M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Letem světem

23. července 2017 v 17:18 | katt-chan |  Hra shakes a fidget
Dobré odpoledne návštěvníci.
V této době mám plno práce a není čas ani nálada psát příběh, proto nic nevychází navíc mám menší zdravotní obtíže, což mi moc nepřidává. Snad již brzo něco sepíšu, protože mé příběhy mi začínají chybět. I to psaní jen tak pro radost mi schází, takže se budu těšit, až si sednu k noťasu a otevřu svou výrobnu povídek. Vím, že to není nic moc, ale pro mě jsou vzácné. Každý díl je součástí moji mysli, uklidňuje mě to a nabijí novou energii.


Nedávno jsem se dověděla, že Shakes a Fidget pracují na velkém updatu no jsem zvědavá co nám zase přidají za blbost :D Hodně lidí mi píše jak vypadá zbroj na získání medaile metrosexuál u začátečnického lvl. Tak tady jeden příklad. Založila jsem si malou postavu pro ukázku na lučištníka. Jinak právě hledám pár lidí do cechu na s11 a s29 kdo by měl zájem může mě tam kontaktovat jen větší levlíky :D a tu je obrázek pozor album je od lvl 10 mě to zatím nic nepřidalo :)
děkuju za pozornost a zase příště již s povídkou nic neslibuji, ale snad tento týden….

Na dotazy ohledně hry vám ráda odpovím jako vždy stačí se zeptat hodně mi jich chodí soukromě jako zpráva autorovi, ale lidé zapomínají přidat svůj mail, abych měla kam odpovědět, proto se nebojte napsat i sem přímo na blog :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama