M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Nadcházející malý update SF

22. května 2017 v 21:03 | katt-chan |  Hra shakes a fidget
Tento týden nás čeká updete zatím nebyl nahrán :

AKTUALIZOVÁNO 23.5 V 16:40 HODIN

Jedna se jen o menší aktualizaci, která nabrala trochu větší rozměr :D

Místo osmi medajlí jako odpracovaná hlídka a podobně bylo přidáno dalších 50 medailí, které můžete získat ( podmínky pro získání jsou různé např. 24 hodin nemít zbroj už vidím jak budeme všichni nahatý a prohrajem útoky tůdléééé :D nebo splnit úkol aby si za jeden den stihnul obejít všechny úkoly v hospodě což je od gnarogrimu až po kupříkladu temnoles jestli to chápu dobře… atd… ) medaile je každá jiná a má nový obrázek a je to úplně na hlavu :D

Protože jich je tolik byli přidány nově do ALBA hned nad potvory z podzemek. Celá hra by měla mít přepracován i pořadí a dessing postavy a umístění třeba eliků. Dále bude přepracovaná pomocníci ve věži a mazlící jedná se asi jen o nový dess a pořadí. Zatím jsem náhled neviděla.

Nová stránka alba s medailemiPředně létající tv a hlášení chyb a problémů z hrou.
Nově můžete sledovat funkční videa a tak získávat šťastné mince pro Dr.Abawuwu, který po získání 10 minci vám umožní točit znovu a zadarmo na oplátku přijdete o 10 šťastných minci.
Točit s kolem štěstí jde maximálně 20 x za den. Některá videa mohou být stále chybná, ale jedná se o chybu na straně partnerské společnosti zajišťující, aby vám byli přičteny šťastné mince. Pak je těžké problém vyřešit pokud je to chyba přímo u společnosti a ne u vás v prohlížeči..

Nově bude zařazeno nahlašování chyb s více dotazy jako na jakém prohlížeči hrajete, taktéž jestli při chybě používáte nějaký blokovač (Adblock atd.. ) takové rozšířené hlášení. Takto by se měl problém vždy rychleji vyřešit, nahlásit a opravit nefunkční video, tím napomáháme k lepšímu chodu hry sf. Při nahlášení nefunkčního videa se nahlašuje i číslo v rlevém rohu videa.Došlo k opravě drobných chybek, které nestojí ani za zmínku.

To je ode mě vše je možné, že něco dopřidají pokud ano článek zaktualizuji.

p.s v mazlíkách bacha na svatodušnou neděli země 16 bude již 4.6
od 1.6 budou k nalezení letní mazlící a koncem měsíce 22.6 budou narozeniny shakes a fidget mazlik voda 17 k nalezeni a to bude asi opět i event na všechny akce :) pěkný večer :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mirda-Pop Mirda-Pop | 23. května 2017 v 20:18 | Reagovat

Už se těším na update ale těch 24 hodin nemít výstroj to je pro lidi v cechu risk :-´( Tato medaile je spíše pro hráče pro nováčky...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama