M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Červenec 2017

Zachraň můj osud 29. díl

28. července 2017 v 18:39 | katt-chan |  Zachraň můj osud
Zachraň můj osud 29.díl

Psáno dva dny nějak mi to nejde, snad se zase zlepším a budu moct vkládat pravidelněji. No a vrátím se k minulému dílku kdy byla Adra volána před Pána Nebes. Dark byl potrestán ztrátou citu. Amor se chystá na cestu za Duchnou….o Zemi si napíšeme příště.

celý článek dole :)

Nebe:

"Můj pane." Pán seděl na zlatém trůnu a shlížel se zlobou v očích. "Stalo se něco?" Chtěla jsem pokleknou, ale Pán mě zastavil. "Už jsi to zase ty Adro." Nesl se ke mně hlas, aniž by otevřel ústa. "Chtěl jsem ti udělit trest za porušení zákonu. Nebe a peklo se nesmí míchat dohromady, ale protože za to může Amor a jeho lahvička nechám to být. Od teď budeš mít nepřetržitě službu před branou. Darius je pryč a já se nemohu spolehnout na nikoho jiného."


Letem světem

23. července 2017 v 17:18 | katt-chan |  Hra shakes a fidget
Dobré odpoledne návštěvníci.
V této době mám plno práce a není čas ani nálada psát příběh, proto nic nevychází navíc mám menší zdravotní obtíže, což mi moc nepřidává. Snad již brzo něco sepíšu, protože mé příběhy mi začínají chybět. I to psaní jen tak pro radost mi schází, takže se budu těšit, až si sednu k noťasu a otevřu svou výrobnu povídek. Vím, že to není nic moc, ale pro mě jsou vzácné. Každý díl je součástí moji mysli, uklidňuje mě to a nabijí novou energii.


Nedávno jsem se dověděla, že Shakes a Fidget pracují na velkém updatu no jsem zvědavá co nám zase přidají za blbost :D Hodně lidí mi píše jak vypadá zbroj na získání medaile metrosexuál u začátečnického lvl. Tak tady jeden příklad. Založila jsem si malou postavu pro ukázku na lučištníka. Jinak právě hledám pár lidí do cechu na s11 a s29 kdo by měl zájem může mě tam kontaktovat jen větší levlíky :D a tu je obrázek pozor album je od lvl 10 mě to zatím nic nepřidalo :)
děkuju za pozornost a zase příště již s povídkou nic neslibuji, ale snad tento týden….

Na dotazy ohledně hry vám ráda odpovím jako vždy stačí se zeptat hodně mi jich chodí soukromě jako zpráva autorovi, ale lidé zapomínají přidat svůj mail, abych měla kam odpovědět, proto se nebojte napsat i sem přímo na blog :)


Hledám tě

3. července 2017 v 20:42 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Dlouhou dobu nepíšu že ? Je teplo a venku plno práce do toho všechno možné. Beztak většina čtenářu někde na dovolené tak toho přes léto moc asi nepřibude z mého psaní. Jednou po sto letech napadla mě báseň jen krátce :) Pěkné prázdniny, dovolené.


Jsi můj nejlepší přítel,
už vím, co si mi chtěl,
než sis všechno rozmyslel,
a otevřeným oknem vyletěl.

Tápu o samotě, všude hledám tě.

Můj sen se na kousky rozletěl,
byly to kousky lesklé ze skel,
proto se sen tak moc třpytěl,
ale slepit zpátky nechtěl.

Hledám tě, miluji tě.

Křičím a volám, kam ses poděl,
všude je tolik světel,
co lákají tě, abys k zemi sletěl,
ale já si přeji, abys mi do náruče vletěl.


U tebe držím se, následuji tě.