M
oje originální nápady (povídky, básničky, kreslení, návody atd.) se NESMĚJÍ KOPÍROVAT bez mého souhlasu.
Čtěte, komentujte, kritizujte prostě se tu na chvíli zastavte :)


Červenec 2018

Dračí prokletí 10.díl

22. července 2018 v 19:08 | katt-chan |  Dračí prokletí

Dračí prokletí 10.díl

"To jsi jen ty?" Podíval jsem se na nezvaného hosta. Po těch letech pěkně zestárl, ale jinak to byl pořád ten stejně nepříjemný Kadak. Jeho ještěrčí tělo sešedlo do odstínu kamenů, kdyby se nehnul tak si na něj sednu. "To je pěkné uvítání po tolika letech." Jeho ledové oči mě probodly. Jiného by zamrazilo, ale mě to bylo jedno. "Co mi chceš?" Stroze jsem se zeptal a vyčkával co ten starý blázen zase vymyslel. "Je to přesně 500 let, kdy tě sem poslali. Říkám to nerad, ale smíš si žádat jednu věc z dračí země." Neochotně prohlásil a rozhlížel se po jeskyni. Naštěstí jsem všechny předměty od krále draků schoval a obzvlášť zlatý prach. Zrcadlo nazření pro někoho jiného vypadalo obyčejně a nic neukázalo a knihovna byla stejně na jedné hromadě. Kdyby Kadak věděl, co všechno se mi podařilo za ty roky nahromadit za drahocenné kousky, určitě by je chtěl pro sebe. "Jednu věc ze země draků?"


Letní novinky Shakes a Fidget

16. července 2018 v 18:19 | katt-chan |  Hra shakes a fidget
AKTUALIZACE 22.7 ZATÍM TO JDE JEN NA PC na mobilu a steamu a pod. se čeká na aktualizaci. Dopřidala jsem obrázky a info.

O VÍKENDECH JE ZVLÁŠTNÍ ÚKOL V HOSPODĚ NA PLAKÁTU MIMO PROVOZ, pokud jste ho v pátek nesplnili bude tam i v sobotu pod vyzdobou jinak NE, tudíš ho můžete dodatečně splnit v sobotu.

Tak nám dorazilo do hry taky trochu tepla. Zahřívá se počítač :D No a co víc si přát, než pár novinek do hry, aby se nám to odvařilo úplně. Aktualizace by měla dorazit tento týden momentálně je spuštěná na de1, kde se to doladí a spustí všude.

Máme nový úkol v hospodě, kde bude plakát. Najdete na něm co máme udělat je to od lvl 10, úkol se každý den mění vždy jen jeden ke splnění odměna trocha expů-
Pro aplikace dorazí novější verze obrazovky, takž nezapomeňte refresh stránky a nebo aktualizaci na mobilu atd...
Zákaz zvláštních znaků pro jména i cechy, aspoň je budu umět přečíst :D
Hodiny budou tentokrát po 10 kouscích v balení v obchodě, což je pro dost lidí fajn, když se to dá v klidu přeskákat a šetří nám to čas.
Důl na zlato produkuje 2x tolik Goldíků, asi ze mě bude mamonář :D

Vidím v tom pár dodatků, opravu drobnějších chyb a takové ty nepodstatné dorovnání něčeho čemu stejně doteď nikdo nerozuměl :D ale zase tu není oprava pošty, což je žalostné nevidíme předně cechovní poštu, že dorazila nebliká nám to ostatní se asi srovnalo samo :D

Taky by měl být vyvážen rozdíl v drahokamech mezi asasinem a ostatníma rasama, kdy má dvě zbraně tak u ostatních by měl být 2x větší rozdíl.

Tak pěkné léto a třeba zase někdy díl povídky, až mi bude lépe :) mám to rozepsané, ale nějak se nemůžu dokopat dál.

OBRÁZKY JSOU DOLE ŤUK NA ČLÁNEK


Manželem proti své vůli!! 9. díl

5. července 2018 v 14:25 | katt-chan |  Manželem proti své vůli!!
Manželem proti své vůli 9.díl

Tak jsem zpátky a se mnou samozřejmě něco ke čtení, i když je většina z vás venku a nebo na dovolené, třeba se sem kouknete během léta.
Mě je to jasné ozvala se hlavně Weush na tuhle povídku, protože jí pravidelně čte a dost často komentuje, tak samozřejmě tady je ode mě dílek.

Řetízek se ještě víc ztenčil a jedno očko pootevřelo. "Rychle ho najdi a přiveď! Pokud se to přetrhne bude prokletý." Koště vystřelilo jako pominuté z pokoje na chodbu.