M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Březen 2018

Zachraň můj osud 34. díl

11. března 2018 v 19:17 | katt-chan |  Zachraň můj osud
Zachraň můj osud 34.díl

Adra neváhala a otevřela svá křídla. Pírka se rozprostřela a utvořily vějířovitou postupku, až jí celou zahalila. Bílá se zatřpytila v paprscích slunce, které právě vycházelo. Fouknul vítr a Adra se jako na povel nadzvedla a křídla se celá načechrala. Jejich třpyt se smísil s odleskem slunečních paprsků, kdy vypadaly jako zlatavá kaskáda. "Pojď." Mávla na Dariuse a čekala, až se chytne. "Ty jsou nádherné." Pohladil pár pírek, která byla jako samet.


Manželem proti své vůli!! 5.díl

3. března 2018 v 16:59 | katt-chan |  Manželem proti své vůli!!
Jen krátce bych ráda zavzpomínala na hráče dobroděje ze hry Shakes a fidget na s29. Dnes jsem se dověděla smutnou zprávu,, která mi dorazila na mail děkuji, že jsi mi dala vědět i když bez kontaktu nazpět, už vím proč se mi neozval na smsku. Upřímnou soustrast celé rodině, byl to skvělí kamarád a krásně se s ním psalo bude mi chybět.

Jinak můj stav se pomalu lepší díl povídky je toho důkazem. Pomaloučku po lehoučku nesmím to přehánět přeci jen jsem po dvouch operacích a v polou dubna ještě na ozařovaní, ale to zvládnu zas tu pak bude chvíli neaktivita, než mě pustí domů a už k dílu. ťuk na celý článek.Manželem proti své vůli 5.díl
No jo co jsem si nadrobil to mám. Dveře naproti se zavřely, ale nebylo slyšet zamknutí. Myslím, že mám problém a to dost velký. Jak se mi podařilo si takhle zavařit?