M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Síň rytířů návod

6. září 2017 v 18:01 | katt-chan |  Hra shakes a fidget
Pěkný večer přeji, další rady do hry Shakes a Fidget jsou tu. Dnes sebou přináším informace a shrnutí o pevnosti jak rychle udělat síň rytířů. Každý si staví podle sebe a dle uvážení množství surovin. Na začátku, když pevnost byla nová a moc jsme ji neznali jsem si vždy řekla a na co budu čekat dám stavět tohle a támhleto, jenže na to důležité pak nebyly suroviny. Proto jsem se rozhodla sepsat tento návodek, jak pro začátečníky, tak pro pokročilé, kteří na to třeba už přišli.

Nejdřív než začnu přímo o pevnosti by jste měli vědět, že pokud chcete být mezi prvníma v síni pevností musíte na to mít i dostatek času. Čím více a výhodněji útočíte ( většinou útok s pár vojáky, aby se zase stihli vyrobit ) tím víc surovin (dřeva a kamene máte) a tím dřív je postaveno.

První se samozřejmě staví vždy pevnost nebudu zde udávat kolik to stojí surovin a zlata nebo jak dlouho se co staví to vidíte sami. Takže k věci. Do začátku vás to samo upozorní co máte dál stavět. Jako je dřevorubecká chýše a kamenolom atd.. Něco můžete postavit, až dle splnění podmínky a s pevností na určité úrovni, vše vám hra vypíše stačí se toho jen držet.

Teď nastává fáze, kdy máte postavenou pevnost, dřevorubeckou chýši, kamenolom, kasárny a ubikaci, časem se vám odemkne i kovárna pro zvyšováni lvl vojáků, luků i mágů.
Pro urychlení síně rytířů potřebujete zvedat nejdříve pevnost hned na stejnou úroveň dotáhnout ubikaci. Proč zrovna tu ? Šetří vám čas výstavby !! a to je důležité. Dle svého uvážení si samozřejmě můžete třeba zvětšit inventář tím, že zvednete lvl pokladnice nebo důl na drahokam, s kterým se pak dá solidně vydělat prodejem v obchodě a nebo hodit diamant do wc kde přidává 30 many to už je na vás, ale hlavní je dávat stavět toto kolečko.

PEVNOST , UBIKACE , Dřevorubecká chýše nebo kamenolom ( tam kde máte více surovin tak tu dáte stavět ona se vám mezitím naskrblí ta druhá) a pak našetřit rovnou na síň rytířů a jedete znovu od PEVNOSTI. Samozřejmě hlavní jsou taky útoky na okolní pevnosti ( nikdy nemůžete útočit na pevnost někoho kdo je s vámi v cechu

Pro rychlejší naskrblení surovin je dobré nestavět ani zeď ( plot) ani magickou věž ani lučištnický spolek. PTÁTE SE PROČ ? Jsou hned dva důvody jeden je, že každá stavba je drahá jak zlaté prase + vylepšení lvl v kovárně no a zahodíte suroviny, které by mohli stačit na výstavbu třeba další ubikace nebo kamenolomu.atd.. :D a druhá, že si ochráníte svoje suroviny v pevnosti jednodušeji řečeno pokud ve hře jste a často vybíráte jak dřevo tak kameny a ukládáte je do pevnosti tím méně vám protivník vezme nemá z čeho, když to stíháte x krát za den přesunout do pevnosti a NEMÁTE ANI MOC VELKEJ PLOT ANI VYROBENÉ MAGY A LUKY ( můžete nějaké mít ale nedávejte je obnovit ve vojsku nechte je na nulách) SNADNO SE DOSTANE K VÁM do pevnosti ALE VEZME JEN PÁR DROBNÝCH ( hodí mu to bonus, který sf přidává ) a VAŠE PEVNOST ZÍSKÁ OCHRANU ULOŽENÝCH SUROVIN NA 24 HODIN a dalšími útoky se 24 hodinová ochrana stále prodlužuje proto je dobré nestavět ani plot ani obranu. Vezme vám jen to co nestihnete sebrat do pevnosti.

JEDNODUŠE ŘEČENO S KAŽDOU ZVEDNUTOU PEVNOSTI MŮŽETE ZVEDNOU DALŠÍ SÍŇ RYTÍŘŮ, KTERÁ JE PRO VÁS I CECH NEJDULEŽITĚJŠÍ.
Čím víc rytířů cech má tím lepší drahokam vám z dolu padne a pokud v cechu chcete mít černé drahokamy, alespoň jeden z vás musí mít rytíře na 15 čím víc vás bude s rytířema na 15 tím větší šance je na padnutí černého drahokamu.

Dřevo a kamení taktéž padá o houbovém raritním víkendu, dále ho získáte těžbou a útoky.

Je to moje dobrá rada, která opravdu funguje a doufám, že jí kvůli síni rytířů hodně z vás využije. Pokud se chcete na cokoliv zeptat, ať už o pevnosti nebo o něčem dalším ve hře zanechte komentář ráda odpovím. Nebo napište ve hře. Kdo chce psát do komentáře autorovy ať nechá kontaktní mail jinak vám nemám kam odpovědět.

Povídka vyjde snad ještě tento týden to je pro ty kdo čtou i příběhy.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Cker Cker | 3. října 2017 v 16:52 | Reagovat

Ahoj,
jenom se ujistím, takže nejvíce mám stavět pevnost a síň rytířů ? Já totiž od někoho jiného slyšel, že síň rytířů je naopak docela k ničemu a mám stavět hlavně pevnost a důl na drahokamy.

2 katt-chan katt-chan | E-mail | Web | 3. října 2017 v 17:19 | Reagovat

[1]: ahoj nejlepší jsou ty kolečka pak ty stavby diky ubikaci nejsou tak dlouhe. No předně síň rytířů ti zveda atributy u drahokamu stejne tak jako dul cim vic mate v cechu rytířů tím více lepši drahokam těžíte.

3 qweysman qweysman | 15. listopadu 2017 v 18:17 | Reagovat

Super!!! Ještě bych doplnil že se vyplatí zvedat kovárnu a vylepšovat pouze vojáky , + kasárnu = čím více vojáků tím více lze krást= tím více surovin :) Takto se to aplikuje na nových světech momentálně W20 a TOP10 není problém :)

4 katt-chan katt-chan | E-mail | Web | 15. listopadu 2017 v 18:58 | Reagovat

[3]: když to máš šikovně udělané ani tak moc vojáků nepotřebuješ :) ale jinak presne muj pripad

5 patronin patronin | Web | 20. února 2018 v 17:22 | Reagovat

Jj takhle to učím hráče taky, akorát s tím rozdílem, že je podle mě i dobré stavět obranu (zeď + vojsko).. Aspoň pro ty, co tam nejsou nonstop, ale třebas 1x denně.. :D (to hlavně teď, když už hra moc nebaví :D )..

A hlavně ty útoky, bez toho se to nedá.. Pak je to moc pomalé :D

Jinak nevím, ale já měla první v cechu síň na 15 a černé nepadaly.. Padaly až od doby, co jsem měla důl na 15.. A teda teď máme v cechu asi 30/50 lidí s 15+ rytíři a padá mi to pořád, jako když jsem tam byla sama.. :D

Ale jinak super návod! :)

6 katt-chan katt-chan | E-mail | Web | 20. února 2018 v 18:01 | Reagovat

[5]: ahoj ano pro ty co neutoci se obcas ta zed vyplati ale na druhou stranu pak nemaji ochranu a bere to prilis moc surovin pokud je nekdo napadne takze vyplati se i kdyz neutoci nechat to nize

vis kdyz jsi sama v cechu kdo ma rytire na 15 tak je velice mala sance aby padnul prave cerny drahokam takrka nulova cim vic clenu ma rytire na 15 tim vic sutriky cerne padaji proto pak zase padaji az moc a pak je i vyhazuju do wc  coz se zase vyplati :)

7 Jebroy Jebroy | 14. srpna 2018 v 14:13 | Reagovat

[1]:Síň rytířů je jedna z nejdůležitějších věcí v Pevnosti.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama