo. S obavami si opět ustala na mechu, ale nemohla usnout a tak se jen dívala na noční oblohu a pozorovala hvězdy.