M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Prosinec 2017

Manželem proti své vůli!! 4.díl

20. prosince 2017 v 19:51 | katt-chan |  Manželem proti své vůli!!
Dnes se mi podařilo dopsat tento díl tak jsem ráda, že konečně něco vydávám. :) Omlouvám se za chybky a jinak se mě pár lidí ptalo na rady do hry tak mají odpovědi v dotazech jak na album pro s11 tak na další. Vždy rádá odpovím pokud vidím koment bohužel někdy je to zaspamované reklamou a nic pak nevidím tak doufám, že mají všichni odpověď. Momentálně lítám po vyšetřeních v nemocnici a čeká mě zákrok. To je důvod, proč sem nic nepřidávala není mi moc dobře a nálada je na bodu mrazu. Do toho všeho Vánoční úklid a nakupovaní. Dost mě nemoc vyčerpává a jsem stále unavená, ospalá snad brzo bude lépe dnes jsem byla na CT vyšetření a zítra se dovím kdy jdu na operaci. Všem přeji krásné Vánoce již dnes nevím jak budu schopná fungovat o Vánocích, abych tady popřála nebo psala něco Vánočního však se uvidí. :)


Manželem proti své vůli 4.díl

"Vím, že ses ho lekl nemusíš mi to říkat já to vím. Děsí tě vše tady, že mám pravdu?" Čarodějka se otočila a podrbala Flíčka za obrovským uchem. Ten se blahem sesunul na zem. Hned na to mu začali malý tvorečkové nosit jídlo. "To jsou skřeti co mi pomáhají na hradě se zvířaty." Jeden se uklonil. "Dnes být zvířátka spokojena. My ti radí sloužit. Splatit dluh co máme." Skřehotavě promluvil a vycouval v předklonu ze stájí. "Co ti dluží? Počkej neříkej mi to.Taky budou tvoji vězni." Neřekla jsem na to nic a mysl uzamkla, aby Deris nemohl přečíst moje pocity ani myšlenky. Svraštil čelo a já věděla, že se o to pokouší. "Naučím tě, jak si zablokovat myšlenky. Není to fér já tvé vidím a ty mé nemůžeš." To plně souhlasím a co mě ještě naučíš? Jak se čaruje nebo jak být poslušný sluha. Nemusím mluvit, ale ty víš co mám na mysli co bude moje práce. "Ty jsi pánem hradu můžeš, co se ti zlíbí, ale nejdřív by sis měl přečíst jak to tu chodí." Usmála jsem se a přičarovala knihu.


Novinky, novinky přicházejí ... SF

6. prosince 2017 v 20:14 | katt-chan |  Hra shakes a fidget
kolo štěstí aktualizujete tak, že vám spadne v úkolu a nasadíte jen na postavu přetažením jako elik.Pomalu se blíží nový update v SF. Co nás čeká a nemine ?


Sníh

3. prosince 2017 v 21:43 | katt-chan |  BÁSNIČKY
Na okně tvaruje se zas,
květ co vyčaroval mráz,
i zima má spoustu svých krás,
co rozpouští se v nás.

Je to mráz, co přináší domům svatozář,
sníh z vloček způsoby jas,
pomalu se snáší nad kraj náš,
koledy v radiu posloucháš.

Stromek si do stojanu dáš,
cukroví s rybou na stole už máš,
Veselé Vánoce v srdci ukrýváš,
poděl se, ať jednou za rok rozdáváš.

Mráz na sklo růže maluje,
on ti ji ze srdce daruje.